2017 Şubat Anneleri

merhabalar,
ben de Allah kısmet ederse kendım gibi bir Şubat çocuğu doğuracagım. 2. bebegim olacak insallah. Mart 2013 doğumlu bir oğlum var. Bu bebegi de cok istedım. henüz dr.a gitmefim. Sat'a göre 5 hafta 3 günlük hamileyim. Allah hepimize sağlıcakla yavrularımıza kavuşmayı nasip etsin inşallah..

Kızlar bende haftaya çarşamba falan gitmek istiyorum inşallah gözükür vajinal istemiyorum kendimle alakası yok hamile olmadan öncede yapmışlardı acı falan hissetmedim ama ne olursa olsun bebege zarar olur diye korkuyorm annelik iç güdüsü
Bebege kesinlikle zarari olmadigini duymustum. Eger zarari olsa bunu doktorlar göze alamaz. Zaten bebeklerimiz sandigimiz gibi korunmasiz durum da degiller. Öyle olsa iliskiye girmekte yasak olurdu.
Ben ilk hamileligimde ilk muayene de vajinal olmustum hatta doguma Bir kac ay kalana kadar. Cuma günü randevum var biliyorum Ki yine vajinal kontrol yapilacak.

Bebege kesinlikle zarari olmadigini duymustum. Eger zarari olsa bunu doktorlar göze alamaz. Zaten bebeklerimiz sandigimiz gibi korunmasiz durum da degiller. Öyle olsa iliskiye girmekte yasak olurdu.
Ben ilk hamileligimde ilk muayene de vajinal olmustum hatta doguma Bir kac ay kalana kadar. Cuma günü randevum var biliyorum Ki yine vajinal kontrol yapilacak.
Bende vajinal oldum hic bi sakincasi oldugunu düşünmüyorum doktorlar surekli soyluyorlar, hatta gecen gittigim doktor dedi ki oyle bisey olsa hamilelere alttan dikis atiyorum acip o zaman dusuk olurdu hepsi dedi

Evet haklısın canım inşallah kese gözükür b buna hiç gerek kalmaz..

Kızlae vajinal bişey olmaz fakat 4 haftalıkkede baktırmayın ilişki bile olmamalı bişey olacagından degıl ama dikkatli olumalı çünkü daha cok kucuk ve tam sıze baglı degıl daha

Kizlar bugun hamile oldugmu ogrndim. Degerim 85. Yarin adet gunum ama cok korkuyorjm bisey olur diye. Napmam gerekiyo degerimjn yukselmesi icn.
Hic korkmana gerek yok canim bende bi gun once ogrendim 36 ydi :) 2 gun sonra 186 oldu dun 359 olmus. Onemli olan duzenli artmasi hic canini sikma lutfen.

İnşallah canım. Ben 6+1 de gittim ve gördüm.
Büyük ihtimal görürsün sende :KK66:
Değerin yükselmesi için sen bisey yapamiyosun canım. Sadece bundan sonra güzel güzel beslen bol bol dinlen ağır iş yapma kritik günler hem bebeğin yerleşmesi için hem de gelişmesi için... :) :KK66:

Insallah yaa, kesesini gorelim saglikli olustugunu bileyim yeter ,kalp atislarina biraz daha var. Dinlenmek istemesem bile zaten aksam 9.30 da uykum geliyo yavas yavas :KK70: Beslenmeme dikkat ediyorum bu aralar insallah hepimiz icin hayirlisi olsun.

X