2017 Şubat Anneleri

Kizlar gecen hafta carsmba test yaptirdigimda 85 cikmisti degerim hamile oldugunu ogrendim. Bugun baktirdim tekrar 2086 cikti bayag yukselmis 5 gunde. Normal mi acaba hemsire arkadasim ikiz de olabilir dedi bole bisey yasiyankniz varmi
Çok artmış :KK54: normalde 2günde 2 kat artması gerekir belki de ikizdir canım iyi düşün iyi olsun

Aslında benımde pek yok sanırım oruc tutugum için turşu canım cekmişti dun:KK66:

Ya böyle bi anlık aklıma gelen şeyler olabiliyor ama mutlaka yemem gerekiyor şeklinde olmadı hiç :)
Mesela bugün markette manav reyonunda şeftali o kadar güzel koktu ki burnuma anlatamam. Normalde bir çok kokudan tiksinirken onun kokusu harikaydı.
Gidip almak istedim ama hiç taze olmadığı için almadan geri çıktım ve sonrasında unuttum gitti :)

Ya böyle bi anlık aklıma gelen şeyler olabiliyor ama mutlaka yemem gerekiyor şeklinde olmadı hiç :)
Mesela bugün markette manav reyonunda şeftali o kadar güzel koktu ki burnuma anlatamam. Normalde bir çok kokudan tiksinirken onun kokusu harikaydı.
Gidip almak istedim ama hiç taze olmadığı için almadan geri çıktım ve sonrasında unuttum gitti :)
O an olursa sonuna kadar yeniyor sonra dedıgınız gıbı unutuluyor :))

Kızlar merhaba cok sinir oldum ankara dayım temmuzda Prof tn randevu aldm ama öncesinde normal devlet hastanesine gidip bi keseye baktırmak tahlilleri yapmak istiyorum şimdi de hastane yi aradım randevu içim önce jinekolog dan alcakmışm off jinekolog da normal ultrason yok vajinal war ben vajinal ultrason istemiyorum napcm bilmiyorum

X