2017 Şubat Anneleri

Tehlikeli değilmiş sadece sen rahat hissetmeyebilirsin canım

Kızlar bende haftaya çarşamba falan gitmek istiyorum inşallah gözükür vajinal istemiyorum kendimle alakası yok hamile olmadan öncede yapmışlardı acı falan hissetmedim ama ne olursa olsun bebege zarar olur diye korkuyorm annelik iç güdüsü

Kızlar vajinal muayenenin zararı olsa,normal iliskininde olur. Merak etmeyin. Ben ilk bebeğimin cinsiyetini 11.haftada o şekilde öğrendim

merhabalar herkese..hepimizin güzel bir hamilelik süreci olur ve yavrularımızı sağlıkla kucaklarımıza alırız inşallah.bu ikinci gebeliğim .bebeğimin doğacağı tahmini zaman şubat 2017,fakat ilk doğumum sezeryan olduğu için doktorum ocak ayı sonu gibi doğumun gerçekleşeceğini söyledi.yine de burdayım:) biz de sadece keseyi gördük kalp atışı için 2 hafta sonra gideceğim.kese etrafında bir kanama sözkonusu bende progestan kullanıyorum.mesajımın aynısını diğer 2017 şubat anneleri başlığına yazmıştım.aktif konu başlığı sanırım bu.

Hayirli olsun benim ilk hamileligim de olmustu kesenin etrafinda kanama ama progestan kullandim sorun olmadi cok sukur sende hic kafana takma

Hosgeldin aramiza Canim. Umarim hersey yoluna girer en Kisa zaman da Sen icini rahat tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…