*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Senin 13 tane falandı yumurtan demi toplama da kaç tane almışlar yumurta sayısı arttıkça da zorlaşıyor aslında
Ay yok 13dioduk ama 6 cikti dedi raporunu alamadim gerci doktorum ohss olma riskin var diye onlari bekleyenezdik onden gelisenler vardi o yuzden 6 tane ama gayet iyi zaten boyle planlamistik dedi hersey yolunda sen merak etme diye rahatatti bakalim sonuc nolck

Peki işi etkileyecek bir ağrı mi izin almak gerekir mi?
Kişiye göre değişiyor çalışan çok arkadaş oldu.Benim toplamada 6 aylık hamile bir bayan vardı hiç ağrısı olmamış şaşırmıştım.Burdada öyle hafif geçiyor cogunun,arada istisna oluyor tabii :) INŞ ağrın olmaz canım bunu düşünme hiç.

Kişiye göre değişiyor çalışan çok arkadaş oldu.Benim toplamada 6 aylık hamile bir bayan vardı hiç ağrısı olmamış şaşırmıştım.Burdada öyle hafif geçiyor cogunun,arada istisna oluyor tabii :) INŞ ağrın olmaz canım bunu düşünme hiç.
Ins olmaz gercekten daha once hic boyle bisey yasamamisim adetlerim hep sancili gecerdi fitil kullandigim olurdu ama bu cidden bambaskaymis belki sabaha bsyim kalmaz rabbim cumlemize kolaylik versin sagsalim cikalim su isin icinden :anneadayı:
Amin insallah rahat geçer zaten benim maksimum 4-5 yumurta olur eğer sayısına göreyse insallah pek etkilemez.

X