2017 Şubat Anneleri

Canım ben şimdi geldim doktordan. İki gündür kahverengi lekem oluyodu onun için gittim. Yolk kesesi oluşmuş dedi banada ilk kez duydum. Yani bebeğin içinde bulunduğu şeymiş. Bebeği gördüyse sıkıntı yok zaten merak etme sen. Onu söylemeye gerek duymamıştır
Canım çok tesekkur ederim hep aklıma takıldı ya ama şimdi çok rahatladim:-)

Merhaba herkes,,hayirli ugurlu olsun sagsal.kucaginiza almayi nasip etsin ben asiri kasik agrisiyla 10 gun once acile gittim idrar yolu enfeksiyonu cikti ve gebelik testi yaptirdim ne olur ne olmaz diye 0.1000 cikti..ama adetime 7 gun vardi...simdi adetim 3 gun gecti idrar testi yaptim iki cizgi cikti ama ikinci cizgi cok net degil belli ama kipkirmizi degil yani..hamilelikle olgili butun belirtiler de mevcur yrn kan testi yaptiracam doktora da carsamba gidicem..enfeksiyon gecirip hamile kalan varmi ??

Merhaba herkes,,hayirli ugurlu olsun sagsal.kucaginiza almayi nasip etsin ben asiri kasik agrisiyla 10 gun once acile gittim idrar yolu enfeksiyonu cikti ve gebelik testi yaptirdim ne olur ne olmaz diye 0.1000 cikti..ama adetime 7 gun vardi...simdi adetim 3 gun gecti idrar testi yaptim iki cizgi cikti ama ikinci cizgi cok net degil belli ama kipkirmizi degil yani..hamilelikle olgili butun belirtiler de mevcur yrn kan testi yaptiracam doktora da carsamba gidicem..enfeksiyon gecirip hamile kalan varmi ??
Canım inşallah hamilesindir ikinci çizgi silik olunca da hamilelik oluyor ama yine kan tahliliyle net ogren bebisini hayirlisiyla kucağına alll:-)

Canım inşallah hamilesindir ikinci çizgi silik olunca da hamilelik oluyor ama yine kan tahliliyle net ogren bebisini hayirlisiyla kucağına alll:-)
amin cnm ins..basimdan 2 gebelik gecti ama ikisinide malesef aldirdim kalbi durdu..o kdr cok korkuyorum ki sevinemedim bile..

Bendede ikinci çizgi silik çıktı 1 saat sonra baktığımda netlesmisti...kan tahlilinde belli olur zaten büyük bi ihtimal hamilesindir

Benimde çok uykum geliyo surekli uyuyorum:-)bazen halsizlik oluyo bide bulantı hissi oluyo geciyo. Hadi hayırlısı bebislerimiİzi sağlıkla kucagimiza alalım İnşallah

Günaydın kızlar..
Hayırlı ve güzel bir pazar diliyorum.. Oruç tutanların sayısını görünce heveslendim doğrusu...
Ben de çok tutmak istiyorum ama doktorum izin vermedi. Eşim bunu duyunca işin dini boyutunuda araştırıp tutmamam gerektiğini söyledi.
Bir gün deneyeyim diyorum ama aç kalınca fena midem bulanıyor.
Var mı benim gibi açlıktan midesi bulananlar?
Var canım benımde bulanıyor ama bir sure sonra kafamı baska birseylere verınce gecıyor ben bı hocaya sordum bu konuyu ne kadar guzel dedı bana boyle bır zamnda hamıle olup oruc tutman sonuna kadar dayan Rabbım mukafatını verecektır deyınce bende sonuna kadar gıtmelıyım dedım

Oruç tutuyormusunuz peki ? Doktorum bana geç uyuyup geç uyanıp iftardan sonra sağlıklı beslenip bol su içersem tutabilecegimi söyledi ?

Oruç tutuyormusunuz peki ? Doktorum bana geç uyuyup geç uyanıp iftardan sonra sağlıklı beslenip bol su içersem tutabilecegimi söyledi ?
Canım ben tutmuyorum çalıştığım için gün boyu zaten yoruluyorm su kaybı oluyo esimde birakmiyo bebis sağlıklı olsun da sonra tutariz artık cnm

Kızlar naber nasılsınız?
Bende bugun orucum inanılmaz rahatım maşallah elhamdülillah. Tabii ilerleyen saatlerde ne olur bilmiyorum.
Öğretmen oldugum için yarın okul var malesef yarın tutmam öğrenciler yok ama dışarı cıkmk eziyet.. Hafta içinde ilk kontrole gitmeyi düşünüyorum inşaallah keseyi görürüm bugun 5+0 ım...

Merhaba benimde sat 6 mayıs bizde göremedik keseyi 10 haziranda hcg 2980 di çok telaşlıyım
Geç döllenme olmuştur canım bence. Benim sat 12 Mayıs Bugün beta 1300 çıktı. Benim 4+4 bugün doktor adetten sonra hemen kalmış olabilirsin diyor. Yarın keseyi vajinal görmek mümkün dedi bakalım. Senin sat a göre daha geç hamile kalmış olabilirsin

X