2017 Şubat Anneleri

merhaba kızlar,
pazar günü beta sınucum 4+0 da 433 çıkmıştı dayanamadım bugünde test yaptırdım 4+4'deyim sonuç 3,482 çıktı bu sonuca göre artık ultrasonda gözükür herhalde diyorum. P.tesiye gidicem doktora artık.

4+4 e göre yüksek çıkmış sanki canım ikiz falan olmasın ☺

Banada cok gbi geldi ikiz olmasın :) benimde 4+2de 1300 dün şuan 4+4 olsa olsa 2600 dür.. Seninki yine fazla.. Aslında ikizi kalbim bir istiyor bir istemiyor saglıklı sıhhatli olsunda hiç farketmez.. Biri kız biri erkek olsa degme keyfine :)

Arkadaslar beni betanin yuksekligi de korkutuyor aslinda ben ekim de kurtaj oldum beta 16.600 du ve hic bi yerde kese goremediler hastaneye yatirdilar beni dis gebelik diye 7 haftalik olmustum ama ne dis gebelik ne baska bisey hic bi yerde kese gozukmedi renkli doppler e girdim uzum gebeligi yani moll gebelik dediler kurtaja aldilar sonra patoloji sonuclarin da bozulmus gebelik cikti ama betam hic dusmuyordu artik betamin yukselmesi de icimi rahatlatmiyor keseyi gormeden, bu arada oruc tutuyorum cok rahatim masaallah bende hic bisey yok mide bulantisi bas donmesi halsizlik falan bu da korkutuyo acikcasi beni offf paranoyak olduk iyice sadece goguslerim de aci var o kadar, slk idrara cikiyordum bugun o da gecti var mi benim gibi :KK43:
Bende senın gıbıydım ve yaptıgımın cok gereksız oldugunu dusundum tevekkul etmek lazım boyle dusunceler gelınce dua et bugnlerın hurmetıne rabbımden istemek lazım canım yoksa doktorlar hiç bişey yapmıyor yapamazlar kımsenın elınden bıey gelmez biz sadece allaha sıgınacagız

Kizlar sukur betam 3300 olmus aslinda normalde 1000 lerde olmasi lazim yani cok daha hizli artmis pazartesi kese icin gidicem doktora ve malesef t3 yine sinirda

Kizlar sukur betam 3300 olmus aslinda normalde 1000 lerde olmasi lazim yani cok daha hizli artmis pazartesi kese icin gidicem doktora ve malesef t3 yine sinirda
Bende senın gıbıydım ve yaptıgımın cok gereksız oldugunu dusundum tevekkul etmek lazım boyle dusunceler gelınce dua et bugnlerın hurmetıne rabbımden istemek lazım canım yoksa doktorlar hiç bişey yapmıyor yapamazlar kımsenın elınden bıey gelmez biz sadece allaha sıgınacagız
Oyle zaten rabbime sigindim tevekkul ediyorum ama iste arada seytan giriyo insanin icine rabbim tam teslim kullarindan eylesin bizi

günaydın kızlar benimde sat 30 nisan 5 haftalık gebiş olduğumu geçen hafta öğrendim dün kontroldeydik 8. 5 mm ymişiz :KK70:

Kalp atışlarını duyaniniz var mı bu arada kızlar nelee hissettiniz ben merakla o anı bekliyorum 14 haziran çağırdı bizi inşallah duyarız...

daha sonra cevap geldi mi bakamadım ama benim de arada ağrım oluyor. adet olacak gibi. bazen karnımda bazen de bilhassa sağ kasığımda. ilk 3 ayda olması normalmiş.
Evet sanirim hepimizde oluyor. Bana da sag yumurtaligindan yumurtlamissin hala biraz sis,cok normal agri olmasi korkma demisti. Sanirim boyle devam edecek.

X