*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Sende güzel sonuçlar alırsın inşallah canım..
Benim içim çok rahattı merkezde.Tutmasa bile yapılacak herşeyi yaptılar diyecektim içim rahat olacaktı hep öyle diyordum eşime.
Aynen işlerini biliyorlar o güven bende de var çok şükür .. transfere gidiyorum işallah hepimize nasip olucak ❤️

Slm kizlar transferimi oldum suan hastanede yatiyrm iki sat yaticakmisin. Transferim cok guzel gecti:) biri cok iyi kalite digeride iyi kalite 3.gun transferi oldu. Bundan sonrasi rabbime dualar hakkimizda hayırlısı olsun. Bana destek olan tum arkadaslarada cook tsk ederim
Hayırlısı olsun canım ınsallah sımsıkı tutunsunlarr

Slm kizlar transferimi oldum suan hastanede yatiyrm iki sat yaticakmisin. Transferim cok guzel gecti:) biri cok iyi kalite digeride iyi kalite 3.gun transferi oldu. Bundan sonrasi rabbime dualar hakkimizda hayırlısı olsun. Bana destek olan tum arkadaslarada cook tsk ederim
Hayırlı olsun canım. Inşallah sana tutunur. .

Sımsıkı tutunsunlar annelerine bebişler inşallah canım..

Bol bol dua ediyorum.bu topicde kim varsa Rabbim hepimizin kucağına bebeklerimizi almayi nasip eylesin inşallah. Beklemekten ,kendimi dinlemekten vakit geçmiyor. Yani gaz sancısı bile belirti mi diye düşünecek haldeyim valla. :))) kafayı yemezşek iyi. Kızlar dünden beri aklıma bi rsey takıldı. Transferden sonra yatış pozisyonu da önemli değil mi. Mesela benim 3.gün embriyoşu. Doktor bu embriyoyu tupe bırakıyor .5.günü tupde tamamlayıp Rahime gidiyor . Sürekli yatarşak ya tüp de kalırsa diye korku ve endişelerim oluyor. 6. Günüm sizde belirti var mı. Bende birsey yok

Bol bol dua ediyorum.bu topicde kim varsa Rabbim hepimizin kucağına bebeklerimizi almayi nasip eylesin inşallah. Beklemekten ,kendimi dinlemekten vakit geçmiyor. Yani gaz sancısı bile belirti mi diye düşünecek haldeyim valla. :))) kafayı yemezşek iyi. Kızlar dünden beri aklıma bi rsey takıldı. Transferden sonra yatış pozisyonu da önemli değil mi. Mesela benim 3.gün embriyoşu. Doktor bu embriyoyu tupe bırakıyor .5.günü tupde tamamlayıp Rahime gidiyor . Sürekli yatarşak ya tüp de kalırsa diye korku ve endişelerim oluyor. 6. Günüm sizde belirti var mı. Bende birsey yok
Gerci yarım saatte bir ev içinde yürüyüş yapıyorum. 3 gündür de sokağa çıkıp biraz yürüyüş yapıp geliyorum . yarın test alsam çıkar mı . Hiç 6.günü merak edip bakan oldu mu. Sonuç verir.

Gerci yarım saatte bir ev içinde yürüyüş yapıyorum. 3 gündür de sokağa çıkıp biraz yürüyüş yapıp geliyorum . yarın test alsam çıkar mı . Hiç 6.günü merak edip bakan oldu mu. Sonuç verir.
Canım ben bakmıştım transferimin 6 .günü ama benim 5. gün embriyosuydu.

Hadi hayırlısı olsun arkadaşım inşallah bebislerin sana sımsıkı tutunacak dualarımız o yönde şimdi test günü bekleme en heycanlisi :)

Gerci yarım saatte bir ev içinde yürüyüş yapıyorum. 3 gündür de sokağa çıkıp biraz yürüyüş yapıp geliyorum . yarın test alsam çıkar mı . Hiç 6.günü merak edip bakan oldu mu. Sonuç verir.[/QUOT
Benimde yarın 6.gunum ama bende cesaret yok walla inşallah çıkar da sevindirirsin bizi ve belkide gaza bile getirip ben bile test yaparım:)

Belirti aramamak lazım diyor herkes ama insan ister istemez dinliyor kendini ! Benim transfer akşamından beri sağ kasigimda yoğunluk var göğüsler arada sizlio arada normallesio inşallah bebeklerim yada bebeğim benimledir 7 senelik özlem bu transferde hayırlısıyla son bulur inşallah

X