2017 Şubat Anneleri

Aaa ayniyiz :) Benimde 9 mayisti sat, 5 haziran batti. Masallah gayet iyi cikmis sonuc :) Benimde 359 du dun.
Canım seninde sonucun iyi :) yaaa ne yapacagiz simdi nasil gecicek zaman kese kalp atisi hepsini gorelim bir an once insallah... ben birazdan dra gidicem hcg baktircsm yine.. sen ne yapacaksin?

Canım seninde sonucun iyi :) yaaa ne yapacagiz simdi nasil gecicek zaman kese kalp atisi hepsini gorelim bir an once insallah... ben birazdan dra gidicem hcg baktircsm yine.. sen ne yapacaksin?

Ben adetim gectikten 1 gun sonra gitmistim henuz kucuk goremeyiz demisti yine de bakti ultrasondan, tabii ki bisey gorunmedi :) 2 kere hcg takip edelim duzenli artiyor mu dedi. Cok sukur 2 ye katlayarak gidiyor. Bana hersey normal 10 gun sonra gel demisti, esimde benimle gelmek istedigi icin onun iznine gore ayarladik 17 sinde gidicez. O zaman 5+5 oluyoruz kismetse:) Sanirim kese gorulur. Simdilik ara ara agrilar, aksam erkenden uyumalarla ugrasiyorum :)
Sende git bakalim neler diyecek doktorun,insallah guzel guzel haberler aliriz :)

Günaydın herkese..
Kızlar dün akşam yunurtaliklarimda ağrı hissettim önce sağ taraf sonra sol taraf ağrıdı
Şimdide kasiklarimda ağırlık var sanki karnımda bi huzursuzluk var aynı adet olacakmışım gibi
Bunu yaşayan varmı normalmidir kii korkudan uyuyamadım doğru düzgün

günaydın canım bendede aynı ağrılar var özellikle geceleri

Günaydın kızlar...Maaşallah forumda benim gibi 2.ci gebeliği olanlar çoğunlukta sanırım. :)
Tecrübeli olunca bu dönemler çok daha rahat geçiyor sanki.:)

Merhaba canım,hoşgeldin.
Ben de sezeryanlı olduğum için kesin ocak sonu annesi olacağım ama yine de şubat annelerindeyim :)

Merhaba canım,hoşgeldin.
Benimde nisan 2012 doğumlu bir oğlum var.

Günaydın kızlar bugün ilk doktor randevum var. Bakalım ne diyecek. Çok heyecanlıyım. Bu ikinci bebeğim olacak ama yine de ilkmiş gibi heyecanlıyım.

Benim de ikinci bebeğim ama ilkine göre çoook daha rahatım.
İlk bebekte tedirginlikler çok daha fazla oluyordu :)

günaydın anneler nasılsınız

Günaydın canım.
Biz iyiz ,sen nasılsın ?

Canım bu yaşadıkların çoook normal.
Adet olacakmış gibi kasık ağrıları,göğüs ağrıları ,vajinaya bıçak saplanmaları,yoğun bel ağrıları,genel olarak bir huzursuzluk...
Yani hepsini bizlerde yaşıyoruz. Çok normal bir süreç,endişelenme...

canım tarihlerimiz aşağı yukarı aynı sen bebeğini görebildin mi ultrasonda
tarihlerim net değil benim henüz dört haftalık sanırım alttan muayene ile gördük kalp atışlarında net tarih verebileceğim dedi doktor.Buradaki tarih adet tarihime göre ama gebeliğim adetimden bir iki hafta sonra olmuş diye tahmin ediyoruz

bende iyiyim çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…