2017 Şubat Anneleri

Hamile arkadaşlarım eğer bi hafta sonra adet olmazsam bende sizin aranizdayim inşallah Allahın izniyle:) ne olur dua edin sizin dualariniz kabul olur bir sene olacak eğer bu ay da olmazsa. Benden şu an beyaz renk, krem kıvamında bi akıntı geliyor. Acaba nedir? Siz hamilelerde de akıntı öyle mi?

Hamile arkadaşlarım eğer bi hafta sonra adet olmazsam bende sizin aranizdayim inşallah Allahın izniyle:) ne olur dua edin sizin dualariniz kabul olur bir sene olacak eğer bu ay da olmazsa. Benden şu an beyaz renk, krem kıvamında bi akıntı geliyor. Acaba nedir? Siz hamilelerde de akıntı öyle mi?

Allah gönlüne göre versin inşallah.. ben adetten 1 hafta önce öğrenmiştim istersen test yaptır adete 1 hafta kala çıkıyor:) akıntı çok farketmedim ama bariz bi şekilde hassasiyetim olmuştu...

Allah gönlüne göre versin inşallah.. ben adetten 1 hafta önce öğrenmiştim istersen test yaptır adete 1 hafta kala çıkıyor:) akıntı çok farketmedim ama bariz bi şekilde hassasiyetim olmuştu...
Amin inşallah canım hepimizin gönlüne göre olur inşallah her şey.. 23ncu gunumdeyim bugün. Bazen 29da bazen 31de falan oluyorum. Hep test yapıp negatif görmekten artık bu ay biraz bekleyim dedim. Yarın sabah ilk idrarla yaparım inşallah. Allahım hayırlısıyla nasip eder bu ay sevindirir inşallah:)

Amin inşallah canım hepimizin gönlüne göre olur inşallah her şey.. 23ncu gunumdeyim bugün. Bazen 29da bazen 31de falan oluyorum. Hep test yapıp negatif görmekten artık bu ay biraz bekleyim dedim. Yarın sabah ilk idrarla yaparım inşallah. Allahım hayırlısıyla nasip eder bu ay sevindirir inşallah:)
idrarla bu kadar erken çıkmaz canım kandan çıkar

Keseyi gören arkadaşlar
Beta hcg kaç olunca gördünüz
Kaçıncı hafta kaçıncı gündü?

Bende akıntın hiç olmadı denecek kadar azdı canım ama belki farklı olablir inşallah hamilesindir

Ben de öğretmenim geçen hafta fenalaştım sınıfta çok başım döndü kalkamadım yerimden. ilk hamileliğimde sürekli istifra ettim bu sefer başım dönüyor
Dikkat edin canım yormayın kendınızı allahda okulların kapanmasına az kaldı

erken gebelik testleri var onlar belki gösterir.Benimde yogun kasık ve bel agrım olmuştu oradan anladm hamile oldugumu adetimden 10 gün önce falan başladı

Benim sat göre 4+1 hamileyim. Dün beta hcg 204 çıktı iki ye Katladigini düşünürsek salı günü 1700 falan oluyor ama zaman 4+6 oluyor. Gözükmez sanırım
Benim bi gün sonra sizden ama benim beta dün 970 çıktı pazartesi gidicem bende gözükür inşallah

X