2017 Şubat Anneleri

Kızlar beni de aranıza alın ben de Şubat annesi olacağım ınsallah. Fakat benim beta hcg ler çok artio adettim bi gün geçmişken 6.5 çıktı 2 gun sonra 39.1 36 saat sonra 106.2 2 gün sonra 491 çıktı. Sizce bu artış neden böyle öncesinde bi düşügum var tedirginim acikcasi; (

Insanin aklina hersey geliyor tabi goresiye kadar.. banada yok gibi geliyordu hatta duzenli beslenmeye falan basladim ceviz badem falan yiyordum sonra kendi kendime ya yoksa? Diye icim buruluyordu ama sukurler olsun keseyi gorduk o an cok heycanli tabi bambaska bir duydu Rabbim herkese yasatsin isteyen... simdide bebegi gorsek kalp atisini bi duysam diye devam ediyor kuruntularim.. sanirim bunun sonu yok onlarida duyduktan sonra bide dogursal dicez bitmicek ama cok tatli telaslar bunlar :)
Yaaa ne tatliii :) Allahim hep hayirlisini,sagliklisini versin insallah. Cok guzel bi heyecan :)

Yaaa ne tatliii :) Allahim hep hayirlisini,sagliklisini versin insallah. Cok guzel bi heyecan :)
Inan buraya yazarken bile tereddutluyum birilerinin icini sizlatirmiyim acaba diye ? Cunku ben burayi cok okudum 3 sene icimin sizladigida oldu sevindigimde oldu..Rabbim isteyen herkese bu duyguyu tattirsin...

Kızlar bikac saattir sol kalçamda kuyruk sokumumda yürüdükçe oluşan agrı oluyo. Var mı kuyruk sokumunda ağrısı olan ya da bu konuda bilgisi olan?

Bendee subat annesiyimmmm... tam 5 haftalik keseyi bugun gorduk haftaya pazarteside bebisi ve kalp atislarini duymak icin gidicem insallahh:) sizler kacinci haftada kese ve kalp atisi duydunuz?

Bendee subat annesiyimmmm... tam 5 haftalik keseyi bugun gorduk haftaya pazarteside bebisi ve kalp atislarini duymak icin gidicem insallahh:) sizler kacinci haftada kese ve kalp atisi duydunuz?
7 haziranda gördük keseyi kalp atışı için de pazartesiyi bekliyoruz hayırlısıyla :nazar:

Kızlar beni de aranıza alın ben de Şubat annesi olacağım ınsallah. Fakat benim beta hcg ler çok artio adettim bi gün geçmişken 6.5 çıktı 2 gun sonra 39.1 36 saat sonra 106.2 2 gün sonra 491 çıktı. Sizce bu artış neden böyle öncesinde bi düşügum var tedirginim acikcasi; (
Hoşgeldin aramıza Allah tamamına erdirsin.Çoğul gebeliklerde artış çok oluyor diye biliyorum doktora gittinmi o daha iyi açıklar.Hayırlısı olsun

Merhaba canım hayırlı olsun bebişin.Ben geçen hafta keseyi görmüştüm bugünde kendisiyle birlikte kalp atışını gördüm bir hafta geriden geliyor dedi yani altıncı haftada görmüş olduk

Kızlar selam Allah nasip ederse ben de Şubat annesi olacağım bu perşembe kalbini duyarız dedi doktor heyecanla ve tedirginlikle bekliyorum ya bir şey olursa diye korkuyorum sürekli

Kızlarr hadi herkes yaşını ve nerden katıldığını yazsın bakalım.
Belki aynı şehirde olup fikir alışverişi yapanlar çıkar.

Ben başlayayım :)
31 yaşındayım
Kayseridenim
2.ci bebeğim
24 yaşındayım
İlk bebeğim
İstanbuldan :)
Yarısmacılara basarılar dilerim :KK66:

X