*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Merhaba hanımlar Klomenin 5. günüydü bugün doktor baktı yumurtalarda pek uyarılma yoktu. Gonal f 75 ml ve menogon 75 ml yazdı. daha sonra kullanılacak başka iğneler de yazdı onları da aldım raporla toplam 396 lira tuttu. Klomen kullanmaya devam et dedi. Hayırlısı ile gelişsin insallah kızlar bana dua edin sanırım bu konuda yumurtaları en kötü benim üstelik incir kürü vs de yaptım ama devam etmem gerek bakalım neler olacak.
Canım merhaba incir kuru yaptığında doktoruna bahsettinmi kötü yönde etkilemesin bütün hormonları etkiliyor çünkü .Prolaktini arttırıyor incir proklaktinin (süt hormonu) fazla salgilanmasida tutunmayi zorlastiriyor.. Dr 'una danış istersen.

Bende gittim dr ilac yazdı yarın tahlilleri vericem bi dahaki pazartese gonalf 300 menagon ve adını okuyamadığım bi ilaç..menapoza soktğum için her zaman başlarız ama iğne etkisi geçince başlayalım dedi :KK43:

Bende gittim dr ilac yazdı yarın tahlilleri vericem bi dahaki pazartese gonalf 300 menagon ve adını okuyamadığım bi ilaç..menapoza soktğum için her zaman başlarız ama iğne etkisi geçince başlayalım dedi :KK43:
Allahtan umut kesilmez ben bugün öyle kötü haberler aldım ki ağladım. Ama yine çırpındım ugrastim

Geçmiş olsun noldu canım
5 gün önce gördüğü 2 folikülü görmedi diğer tarafta 1 tane gördü o da gelişmemiş. e2 yükselmemişse tedavini iptal ederim dedi. e2 de 25ten 90 a çıkmış hani daha çok çıkması lazimmis yine de iğneler verip tedaviyi devam ettirdi aldım raporu gittim eczaneye. Neler olacak bilmiyorum.

5 gün önce gördüğü 2 folikülü görmedi diğer tarafta 1 tane gördü o da gelişmemiş. e2 yükselmemişse tedavini iptal ederim dedi. e2 de 25ten 90 a çıkmış hani daha çok çıkması lazimmis yine de iğneler verip tedaviyi devam ettirdi aldım raporu gittim eczaneye. Neler olacak bilmiyorum.
Sokma canını canm inşallah herşey yolunda gider Allah hepimize evlat nasip etsin. Bi iyi bi kötü ilerlemeye çalışıyoruz hepimiz

X