2017 Şubat Anneleri

merhabalar bende kismetse şubat annesiyim 1 kızım var 4 yaşını bitirecek benim mide bulantim başladı çok erken değilmi daha ya kizimda 9 ay bulantı çektim bu böyle olmaz inşallah

Hoşgeldin aramıza :)
Bulantı kişiden kişiye değişebiliyor.
Benim ilk gebeliğimde hiç olmadı.
Bu gebeliğimde aç kalınca bulanıyorum.
Normalde bulantı 6.cı haftada başlıyormuş ama seninki erken başlamış demek ki.
Allah yardımcın olsun

canim cok saol icimi rahatlattin ☺ allah bebislerimizo saglicakla kucagimiza almayi nasip etsin

Günaydın bende 2027 Şubat annesiyim ins. Bende erken öğrendim SAT 11 Mayıs ve 148 çıktı henüz doktorada gitmedim biraz bekleyip kan tahlilimi yineleyip öyle giderim cunki baya küçük sanirim

Aynen E eser15 dun kot pantolon giymistim ölüyorum sandim gece afedersin kulotum bile fazla sıktı yani. Zaten gobegim vardi simdi icime bile cekemiyorum kocaman sisti ama olsun yaaaa bebisim gelain de
Sürekli çok yemişim hissi var. Ara ara baş dönmesi de başladı sanki yer altımdan kayıyomus ya da deprem oluyomuş gibi hissediyorum.

Ben ilk gun tuttum aksama dogru mide bulantim basladi yemek yapmak bile iskence oldu..ezan okununca hersey burnuma kokmaya basladi 3-5 kasik yiyebildim onu da geri cikarinca bir daha niyetlenmedim..demek ki vucut istemiyor ..insallah sonra tutarim

benim 8 yasinda bir oglum var ona hamileyken hic sıkıntı cekmedim oyle ki arkadaslar hamile olsuguma inanmiyorlardi bile..oysa simdi kendimi çok halsiz hissediyorum midem cok cabuk bulaniyor gerci oyle istifra etme istahtan kesilme falan yok ama bu defa farkli

Ben varım nerdeyse iki saat te bir ağzıma bişey atmazsam bulantidan oluyorum

Canım ben şimdi geldim doktordan. İki gündür kahverengi lekem oluyodu onun için gittim. Yolk kesesi oluşmuş dedi banada ilk kez duydum. Yani bebeğin içinde bulunduğu şeymiş. Bebeği gördüyse sıkıntı yok zaten merak etme sen. Onu söylemeye gerek duymamıştır

Canım ben şimdi geldim doktordan. İki gündür kahverengi lekem oluyodu onun için gittim. Yolk kesesi oluşmuş dedi banada ilk kez duydum. Yani bebeğin içinde bulunduğu şeymiş. Bebeği gördüyse sıkıntı yok zaten merak etme sen. Onu söylemeye gerek duymamıştır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…