2017 Şubat Anneleri

Canım geçmiş olsun benim başım hiç ağrımaz ne iyi gelir bilemiyorum uyumaya çalış istersen karanlık sessiz ortamda

Ah canım bilmiyorum ki tansiyonum falan mı düştü.. Çarşamba doktor randevum var sorarım artık. Tuzlu ayran yaptım az iyi geldi kızlar yarın genital agda yapcm bazı kendini bilmezler agda yapma bebege zararı olur diolar gerizekalılar sinirimi bozdular dha neler neler diolar gercekten cok sinirlendim bugun

Bugün 1,5 saat yol gittim ilçeden merkeze. Özel hastaneden sıra aldım. Bir gittim odanın önüne tam 40 kişi vardı önümde, giren çıkmıyor. Yanımdaki kadın resmen idrar kokuyordu öğür öğür bir hal oldum. 2 saat bekledim sıra hala gelmedi artık dermanım kalmadı odaya daldım ilçeye dönmek zorunda olduğumu söyledim iki dk bakar mısınız dedim. Zaten bugün terörist cenazesi sebebiyle ilçeye giriş çıkış sıkıntılıydı bir an önce dönmem lazımdı
4 haftalık hamileyim tiroidim var dedim ilaç kullanıyor musun dedi dr evet dedim. Hangi folik asit uygun diye sordum hepsi aynı istersen folbiol al dedi. Bebeğe bakmayacak mısınız dedim gerek yok küçüktür daha dedi. Hepsi bu. Özel hastane bu, devleti siz düşünün
Hakkaten nasıl hastahane bu

Merhaba şubat anneleri Çarşamba günü bizim de randevumuz var inşallah herşey yolundadır.. Allah hepimize bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin İnşallah :anneadayı::emir_bebek:

Son düzenleme:
Bende de var sanırım enfeksiyon sürekli akıntı hali ilac da kullanamicam :KK43:

Bol bol su iç canım. Doktora görün bence yine, ben tam yumurtlama döneminde olmuştum doktor tek kullanımlık toz vermişti kullanmadım su içtim o gün bol bol. Ertesi günü değerlendirdik ve hamileyim :KK70:

İyi akşamlar bayanlar benimde normalde yarın adet olmam gerekiyor ayın 10unda test yaptım pozitif çıktı bugün kan verdim 85 cıktı bhcg inşallah yükselir daha adet gecikmem olmadı sizce çok mu düşük kan değeri normal mi kafam çok karıştı
hayırlı olsun,Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Daha adet günü değil gayet iyi bence kan değerlerin

24.5 mm cnm kesem kotuyu cagirmiyorum ama duydugumdan beri kendimi toparlayamadm
Kolay olmadığını biliyorum canım, benim6+1 de bebek görünmedi hala.
Çarşamba randevum var. Ve kaç gündür ancak psikolojimi düzeltebildim.o yüzden sen de her şeyi okuyarak tüketme kendini.
Bazen bir hafta ileri bazen bir hafta geri olabilirmiş benim ultrosonda en son 5+1 görünüyordu. Senin de ileridir muhtemelen. Tabii doktor bilir yine en doğrusunu

Kolay olmadığını biliyorum canım, benim6+1 de bebek görünmedi hala.
Çarşamba randevum var. Ve kaç gündür ancak psikolojimi düzeltebildim.o yüzden sen de her şeyi okuyarak tüketme kendini.
Bazen bir hafta ileri bazen bir hafta geri olabilirmiş benim ultrosonda en son 5+1 görünüyordu. Senin de ileridir muhtemelen. Tabii doktor bilir yine en doğrusunu

Hayirli geceler bugün orucumu tutarken cok zorlandım allah biliyor ya, yarin niyetli degilim doktora gidecegim icin niyet etmeyecegim bu arada iftardan sonra midem cok bulandi yeni basliyor sanirim bide agzimin icinde pas tadi gibi bi tad var rahatsiz ediyo ayrica siddetli akintim da devam ediyor ne zaman biter bilmiyorum rahatsiz oluyorum ya F Fatosygt bende senin gibiyim yani

İyi geceler arkadaşlar ben de bugün test yaptım ve pozitif çıktı, 2. Çocuğum olacak inşallah Mart 2013 doğumlu bir kızım var, 30 yaşındayım ve Mersinliyim. Umarım isteyen herkes bu güzel duyguyu tadar ve biz hamileler de kolay bir hamilelik geçiririz

hayırlı olsun,Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Daha adet günü değil gayet iyi bence kan değerlerin[/QUOTE]
Çok teşekkür edeerim hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallah yavrucuklarımızı

Son düzenleme:
Evet yaygınmış ben de duymuştum, ama beyaz kokusuz akıntı yeni hamile olduğun için olabilir. Bende mantar değil de enfeksiyon sık tekrarlıyor, şimdilik başıma gelmedi ama bol bol su içince çok iyi geliyordu.
Bilmiyorum ki canim ya dun gece cok rahatsiz oldum aciyo da. Doktoruma Cuma gunu gidicem, gidene kadar temiz tutup sabretmeye calisiyorum.

Evet bi gün varmış

Evet aramızda bir gün var aslında kasıktan baktı canım ben emin olamayıp sordum hatta perşembe duyabilir miyiz diye aletler gelişti duyarız dedi. İnşallah saglıklı olsun da. İçim pır pır
Aaa ciddi misiin? Harika yaa. Kesesini gorsem havalara ucacakken ufakligi gorsem naparim bilmiyorum :KK70: Insallah gorebiliriz canim hayirlisiyla.

Aaa ciddi misiin? Harika yaa. Kesesini gorsem havalara ucacakken ufakligi gorsem naparim bilmiyorum :KK70: Insallah gorebiliriz canim hayirlisiyla.

Keseyi görünce de kalbi duysam diye alıyor bir endişe ama. Bir de doktorum kalp atışını duymadan sağlıklı bir gebelik başlamıştır diyemeyiz dedi o da beni tedirgin etmiş olabilir. Sen de görürsün keseyi cuma günü bebişin oluşmaya başlamasını da görürsün hatta (inşallah) :)

X