2017 Şubat Anneleri

kızlar benim 4+2 henüz küçüğüz ancak doktorum tutmuycaksın oruç dedi ama benim orucum rahat geçiyor mide bulantısı baş dönmesi gibi ya da beni zorlayan herhangi bir zorluk yok tutuyorum yinede inşallah bi sıkıntı olmaz

bide kızlar benim kan tahilinde değerim geçen hafta çarşamba 125 di geçen cuma ölçtürdüm 321 çıktı doktorla sonucu konuşma fırsatım olmadı değerimin artışı normal dimi

aynen öyle canım 2 günde iki katından fazla artış gösterdi o yüzden bilemedim normal mi diye doktorada gösteremedim

merhabalar herkese sağlıklı gebelikler.. bnim sağ kalçam feci ağrıyor yaaa belimden vuruyor ağrı.. yaşıyan varmı bu durumu.. sağ kasıklarım zaten en baştan beri ağrıyordu acaba onamı bağlı

canım ben tutuyordum dünden beri tutamıyorum mide bulantısından

bide kızlar benim kan tahilinde değerim geçen hafta çarşamba 125 di geçen cuma ölçtürdüm 321 çıktı doktorla sonucu konuşma fırsatım olmadı değerimin artışı normal dimi
Gunaydin canim. Cok guzel artmis,insallah boyle saglikla devam etsin buyumeye minnakin:)

Günaydın kızlar bende göğüs acısı ve akşam üşümesi dışında hiç belirti yok. Ne kasik ağrısı ne bel ağrısı ne bulantı ne tiksinti..

Benim gibi olan var mı? Bu durum beni çok tedirgin ediyo.

Bugün 6+2yim. Dr randevum haftaya pazartesi inşallah.

Her gebelik farklıdır.. Rahat ol
Benim ilk gebeliğim de öyleydi.
Çok ama çok rahattım ve sonuçta sağlıklı bir oğlum oldu

Kızlar selam. Cuma günü bebeğin kalp atışlarını duymak için kontrolüm var ama biraz gerginim. 6. haftada kalp atışı duyulur mu?

Daha önce keseyi göremedik diye büyük bir panik yaşadık zaten. Hatta doktor dış gebelik teşhisi koydu, sonra başka hastanede keseyi gördük rahatladık. Şimdi yine aynı paniği yaşıcaz diye korkuyorum. Biraz erken mi acaba, daha sonra mı gitsem? Kalp atışını 6. haftada duyan oldu mu?

Bende de bulantı yok. Bel ağrısı ve kasık ağrısı da günde toplam 4-5 dakikalık oluyor. Çok fazla yok. Son gittiğimde doktor, "Her şey yolunda gözüküyor." demişti. Biraz bünye meselesi sanırım. Kafana takma.

Takmamaya rahat olmaya caliaiyorum elimde geldigince ama aklima bi düsüyo engel olamiyorum. Hayırlısı Allahtan her şey yolundadır inşallah.

Kizlar sabah 18 lt damacanayi 2 dk kaldirip icerden mutfaga aldim.sonradan aklima geldi sikinti olur mu acaba
inşallah olmaz canım ben hamile olduğumu bilmeden koca baza falan kaldırdım, tırmanış yaptım hiçbirşeycik olmadı. Ama bir daha yapma lütfen. için rahatlasın istiyorsan kontrole gidebilirsin

slm kızlar nasılsınız ya size birşey sormak istiyorum biz bayram tatilinde bir yerlere gitmek istiyoruz özel aracımızla yol en az 13-14 saat sürecek çok gitmek istiyorum ama korkuyorum böyle tatile gidecek olan var mı ne diyorsunuz tehlikeli mi sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…