2017 Şubat Anneleri

Slm kizlar bende 6 haftalik hamileyim gebelik kesem olmasi gerekenden buyukmus bole bisi yasayan varmi netten arastirdigima gore kese buyuk oldugu zamn gebelik sonlandiriliyormus cunku bebekde sorun oluoms bole bisi duyan yasayan varmi nolur dua edin ayin 21inde kontrolum var tekrar kalp atisini dinlicez umarim ii gecer

Slm kizlar bende 6 haftalik hamileyim gebelik kesem olmasi gerekenden buyukmus bole bisi yasayan varmi netten arastirdigima gore kese buyuk oldugu zamn gebelik sonlandiriliyormus cunku bebekde sorun oluoms bole bisi duyan yasayan varmi nolur dua edin ayin 21inde kontrolum var tekrar kalp atisini dinlicez umarim ii gecer
Dur hemen kötüyü çağırma. Ayın 21 ine kadar vakit geçiremezsin canım. Kaç mm çıktı kesen?

Kizlar yaa gebelikte mantar cok yayginmis basina gelen var mi? Iki gundur hafif aci var ve akinti :KK43: hic basima gelmedi ama mantardan suphelendim bugun hafif kasintida olunca :KK43:

Evet yaygınmış ben de duymuştum, ama beyaz kokusuz akıntı yeni hamile olduğun için olabilir. Bende mantar değil de enfeksiyon sık tekrarlıyor, şimdilik başıma gelmedi ama bol bol su içince çok iyi geliyordu.

Ankaradayim canim ben simdilik baskent unv göğşen önalan a gidiyorum. Ama dogum sigortam var biraz buyuyunce medicanada devam edicem. Orda yusuf üstün e gidicem insallah.

Sen nereye gidiyosun?

Bende gazi Üniversiteside Merih bayram a randevu aldım ama Temmuz da başlayacağım.. Çarşamba günü ön muane için zekai Tahir Burak a gitmeyi düşünüyorum

Korkma canım aynısı bende de olmuştu hemen gittim doktora kese oluştuğu için yerleşirken olur dedi.Progestanı günde birkez alıyodum ikiye çıkarttı ve geçti.Ama hala o adet olacakmışım gibi ağrılar oluyo biraz dinlenince geçiyor.Korkma normalmiş bu dönemde bunların olması.Ben bide o leke geldiği anda hemen progestanı vajinal kullandım doktora söyleyince iyi yapmışsın dedi.
Çok sağol cnm benmde şimdi biraz ağrı geçti sanki bu alttan kullanılan progestanla içtiğimiz aynı mı acaba anlamadım ben

Sata gore benim bugun 5+1 canim 1 gun varmis aramizdaaa :) insalllah yaa ben cuma gidicem doktora ama daha kalp atislarini duyamayiz buyuk ihtimalle.
Evet bi gün varmış
Kasiktan ultrasonla ama degil mi? Gozunuz aydin :)

Evet aramızda bir gün var aslında kasıktan baktı canım ben emin olamayıp sordum hatta perşembe duyabilir miyiz diye aletler gelişti duyarız dedi. İnşallah saglıklı olsun da. İçim pır pır

Evet yaygınmış ben de duymuştum, ama beyaz kokusuz akıntı yeni hamile olduğun için olabilir. Bende mantar değil de enfeksiyon sık tekrarlıyor, şimdilik başıma gelmedi ama bol bol su içince çok iyi geliyordu.

Bende de var sanırım enfeksiyon sürekli akıntı hali ilac da kullanamicam :KK43:

İyi akşamlar bayanlar benimde normalde yarın adet olmam gerekiyor ayın 10unda test yaptım pozitif çıktı bugün kan verdim 85 cıktı bhcg inşallah yükselir daha adet gecikmem olmadı sizce çok mu düşük kan değeri normal mi kafam çok karıştı

Bugün 1,5 saat yol gittim ilçeden merkeze. Özel hastaneden sıra aldım. Bir gittim odanın önüne tam 40 kişi vardı önümde, giren çıkmıyor. Yanımdaki kadın resmen idrar kokuyordu öğür öğür bir hal oldum. 2 saat bekledim sıra hala gelmedi artık dermanım kalmadı odaya daldım ilçeye dönmek zorunda olduğumu söyledim iki dk bakar mısınız dedim. Zaten bugün terörist cenazesi sebebiyle ilçeye giriş çıkış sıkıntılıydı bir an önce dönmem lazımdı
4 haftalık hamileyim tiroidim var dedim ilaç kullanıyor musun dedi dr evet dedim. Hangi folik asit uygun diye sordum hepsi aynı istersen folbiol al dedi. Bebeğe bakmayacak mısınız dedim gerek yok küçüktür daha dedi. Hepsi bu. Özel hastane bu, devleti siz düşünün

Bugün 1,5 saat yol gittim ilçeden merkeze. Özel hastaneden sıra aldım. Bir gittim odanın önüne tam 40 kişi vardı önümde, giren çıkmıyor. Yanımdaki kadın resmen idrar kokuyordu öğür öğür bir hal oldum. 2 saat bekledim sıra hala gelmedi artık dermanım kalmadı odaya daldım ilçeye dönmek zorunda olduğumu söyledim iki dk bakar mısınız dedim. Zaten bugün terörist cenazesi sebebiyle ilçeye giriş çıkış sıkıntılıydı bir an önce dönmem lazımdı
4 haftalık hamileyim tiroidim var dedim ilaç kullanıyor musun dedi dr evet dedim. Hangi folik asit uygun diye sordum hepsi aynı istersen folbiol al dedi. Bebeğe bakmayacak mısınız dedim gerek yok küçüktür daha dedi. Hepsi bu. Özel hastane bu, devleti siz düşünün

O nasıl özel hastane canım ya hangi şehir hangi ilce bu

X