2017 Şubat Anneleri

Kızlar belimin sol tarafına doğru ağrım var adet olucak gibi ama ondan daha az ve bi kaç damla kahverengilik geldi var mı böyle bi durum yaşayan?

Sinirim bozuk biraz kızlar doktorun densizliginden keseyi gördüğüme bile sevinemedim.
Oruç tutabilirmiyim diye sordum sormaz olaydım. Demediğini bırakmadı.
Ben cami hocasimiyim aklın yokmu aklını kullan bilmem sence tutabilirmisin bi düşün bakalım gibi daha bi çok saçmala şeyler söyledi doktordan çıkınca ağladım çok üzgünüm bu insan bi de özel hastanede yani. Devlettekiler bile daha iyi davranıyor.
Daha bir sürü sorum vardı korkumdan soramadım yaa :KK43::KK61:
Hayret bişi nasıl bi insan o boşuna doktor oluyor böyleleri arkadaşım yapamıcaksan olma yani

Selam kizlar bebegin kalp atisi 6 haftadan once duyulmuyor genelde doktorlar 7 haftada bakiyorlar..gec dollenmede kese gecde gorunebiliyor..bende bgn kan testi yaptirdim yarin cikacak sabirsizlikla bekliyorum..rabbim isteyen herkese bu duyguyu yasatsin.

Selam kizlar bebegin kalp atisi 6 haftadan once duyulmuyor genelde doktorlar 7 haftada bakiyorlar..gec dollenmede kese gecde gorunebiliyor..bende bgn kan testi yaptirdim yarin cikacak sabirsizlikla bekliyorum..rabbim isteyen herkese bu duyguyu yasatsin.
Ben de bugun gittim 5mmlik keseyi gorduk aslinda adete gore 6 hafta ama doktor 4.5 5 hafta gibi duruyor dedi c.tesi bi daha bakalim dedi heyacanla bekliyorum ben de insallah herkes hayirli ve guzel haberler alir.

Kızlar belimin sol tarafına doğru ağrım var adet olucak gibi ama ondan daha az ve bi kaç damla kahverengilik geldi var mı böyle bi durum yaşayan?
Benim normal adet günümün sabahi öğlen e kadar az az gelmişti reçeteye kahverengi akıntı. Sonra geçti doktor yine de progestan verdi

Benimde dr lekelenme var diyince hemen verdi hemde 200 luk sabah aksam zararo yok bunun onlemimizi alalim dedi ayrica clexane0.4 kullaniyorum kan sulandirici

Benim normal adet günümün sabahi öğlen e kadar az az gelmişti reçeteye kahverengi akıntı. Sonra geçti doktor yine de progestan verdi
Benim adetten dört gün önce olmuştu şimdi beş gün geçti gene oldu ikiz ihtimalinden dolayı olabilir mi acaba doktor iki kese gördü bugün biri küçüktü anlamadım devlete gidiyorum iki defadır yarın özele gitcem bide aldım randevu bi durum yoktur inş

Kizlar yaa gebelikte mantar cok yayginmis basina gelen var mi? Iki gundur hafif aci var ve akinti :KK43: hic basima gelmedi ama mantardan suphelendim bugun hafif kasintida olunca :KK43:

Korkma canım aynısı bende de olmuştu hemen gittim doktora kese oluştuğu için yerleşirken olur dedi.Progestanı günde birkez alıyodum ikiye çıkarttı ve geçti.Ama hala o adet olacakmışım gibi ağrılar oluyo biraz dinlenince geçiyor.Korkma normalmiş bu dönemde bunların olması.Ben bide o leke geldiği anda hemen progestanı vajinal kullandım doktora söyleyince iyi yapmışsın dedi.

X