2017 Şubat Anneleri

Kızlar benım sabah kalktıgımda cok sırtım agrıyor ve cok yorgun kalkıyorum sizde durumlar nasıl

Kızlar çok şükür kesemiz göründü. Bugün 5+1 deyim. 13 mm boyunda. Iki gün önce beta 4+6da 6695 çıktı. 10 gün sonra kalbini dinleyeceğiz. Ben de öğretmenim ve başım dönüyor diye oruç da tutmadım. Nöbetim kolaydı ama arkadaşların yanında yiyemiyorum. Yarı aç geziyorum valla.

İns canim. Sende agri varmi benm kasigimda agri varda dunden beri. Doktor olabilir normal bunlar dedi
Sorma yaa 1-2 saatte bir regl olcakmisim gibi bi agri geliyor 5-10 dk sonra geciyor. Kanama olmadigi surece cok normal dedi doktorum,ilac alma mumkun mertebe dedi ama bazen resmen adetliymisim gibi geliyor. Senin de mi oyle ?

Kızlar çok şükür kesemiz göründü. Bugün 5+1 deyim. 13 mm boyunda. Iki gün önce beta 4+6da 6695 çıktı. 10 gün sonra kalbini dinleyeceğiz. Ben de öğretmenim ve başım dönüyor diye oruç da tutmadım. Nöbetim kolaydı ama arkadaşların yanında yiyemiyorum. Yarı aç geziyorum valla.

Ben rehber öğretmenine rica ettim onun odasında yiyorum artık ☺ mecbur yicez

Cok guzel insallah rabbim kalp atislarinida duyursun..

kızlar doktor bana cuma günü gelirsen alttan pazarteside ultrasonla keseyi görebiliriz demişti alttan muayene olmaktan korkuyorum ama çokta merak ediyorum herşey yolunda mı diye çok tedirginim ne yapayım sizce:110:

X