2017 Şubat Anneleri

Günaydın :)
Ben bulunduğum yerde doktor yok gidemiyorum 25 hazirana kadar hipotiroidi çok sorun olur mu o zamana kadar? 100 mg euthyrox içiyorum

Biryerde okumustum ilk gebelik olusurken hicbir bitki cayi icilmemesini soyluyordu.. rezenede dahil doktor kontrolunde icilmeli bence...
Benim 1. Gebelikte doktorum papatya hariç içebilirsin ama 1 fincanı geçmeyecek şekilde dedi.herşey dozunda yani. Ne kadar rahat olursanız okadar rahat hamilelik geçirirsiniz kızlar.

Kızlar 41 hamileden ayetel kursi okutmak istiyorum da ben bu ay hamile kalmak için acaba okuyabilirmisiniz ismim Gülsüm okuyanlara canı gönülden teşekkür ederim okuyanlar okudum yazarsa çok sevinirim ALLAH evlatlarınızı sağa salim kuçağınıza versin inşallah

Slm kızlar 4 gündür kanamam var doktorum progestan 200mg verdi günde 3 defa iciyorum çok şükür bebeğim iyi ama kanama kafami karıştırıyor benim durumumda olan varmı?

Ben 10 ay bir fiil bütün ev işlerini kendim yaptım işten çıkmıştım evdeydim banada hareket oluyordu.normal dogum istediğim için valla hiç zorlanmadan yaptım .ha eşim hep destekdi o ayrı ama genelde ben yapıyordum.dogum yaptıgım günde o sancılı halimle evi temizledim doguma öle gittim. Yani lütfen rahat olun bol bol dua edin gerisi allaha kalmış.skıntılı bir durum olursa zaten doktorunuz size onu yapmayın bunu yapın der.

Acikcasi bende bazi arkadaslar gibi cekiniyorum temizlik yaparken. Simdi mutfagimiz tadilatta. Esyalarin yikanip yerlestirilmesi,evin tamaminin temizlenmesi gozumde o kadar buyuyor ki... bebegimi gorsem kalp atislarini duysam belki de icim daha rahat eder o iyi diye...

Ben dikkat ederk kendimi kasmadan hareket olsun diye yaptım.faydası oldu dogumum çok kolay oldu.tabi bunun yanında yürüyüş yaptım bol bol.internetten hamile pilatesi hamile sporu diye bakarsan baya bişey çıkıyor. Rahat bir hamilelikse ilerleyen zamanlarda hafif tempolu spor yapabilşrsin.

Rabbim isteyen herkese sanada inşallah en kısa zamanda versin canım okudum Allah niyetini ve dualarını kabul etsin inşallah

Kimsede bulantı vs olmadığına göre sanırım daha erken diyorlar genelde 8 veya 10. Haftadan sonra başlar diye ama inşallah böyle gider hele ki çalışanlar için çok zor

Okudum canım rabbım kabul etsın ıns

Kimsede bulantı vs olmadığına göre sanırım daha erken diyorlar genelde 8 veya 10. Haftadan sonra başlar diye ama inşallah böyle gider hele ki çalışanlar için çok zor
Benım su sıralar ara ara oluyor ilk dusuklerımde ben cok asırı bulantım olurdu umarım bu sefer yasamam cunku cok zor

Kizlar ya sizde akinti oluyor mu? Bende hic yoktu bugune kadar ama guzel parmak boyutunda akinti gelmis.. seffaf renkte neden acaba bugun birazda kasik agrilarim oldu... 4+4 haftalik hamileyim sata gore

Canım benin hep akıntı vardi hala da var ayirt edemiyorum o yüzden ama kasık ağrısı bat öncesinden beri var

Kizlar benim 870 cikti hcg. Ama benim normalde adet dongum uzundu. Yani gec dollenme oldu. Sizce bu deger 5.haftaya gore uygun mu,

Canim ben de sat a göre 4+3 um 577 çıktı dün hcg

Benim de öyle ya ramazan a baglamistim ben ama demek bebektenmis felaket bir gaz vardı sanki yediklerimin hepsi boğazımda gibi deneyelim bakalım
Tabii ki doktora danisilmali. Gunde 2 fincana kadar izin veriyorlar ihlamur ve rezeneye. Ama adacayi,gazli icecekler,kahve yasak.

Kahvesiz yasayamayan ben için bu 9 ay çok zor geçecek

Günde iki Türk kahvesi bir nescafe icerdim ama bir haftadir agzima kahve suremedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…