2017 Şubat Anneleri

Benimde 4+2de 1300 dü canm..

Merhabalar bende subat annesiyim :) doktora sordum oruç meselesini geç yatıp geç kalkar iftardan sonra bol su içersen tutabilirsin dedi
Canım ne guzel tutabilenlere imreniyorum ama çalışıyorum malesef sabahtan akşama kadar ayaktayım malesef isim hem beyin hem beden gücü gerektiriyor

bende de adet sancısı şeklinde ağrılar sık oluyor, bazen sağ kasığım ağrıyor ama hepsi normalmiş kanama olmadığı müddetçe. inşallah bebişleri görürsek içimiz rahat edecek :)

Bu ay ovulasyon testi kullandım 22-23-24 mayısta pozitifti geç yumurtladım galiba bu tarihlerden birinde hamile kaldıysam 4+6 gibi bişey oluyor ama hcg yüksek gibi bilmiyorum hayırlısı olur inşallah

Canım keseyi görmeseydi kan isterdi keseyi gördükten sonra gerek yok ki. Burada iyi bir doktora muayene olursun inşallah. Hem o zamana kadar kalp atışlarını da duymuş olursun.
inşallah Canim Cok heyecanliyim 5 gün sonra hem ailemi göreceğim hem de bebis büyümüs olur kalp atislarini duyarim.

Bu ay ovulasyon testi kullandım 22-23-24 mayısta pozitifti geç yumurtladım galiba bu tarihlerden birinde hamile kaldıysam 4+6 gibi bişey oluyor ama hcg yüksek gibi bilmiyorum hayırlısı olur inşallah
Aynı zamanlar hamile kalmış olabiliriz canım. Ben ilaç iğne tedavisi görmüştüm bu ay 21 çatlatma iğnesi oldum benim bebiş de 22 23 24 gibi oldu sanırım

Benim ilk hamileligimde bulantim olmamisti Cokta rahat gecmisti ilk 3 ay sadece Cok uyuyordum. Bu hamileligimde Basindan beri Agrilarim var halsizlik ve uykusuzluk cabasi. Cok yoruluyorum ondan olabilir diyorum bende.

Ay buraya bakınca hamileliğimi öğrendiğim zamanlar geldi aklıma heyecaninizi sevincinizi anlıyorum kızlar allah hayırlı doğumlar yapmayı nasip etsin hepimize
Kasik ağrıları batmalar adet sancısı gibi ağrılar değişik karin ağrıları hepsi aşırıya kacmadigi sürece normal hele ki ilk zamanlarda insan daha bi tedirgin oluyor ama stres yapmayın sakin olmaya çalışın eğer stres yaparsanız ağrılar daha da çoğalıyor vücud kendini yeni bir mucizeye hazırlıyor kolay değil ben artık ilk zamanlara göre dahada rahatım bu yönden zamanla herşey düzeliyor allaha emanet olun güzel anneler

Benim ilk hamileligimde bulantim olmamisti Cokta rahat gecmisti ilk 3 ay sadece Cok uyuyordum. Bu hamileligimde Basindan beri Agrilarim var halsizlik ve uykusuzluk cabasi. Cok yoruluyorum ondan olabilir diyorum bende.

Aynen canım.
İlk hamileliğim çok rahattı. Ne bulantı ne yorgunluk...
Bu hamileliğimde ise çok halsizim. Ara ara ağrılar. Uyku isteği ve yorgunluk. Yine ara ara tansiyon düşmeleri ve bulantı hissi...

Bendede cok uyuku ıstegı agrı ve hasızlık cok var

Benim gibi bulantısı cok olan var mı sabahtan beri Bi hasta gibiyim parmaklarım karıncalanıyor bazen üşüyorum bazen terliyorum

Kızlar merhaba inş. Bende aranıza katılmak istiyorum. Bat 4 gün gecikti ama ben geç yumurtladım. Hiçbi sancı ağrı vs. Yok cuma günü gebelik testi yaptım silik çizgi bile yoktu. Şimdide eşim izin vermiyor test yapmama. Bugün tatile geldik dönümce yaparsın diyo. Nasıl dayanacam bilmiyrm. Hiçbi belirti yaşamadan hamile olduğunu öğrenen var mı?

Çok fazla gaz dışında hiç bir şey yoktu canım dilerim bebegin seninledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…