2017 Şubat Anneleri

Aynen hem 7 ay bebeğe bakabilmek iyi olacak hem de bulantı zamanı acısından. Benim şuan bile inanılmaz bulantım var zor geçeceğe benziyor

merhaba kızlar,
pazar günü beta sınucum 4+0 da 433 çıkmıştı dayanamadım bugünde test yaptırdım 4+4'deyim sonuç 3,482 çıktı bu sonuca göre artık ultrasonda gözükür herhalde diyorum. P.tesiye gidicem doktora artık.

kızlar doktor bana cuma günü gelirsen alttan pazarteside ultrasonla keseyi görebiliriz demişti alttan muayene olmaktan korkuyorum ama çokta merak ediyorum herşey yolunda mı diye çok tedirginim ne yapayım sizce:110:
Canim ben keseyi gördüm bugün çok şükür günlerimiz ayni bence sende karindan görebilirsin yarin

merhaba kızlar,
pazar günü beta sınucum 4+0 da 433 çıkmıştı dayanamadım bugünde test yaptırdım 4+4'deyim sonuç 3,482 çıktı bu sonuca göre artık ultrasonda gözükür herhalde diyorum. P.tesiye gidicem doktora artık.

4+4 e göre yüksek çıkmış sanki canım ikiz falan olmasın ☺

Yaa bende onu dusunuyodum. İnşallah o zamana kadar hepimiz sağlıkla gelebilirizde.
Canım ben de 1 yıl önce ilk düşündüğüm zaman ay hesabı yapıyordum.5.ayda hamile kaldım 12 haftalıkken bebeğimi kaybettim kürtaj oldum.ilk ay korundum.2 aydır da hamile kalamadım.gel zaman git zaman 1 yıl oldu.ilk düşündüğümüz ay olsaydı şimdi 3 aylık olacaktı ama olmafı oğlum melek oldu:KK42:onun için ay falan umrumda değil.sağlıkla kucağıma alayım da meleğim ne zaman gelirse gelsin.

merhaba kızlar,
Bende pazartesi gidecegim dr ama beta kac olmustur bilmem insallah iyi haberler aliriz keseyi goruruz...

Canım ben de 1 yıl önce ilk düşündüğüm zaman ay hesabı yapıyordum.5.ayda hamile kaldım 12 haftalıkken bebeğimi kaybettim kürtaj oldum.ilk ay korundum.2 aydır da hamile kalamadım.gel zaman git zaman 1 yıl oldu.ilk düşündüğümüz ay olsaydı şimdi 3 aylık olacaktı ama olmafı oğlum melek oldu:KK42:onun için ay falan umrumda değil.sağlıkla kucağıma alayım da meleğim ne zaman gelirse gelsin.
Canımı sıkma benım iki dusugum oldu bu ucuncu inşallah hayırlısıyla kucagımıza alırız

İnşallah rabbim meleklerimizi korusun.

Arkadaslar beni betanin yuksekligi de korkutuyor aslinda ben ekim de kurtaj oldum beta 16.600 du ve hic bi yerde kese goremediler hastaneye yatirdilar beni dis gebelik diye 7 haftalik olmustum ama ne dis gebelik ne baska bisey hic bi yerde kese gozukmedi renkli doppler e girdim uzum gebeligi yani moll gebelik dediler kurtaja aldilar sonra patoloji sonuclarin da bozulmus gebelik cikti ama betam hic dusmuyordu artik betamin yukselmesi de icimi rahatlatmiyor keseyi gormeden, bu arada oruc tutuyorum cok rahatim masaallah bende hic bisey yok mide bulantisi bas donmesi halsizlik falan bu da korkutuyo acikcasi beni offf paranoyak olduk iyice sadece goguslerim de aci var o kadar, slk idrara cikiyordum bugun o da gecti var mi benim gibi :KK43:

Gozdecim yarın git vajinal ultrasona gir canım. Keseyi görürler artık, kalp atışını beklersiniz. Neden kendine eziyet ediyorsun?

Sali gittim haftaya gel dedi kese ancak gozukur dedi sali gunu gittik 758 di degerim daha gozukmez diye dusunuyorum sali ya kadar bekleyecegim insaAllah

X