2017 Şubat Anneleri

Ben de ramazan bitince yürüyüşe başlamayı düşünüyorum

Aslında beraber böyle birseyler planlasak? Birbirimize destek oluruz hem

Okudum canim rabbim insallah tez zamanda aramiza katilmani nasip eylesin

Bende okudum canım.
Allah hayırlı evlatlar nasip etsin Allah aratmasın insallah

Bebek dusunmeye baslayinca boksu biraktim canim,spora asinayim yani :) gunde 2 saat yuruyus icin uygundur dedi doktorum. Pilates ve diger egzersizler icin kismetse bebegi gormeyi bekliyoruz. Ufaklik saglikliysa hamile pilatesine,squat ve hafif agirlikla kol calismaya baslayacagim. Azcik buyusunde gorunsun diye bekliyoruz :)cook tesekkur ederim guzel onerilerin icin

Kafeinsiz kahve belki olabilir aslinda,tadida ayni zaten. Bi soracagim bakalim. Yoksa benimde gunde 3 bardak kahvem var mutlaka hele ki is yerinde mutlaka icecek bisey ariyosun oyalanmak icin. Baktik olmuyo kendimizi sute,ayrana,sodaya vurcaz ahahah

Kafeinsiz kahve belki olabilir aslinda,tadida ayni zaten. Bi soracagim bakalim. Yoksa benimde gunde 3 bardak kahvem var mutlaka hele ki is yerinde mutlaka icecek bisey ariyosun oyalanmak icin. Baktik olmuyo kendimizi sute,ayrana,sodaya vurcaz ahahah

Aynen ben de sürekli içecek birseyler ararim meslek hastalığı habirr çay kahve

Sodayi baya oneriyorlar ama icinde çeşitli mineraller olduğu için yani iyi bir alternatif olabilir

Mrb kizlar 7+1 gunluk hamileyim bugun ilk doktorumdu ve ben sok oldum cift yumurta ikizi iki bebegim olcakmis napcam bilmiyorum kara kara dusunuyorum ikizi olan oldumu varmi sevinsem mi uzulsem mi tek basima nasl bakicam :)
Allah rizkini sabrini verir sevin bence ....benim ilk gebeligim tek yumurta ikizi idi ama nasip olmadi rabbim sana saglicakla kucagina almayi nasip etsin beta kacti

Okudum canım 7 tane allah gönlüne göre versin inşallah

Allah rizkini sabrini verir sevin bence ....benim ilk gebeligim tek yumurta ikizi idi ama nasip olmadi rabbim sana saglicakla kucagina almayi nasip etsin beta kacti
Ben ilk hamileligimi 5 haftalikken kanda ogrendim 745 felandi ilk randevuma gittim ki cift yumurta ikzi tikir tikir atiyo kalpisler :) insllh canim ama tek basima nasl bakicam cok sukur esimin maddi sikintisi yok ama ben nasil bakacam diom dusunuyom :)

Ayy ne güzel yaa benim en büyük hayalim çok sevindim ben muhakkak zorlukları vardır ama çok güzel bir şey bence allah kucağına almayı nasip etsin inşallah

Slm kızlar.
Biz doktordan geldik.
Çok şükür bebeğimin kalp atışları görüldü.
Sağlıklı bir gebelik olduğu için 1 ay sonrasına randevu verdi.
Darısı sizlere...
çok sevindim valla allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin kese göründük ten ne kadar sonra duydun bana iki hafta sonra gel dedi haftaya gideceğim ama çok heyecanlıyım kalp atışlarını duymadığım için herhalde bulantı falan oluyor göğüs lerim sis açıyor ama hamile moduna geçemedim ☺

canım Allah bi an once hayırlısıyla bi evlat nasip etsin sana inşallah. okudum. daha ben çok yeniyim degerimin yükselmesi lazımmış onu bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…