*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Alevv8142 Alevv8142 İnşallah embriyon sağlıklı bir şekilde gelişir ve sana da tutunur transferin olduğunda. Dualarım seninle. Böyle mucizeleri olanları okudum forumda. Rabbim her şeye kadir.

kızlar hepinize merhaba. benimde ayın 20 sinde 1 tane 3. gün embriyosu transferim olmuştu. test günüm bugündü ama ben dayanamayıp dün test yaptırdım ve değerim 1156 çıktı..... İnanın sevinsemmi korksam mı bilemedim fazla yüksek gibi geldi. Değerim 1150 ve kasıklarımda çok şiddetli kanlık batmalar oluyor arada. Bunu yaşayan varmı aranızda yani bu batmaları?

kızlar hepinize merhaba. benimde ayın 20 sinde 1 tane 3. gün embriyosu transferim olmuştu. test günüm bugündü ama ben dayanamayıp dün test yaptırdım ve değerim 1156 çıktı..... İnanın sevinsemmi korksam mı bilemedim fazla yüksek gibi geldi. Değerim 1150 ve kasıklarımda çok şiddetli kanlık batmalar oluyor arada. Bunu yaşayan varmı aranızda yani bu batmaları?
Gerçekten çoo yüksek acaba ikiye falan mı bölündü de o kadar çıktı. İyi düşünelim iyi olsun. Benimde 3. Gündü 10. Gün 75 12. Gün 208 çıktı

Değerin bana çok iyi gibi geldi. Hayırlı olsun diyebiliriz bence.

Süper bir değer bence ama sanki ikiz değeri .hayırlı olsun benim test günümde Pers sizleri okudukça hem umutlaniyorum bir yandanda hayal kırıklığı olmasın diye korkuyorum

Kızlar benim embriyonun açıklama kısmında bazı bilgiler yaşıyor ne anlama geldiğini anlamadım.anlayanlar beni aydınlatabilir mı?
Grade, 1
Fragmantasyon % 0
Simétri 1
MPN 0
26-27 hr erken cl,0

X