2017 Şubat Anneleri

kızlar doktor bana cuma günü gelirsen alttan pazarteside ultrasonla keseyi görebiliriz demişti alttan muayene olmaktan korkuyorum ama çokta merak ediyorum herşey yolunda mı diye çok tedirginim ne yapayım sizce:110:

kızlar doktor bana cuma günü gelirsen alttan pazarteside ultrasonla keseyi görebiliriz demişti alttan muayene olmaktan korkuyorum ama çokta merak ediyorum herşey yolunda mı diye çok tedirginim ne yapayım sizce:110:
Tatlim bence eger gerekiyorsa kesinlikle yaptir. inan acitmiyor canini.

Sorma yaa 1-2 saatte bir regl olcakmisim gibi bi agri geliyor 5-10 dk sonra geciyor. Kanama olmadigi surece cok normal dedi doktorum,ilac alma mumkun mertebe dedi ama bazen resmen adetliymisim gibi geliyor. Senin de mi oyle ?
Ben de öyleydim evdeyken sürekli kontrol ediyordum acaba oldum mu diye hamile olunca da insan böyle kaybetme korkusu yaşıyor caanım:KK57:

Ben de öyleydim evdeyken sürekli kontrol ediyordum acaba oldum mu diye hamile olunca da insan böyle kaybetme korkusu yaşıyor caanım:KK57:
Aynen oyle. Bazen diyorum ki tamam adet oldum... Gercekten kalp atislarini duyana kadar icim rahat etmeyecek tuhaf bi kaygi yaa. Ailelere bile soyleyemedik daha o yuzden.

Aynen oyle. Bazen diyorum ki tamam adet oldum... Gercekten kalp atislarini duyana kadar icim rahat etmeyecek tuhaf bi kaygi yaa. Ailelere bile soyleyemedik daha o yuzden.
Caanım biz de kalp atışını bekliyoruz söylemek için şuam sadece yakın arkadaşlarımız biliyor:eek:adet sancısı gibi sancı yüzünden kabus bile gördüm ama cok dua ediyorum Allahıö bize bağışlasın kuzucuklarımızı inşallah

öyle mi diyosun ya çok merak ediyorum kese oluştu mu kötü bişey var mı onun için gitmek istiyorum aslında
Vajinal ultrasonla gorulebilir belki tatlim 6.haftaya girmissin. Insallah gorursun minnakinin kesesinii :) Bende 17 sinde gidicem kismetse.
Hicbiseycik olmaz sen merak etme. Vajinal ultrason bebegine de zarar vermez o su an cok saglam,guvenli bi yerde korunuyor :) Zaten once kasiktan bakiyor goremiyorsa vajinale aliyor. Jelde surdugu icin hic acitmiyor sen rahat ol yeter ki. Hersey bebegin icin kuzum icinde soru isareti kalmasindansa bence kesinlikle muayene ol.

Ben hiç alttan olmuyorum.doktor idrara sıkışık gelirsen hep üstten bakarım dedi

Caanım biz de kalp atışını bekliyoruz söylemek için şuam sadece yakın arkadaşlarımız biliyor:eek:adet sancısı gibi sancı yüzünden kabus bile gördüm ama cok dua ediyorum Allahıö bize bağışlasın kuzucuklarımızı inşallah
Esim tutturdu once ailelerin bilmeye hakki var sonra arkadaslara soyleyelim diye. Bende iyi tamam dedim zaten kalp atislarini duyma heyecanindan kime soylicez diye dusunemicem bi duyalim herkese soyleriz dedim :) Amiin canim yaa amin,insallah hepimiz saglikla kavusalim:KK200:

Yaa ne tatlii insallah gorursun susaminii :) Bende cok heyecanliyim daha 8 gun var :KK43:
İnşallah sen de görürsün miniğini caanım mümkün olduğunca pozitif düşün ne kadar endişelensem de bulantılarımdan yola çıkarak doğru yoldayız herhalde diyorum :KK51:

Arkadaşlar mrb bugün bende gebeliğimi öğrendim daha önce bi dış gebelik ve bi düşük yaşadım inş bu sefer hayırlısıyla kucağıma aldığım günleride görürüm allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın dualarınızı bekliyorum hamişlere de hayırlı sıkıntısız hamilelik dönemi diliyorum.. :)

Arkadaşlar mrb bugün bende gebeliğimi öğrendim daha önce bi dış gebelik ve bi düşük yaşadım inş bu sefer hayırlısıyla kucağıma aldığım günleride görürüm allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın dualarınızı bekliyorum hamişlere de hayırlı sıkıntısız hamilelik dönemi diliyorum.. :)
Hayırlı olsun inşallah sağlıklı bir hamilelik olur bebeğinize kavuşursunuz

Ben adetim gectikten 1 gun sonra gitmistim henuz kucuk goremeyiz demisti yine de bakti ultrasondan, tabii ki bisey gorunmedi :) 2 kere hcg takip edelim duzenli artiyor mu dedi. Cok sukur 2 ye katlayarak gidiyor. Bana hersey normal 10 gun sonra gel demisti, esimde benimle gelmek istedigi icin onun iznine gore ayarladik 17 sinde gidicez. O zaman 5+5 oluyoruz kismetse:) Sanirim kese gorulur. Simdilik ara ara agrilar, aksam erkenden uyumalarla ugrasiyorum :)
Sende git bakalim neler diyecek doktorun,insallah guzel guzel haberler aliriz :)
Canim gittim bende degerim 2 kat artmis. Ultrasondan bakti tabiki goremedi :) tam kan tahlili ve bazi tetkikler istedi yarin saglikocaginda yaptircam pazartesi buyuk ihtimal goruruz keseyi dedi :) folik asit ve bi ilac daha verdi onlari kullan dedi bakalim hersey guzel gidiyor hepimiz saglikla kucagimiza aliriz insallah :)

İnşallah sen de görürsün miniğini caanım mümkün olduğunca pozitif düşün ne kadar endişelensem de bulantılarımdan yola çıkarak doğru yoldayız herhalde diyorum :KK51:
Insallaaah :) Aynen yaa bende beta hcg duzenli artiyor demek ki buyuyor diyorum :) Hayirlisi sagliklisi olsun insallah.

Hayirli ugurlu olsun canim,insallah saglikli bi gebeliktir guzel haberler alirsin.

Canim gittim bende degerim 2 kat artmis. Ultrasondan bakti tabiki goremedi :) tam kan tahlili ve bazi tetkikler istedi yarin saglikocaginda yaptircam pazartesi buyuk ihtimal goruruz keseyi dedi :) folik asit ve bi ilac daha verdi onlari kullan dedi bakalim hersey guzel gidiyor hepimiz saglikla kucagimiza aliriz insallah :)
Ayyy harika vallaha cok sevindim. hangi testleri istedi ? ne ilaci verdi bir de ?
amiiin heyecan tavan vallahi gorene kadar :)

Bende çok korkuyordum ama ultrasonla göründü çok şukur idrara sıkışık git gorunebilir belki seninde

X