2017 Şubat Anneleri

Kızlarr hadi herkes yaşını ve nerden katıldığını yazsın bakalım.
Belki aynı şehirde olup fikir alışverişi yapanlar çıkar.

Ben başlayayım :)
31 yaşındayım
Kayseridenim
2.ci bebeğim

Slm ben 28 yaşındayım
İstanbul da oturuyorum
2. Bebeğim
İlk bebeğim 20-08-2015 doğumlu

Ayy suan ben bile cok sınır oldum. Hangı hastahane hangı sehırdesın canım sen bence hemen sıkayet etmelısın ve doktorunu acılen degıstır
Bi daha gitmem zaten o sinir kadına yani ben ona bilmediklerimi soramicaksam kime sorucam acaBa
Bide hiç karından bakmadan direk alttan baktı keseye
Bende doktor arayisindayim suan düzgün muhabbet kuracağım bi doktor istiyorum
Antalyadayim canım ben

Bi daha gitmem zaten o sinir kadına yani ben ona bilmediklerimi soramicaksam kime sorucam acaBa
Bide hiç karından bakmadan direk alttan baktı keseye
Bende doktor arayisindayim suan düzgün muhabbet kuracağım bi doktor istiyorum
Antalyadayim canım ben
Bencede iyi bir doktorunuz olsun sonucda psikolojikde destek olmalı

Sinirim bozuk biraz kızlar doktorun densizliginden keseyi gördüğüme bile sevinemedim.
Oruç tutabilirmiyim diye sordum sormaz olaydım. Demediğini bırakmadı.
Ben cami hocasimiyim aklın yokmu aklını kullan bilmem sence tutabilirmisin bi düşün bakalım gibi daha bi çok saçmala şeyler söyledi doktordan çıkınca ağladım çok üzgünüm bu insan bi de özel hastanede yani. Devlettekiler bile daha iyi davranıyor.
Daha bir sürü sorum vardı korkumdan soramadım yaa :KK43::KK61:
Çok üzüldüm buna. Gerçekten çok tatsız. Ben ilk muayene için devlete gittim. Çok tatlıydı doktorum. Nasip olursa doğum zamanına kadar devam etmek isterim. Sen de mutlaka bulursun iyi birini canım. Sıkma canını

Sağol canım seninkide hayırlı olsun.Ya benim üç kayıbım var ve keseyi görmeye gitmeden önce de lekelenmem olmuştu açıkçası ultroson masasına yattığımda hamileliğin bitmiş demesini beklediğim için okadar umutsuzdum yani doktorda hayırlı olsun kesemiz düzgün deyince ben o an ağladım aklıma boyutunu sormak inan gelmedi .Lekelenmemin sebebide yerleşmeden dolayı ilişki bir süre yasak açıklamasını yapmıştı
Anliyorum canim seni benimde 1 dusugum var oncesinden.... banada kese rahim icinde dedi cok kucuk suan dedi basta vajinal bakmak istedi ben baktirmak istemedim normal bakalim olmazsa vajinal bakarsiniz dedim. Oda dediki biz dusurmek icin vajinal bakmiyoz dedi :) :) biraz bende stresli girdim yani anlayacagin

Sinirim bozuk biraz kızlar doktorun densizliginden keseyi gördüğüme bile sevinemedim.
Ben cami hocasimiyim aklın yokmu aklını kullan bilmem sence tutabilirmisin bi düşün bakalım gibi daha bi çok saçmala şeyler söyledi doktordan çıkınca ağladım çok üzgünüm bu insan bi de özel hastanede yani. Devlettekiler bile daha iyi davranıyor.

Çok sinir bozucu bir doktor:sinirli:
Hemen kendine başka bir doktor bul canım..

:KK3:

25 yasindayim ilk bebegim ve ben de kayseri:KK3:

Merhaba :KK19:
Çok memnun oldum. Hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah bebeğini.
Hangi doktora gidiyorsun acaba ?

Benim de mide bulantim fazla bugun cips kesfettim kizlar zararli olabilir ama bastiriyor baya iyi geldi

Tuzlu olan şeylet bastırıyor bulantıyı.
Cips yağlı olduğu için mideye ağır gelebilir belki.
Çubuk kraker'i deneyebilirsin :KK66:

Hayırlı olsun canım bebişin.Sıkma canını patavatsız bir doktormuş o doktordan hayır gelmez doktorun işiyle ilgili bilgisiyle beraber psikolojik deşteği çok çok önemli başka doktora git bencede.En azından yolun başındayken gerçek yüzünü göstermiş iyi yürekli bir doktor bulursun inşaallah

X