2017 Şubat Anneleri

slm kızlar nasılsınız ya size birşey sormak istiyorum biz bayram tatilinde bir yerlere gitmek istiyoruz özel aracımızla yol en az 13-14 saat sürecek çok gitmek istiyorum ama korkuyorum böyle tatile gidecek olan var mı ne diyorsunuz tehlikeli mi sizce?
Uzun yolculuklarda 2-3 saatte bir mola verip yurumeyi tavsiye ediyorlar. yada koltugunu yatirip ayaklarini one uzatip yatacaksin ooh :) ama yine de tabi ki doktorla gorusmekte fayda var. Bende ucak icin hayir der diye korkuyorum :KK43:

Kizlarre 5 haftalik hamileyim bugun kesemizi gorduk sukurler olsunn ama cok minicik daha.. 7 mm dedi ama verdigi ultrosan kagidinda 12.5 mm yaziyor kafam karisti.. haftaya tekrar gidicem ozaman insallah kalp atisini ve bebegi gorebiliriz :)
Yaa hayirli olsun nasil bi duygudur kim bilir :) Masallah boyle saglikla devam etsin insallah. Bende cumayi iple cekiyorum.

Kızlar şimdi çıktım doktordan alttan bakmıyorum ben hemen dedi. Karından baktı yok tabi ki. Perşembe gel karından bakarım yoksa vajinal bakarım dedi. Bugün umutlu gitmiştim ya

Uzun yolculuklarda 2-3 saatte bir mola verip yurumeyi tavsiye ediyorlar. yada koltugunu yatirip ayaklarini one uzatip yatacaksin ooh :) ama yine de tabi ki doktorla gorusmekte fayda var. Bende ucak icin hayir der diye korkuyorum :KK43:
sen uçakla mı tatile gideceksin canım

Kızlarr hadi herkes yaşını ve nerden katıldığını yazsın bakalım.
Belki aynı şehirde olup fikir alışverişi yapanlar çıkar.

Ben başlayayım :)
31 yaşındayım
Kayseridenim
2.ci bebeğim

Selam kızlar çıktım Doktordan çok şükür gördük kalp atışınıda saniyelik dinletti.Boyutu ne diye sorduğumda Mercimek kadar annesi dedi bir hafta geriden gidiyomuşuz geç döllenme sanırım 6 haftalık gözüküyor.Haftaya tekrar kontrol olucaz inşallah herşey hepimiz için herşey olumlu gider.
Darısı hepimizin başına. Ben de keseyi gördüm, heyecanla cuma günkü kalp atışı dinleme randevumu bekliyorum. Ama nedense içimde güzel bir his var. :anneadayı: hayırlısı diyelim.

Kızlarr hadi herkes yaşını ve nerden katıldığını yazsın bakalım.
Belki aynı şehirde olup fikir alışverişi yapanlar çıkar.

Ben başlayayım :)
31 yaşındayım
Kayseridenim
2.ci bebeğim
24 yaşındayım :dondurma:
afyondanım En Büyük TÜRKİYE
ilk bebeğim olacak hayırlısıyla :anneadayı:

Amiin,insallah canim. Nasil bi duygu? Ne hissettin ?
Su an bana hem varmis hem yokmus gibi geliyo,surekli regl olcakmisim gibi endiseleniyorum. Gorunce cok daha baskadir eminim...
Insanin aklina hersey geliyor tabi goresiye kadar.. banada yok gibi geliyordu hatta duzenli beslenmeye falan basladim ceviz badem falan yiyordum sonra kendi kendime ya yoksa? Diye icim buruluyordu ama sukurler olsun keseyi gorduk o an cok heycanli tabi bambaska bir duydu Rabbim herkese yasatsin isteyen... simdide bebegi gorsek kalp atisini bi duysam diye devam ediyor kuruntularim.. sanirim bunun sonu yok onlarida duyduktan sonra bide dogursal dicez bitmicek ama cok tatli telaslar bunlar :)

X