2017 Şubat Anneleri

Şu an bizim yediğimiz ve içtiğimizden etkilenmiyorlar. Bu yüzden oruca müsade ediyor doktorlar. Henüz kanımızdan besleniyor çünkü..3 aydan sonra br beslenme listesi çıkartılabilir
o zaman neden onu yıyın sunu yıyın dıolar kafam karıstı :KK15:

evet olmuyabiliyor bnm arkadaşımda kuzenimin eşinde hiç olmadı..bende çalışıyorum. kendimi zaten çok halsiz hissediyorum bide bulantı olursa yandık:) Benim inanılmaz kramplarım oluyor bide. Bebeğim sağlıklı olsunda.. Annelik demek fedakarlık demek..:)
aynen canım haklısın sabredicez ilk 3 ay biraz sıkıntılı olacak evde olsak uzanırız biraz yatarız ama çalışınca o da olmuyor malesef Allah yardımcımız olsun, bende de çok yorgunluk var canım hiçbişey yapmak istemiyor, halsizlik var vücudum kırık dökük gibi hissediyorum ama buna da şükür :anneadayı:

su ana kadar etkılemedı benı gecen sene ramazanda nasılsam sımdıde oyleyım yarın kontrolum var bakalım

Kızlar dünden beri acayip başım dönüyor öğretmen im birde zor duruyorum valla. Var mı benim gibi olan. Iyi gelen birsey var mı ki buna

Bende çok bi belirti yok henüz ara ara bulantu ara ara ağrı oluyor akşamları çok yorgun oluyorum hemen uykum geliyor çok fazla ayakta kalmamaya çalış canım nöbet günü özellikle dikkat et bence

aynen canım haklısın sabredicez ilk 3 ay biraz sıkıntılı olacak evde olsak uzanırız biraz yatarız ama çalışınca o da olmuyor malesef Allah yardımcımız olsun, bende de çok yorgunluk var canım hiçbişey yapmak istemiyor, halsizlik var vücudum kırık dökük gibi hissediyorum ama buna da şükür :anneadayı:
amin inşallah.. aynen benimde öyle sorun bendemi diyordum heryerim sanki diken gibi.. normalde çalışmayı seven ben evde olup uzanmayı istiyorum:KK43:

Çok şükür kese büyümüş yolksac ı gördüğünü söyledi. Sabah aksam hibor 3500 ignelere devam edicem. Kac mm dedigimde cok onemli degil ama istiyosan olcelim dedi 5+5 haftasiyla uyumlu dedi.. kagitta D8.4mm yaziyo.

Bin şükür rabbim devamini nasip etsin. Biraz sonra diger dr a gidicem 2 dr da takip edilmistim ama bugunden sonra sadece bu sabah geldigimle devam edicem. 20 haziran pazartesi kalp atisi icin cagirdi insallah hepiniz ben de iyi haberler vericez Allahin izniyle.

@sinkar cok şükür bin şükür kese buyumus yolksaci gördü.

Rabbim hayirli olan tez zamanda sanada nasip etsin insallah. Inaniyorum az kaldi son adımlar canım yaklastin Allahin izniyle.
Sevindim canım çok şükür yolundaymış herşey
Darısı bizim başımıza inşallah hayirlisiyla bende keseyi gorsem:dua:

Kızlar dünden beri acayip başım dönüyor öğretmen im birde zor duruyorum valla. Var mı benim gibi olan. Iyi gelen birsey var mı ki buna
Ben de öğretmenim geçen hafta fenalaştım sınıfta çok başım döndü kalkamadım yerimden. ilk hamileliğimde sürekli istifra ettim bu sefer başım dönüyor

senın adına çok sevındım cnm.... inş Rabbim tamamına erdirir, kucağına almakta nasip olur
ben artık yıprandım eşimden de ayrıyım zaten bu ay
hayırlısı Allahtan, aşılama ve tüp bebek için araştırma yapıyorum ....
Amin canim devami gelir insallah Allah razi olsun. Biliyorum ne kadar yiprandigini inaniyorum goreceksin yakinda gönderecek meleğini rabbim. Allah büyük canim olacak sabır.

Hamile arkadaşlarım eğer bi hafta sonra adet olmazsam bende sizin aranizdayim inşallah Allahın izniyle:) ne olur dua edin sizin dualariniz kabul olur bir sene olacak eğer bu ay da olmazsa. Benden şu an beyaz renk, krem kıvamında bi akıntı geliyor. Acaba nedir? Siz hamilelerde de akıntı öyle mi?

X