2017 Şubat Anneleri

Canimin ici bosver sen kocayi simdi bnm gibi yap salla gitsin ondan daha kiymetli bisi var gobusunde bak onund aha cinsiyetini ogrencezz sonraa bisicikler alinicak bebislere sonramacima sabirsizca bekleyis baslicak heyecan baslicak veee hoppaaa bebis kucakta ayyy ogunlerde gelecek az kaldi cooooookkk az kaldiii gül bakim soyle bi kahkaha at bakim ❤❤❤❤

:) İNSALLAH CANIM BEKLEMESI DE ZOR ZATEN Bİ DOKTOR KONTROLÜ DE GELMEDİ :)

Miraba gizlar kubra5505 tatlım şuan sadece karnindakini dusun yoksa en kötü an da ne seni ne karnindakini kimse dusunmuyo inan bak gecenlerde benim yasadigimi belki bilirsin görümce denilen salakla bi tartistim eve geldim Kanamam geldi ustune bi sancı dusuyo sandım ve ben yere yığılan a kadar eşim yanıma gelmedi normalde düşerdi aslında ustume ama evlilik bi sure sonra onlara monoton geliyo bebeğimi sağlıkla görene kadar neler yaşadım o gün ve Dr naptin kendine de rahmin hala kasiliyo şuan bile dedi ve şuan kanama alanım geçmesine rağmen progestan i sırf bu kasılma yüzünden kullanmak zorundayım bebeğimi gordum eve geldim eşime dedim ki bundan sonra bebekten başka bisey umrumda değil yanımda olursan umrumdasin yok olmazsin sende bi tarafimda değilsin dedim onun skntisini biz yaşıyoruz ve şuan onlarda daha babalık duygusu yok çünkü biz hissediyoruz onlar daha bisey hissetmiyo o yüzden abartiyoruz sanıyorlar takma kuzum hiçbirşeyi benim yaşadığımi yaşama sonra

Adet gunum yaklaştığı için mi nedir belim kopacak gibi ayni adet olcam hissi var şuan

BİLİYORUM CANIM BENIM COK SAGOLUN HEPİNİZ İYİ Kİ VARSINIZ SANIRIM HEPİMİZ SIRAYLA Bİ ZOR DÖNEMDEN GEÇIYORUZ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…