*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Amiiin canım inşallah o kadar çok istiyorum ki :KK43: sizdeki sorun neydi özel olmazsa bizde erkek infertelitesi çıktı korkuyorum çok:KK43:
Bizde sorun olan taraf bendim fsh yülsek amh düşüktü canim.2 yıldır yapmadıgım kür kalmadı.Rabbim sonunda yüzümüzü güldürdü.Korkma canım tabi insan arada umitsizliğe kapilıyo hiç çocuk sahibi olamıycakmış gibi geliyo ama sabretmek lazım.Sabrın sonu selamet

Amin canım.Allah razı olsun.Senden de güzel haberler alırız yine inşallah.Sen nasılsın tekrardan yakın bi zamanda tüp bebek tedavisine başlamayı düşünüyomusun
Adet sonrası durumuma bağlı uygun olursa dondurulmuştan
şimdi adet olunca iyice sökülsün diye maydanoz suyu yapmayı düşünüyorum
Sonra da bi soğan kürünü yapıcam daha önce içememiştim bu sefer karar verdim içicem
kendi doğalıma çabuk dönmek ilk istediğim şey snr zamanı gelince nasıl olsa transferi yaparız heralde Şubat olmazsa Mart'a kalır belki

Adet sonrası durumuma bağlı uygun olursa dondurulmuştan
şimdi adet olunca iyice sökülsün diye maydanoz suyu yapmayı düşünüyorum
Sonra da bi soğan kürünü yapıcam daha önce içememiştim bu sefer karar verdim içicem
kendi doğalıma çabuk dönmek ilk istediğim şey snr zamanı gelince nasıl olsa transferi yaparız heralde Şubat olmazsa Mart'a kalır belki
Canım bana doktorum hayıt tohumunu tavsiye etmişti bu transferden once 1 ay hayıt tohumu kaynatıp içtim ben.Bütün hormonları dengeliyo tavsiye ederim çok faydalı bi bitki

X