2017 Şubat Anneleri

Biz bugün dra gittik. Maşallah kıpır kıpırdı. Oğluma kardeşini gösterdim ekranda oda çok şaşırdı anne baak çıkmak istiyo dedi. Drda çıksınmı istiyorsun dedi. Amaann napıcaksın dursun biraz daha otursun oturduğu yerde dedi. Kalp atışını dinletti oğlum ne değişik korkunç bi ses dedi genel anlamda çok iyi dedi. Gayet güzel keyifli dedi. İkili test verdik. Oda iyi çıkar inşallah. İlaçlar hakkında birşey demedi ama sanırım ikili test sonucuna haftaya gidicez ozaman söyler. Cinsiyet için daha çok küçük net göremiyorum dedi. Uğraştı ama kordonda bacak arasında erkek olabilir ama bu çok küçük bir ihtimal kordonuda görüyor olabilirim dedi. Hayırlısı sağlıklısı olsun. Oğlum sevindi tabi erkek istiyor. Dr da kız olsun yaaa dedi.

Merhabalar
Maşallah yazdıkça yazmışsınız okudukça yazdıklarınızı kendimi gördüm benim bu hamileliğim psikolojik olarak biraz sıkıntılı geçiyor oğlumda böyle değildim şimdi her şeye sinirliyim eşimle hep tartışıyorum ve ağlıyorum kolay kolay ağlayan biri de değildim ama hormonların bu kadar etkileyeceğini düşünmemiştim sabrım azalıyor tahammülüm yok inşallah bunlar da geçecek diye kendimi avutuyorum ama inş çok fazla yara almadan atlatırız eşlerden biraz anlayış ve sabır bekliyoruz sanki onlar da hamile

Oooooo az kalmis azzz yaaa ayy hadi insaAllah guzel haberlerle doneriz
İnşallah cinsiyeti de hayirlisiyla öğrenip ardindan da bi hissetmeye başlasak bi hemen o zamanlara gelse biranonce
Ayyy insaaAllah kuzum benim hele bi gelse ogunler ayy ne dadliiii heyecan yaaaa ben yelek ormeye basladim cokkktaaannn

Sağol tatlım size de oluyo mu adet zamanında

anlamıyorum ama benimde arada kasıık ağrılarım oluyor.

Doktora gittim kızlar erkege benziyor dedi ama 16 hafta da daha net yorum yaparim dedi

maşallah hayırlısı olur inşallah senin için canım.

maşallah hayırlısı olur inşallah.

ne güzel bir buluşma olmuş kardeşiyle.. maşallah size

Ayyyy vallahi heyecan yaptim hee ayy cuma gunu de ben gorecem insaAlalh bebisimi

DÜŞÜNÜYORM TAMAM AMA BİTEK BENIM DÜŞÜNMEMLE OLMUYO YA BENDEN ÇOK O İSTEDİ ÇOCUĞU EN COK ZARARIDA O VERIYO VALLA ŞİMDİ YİNE AĞLIYORUM DAYANAMIYORUM YA
Al bende de o kadar artık iyice sinir oluyorum eğer bebeğe bişi olsun anında bosanirim. Zaten bebek için anlayışlı olmaya çalışıyorum ama hamileyken bile anlayışsız vidansiz bir insanla olmak ne demek anladım Allah hakkımıza hayırlısını versin için kötüsü sizde oluyot mu bilmiuotum ama o boylr yaptıkça bende sevgi felan da kalmadı yanlış yaptım keşke evlenmeseydim diye düşünür oldum hep

Amin kızlar inşallah sizde hayırlı haberlerle gelirsiniz ben eskiden beridir erkek çocuklarını cok severim ne yalan soyliyim cok sevindim ama hayırlısı olsun yinede iki hafta sonra net ogreniriz

BİDE BENDEN Bİ YAŞ KÜÇÜK
Amann yaş ile alakası yok ben 28 eşim 34 yaşında ama o da aynı ben değil o hamile hep ben suçlu her konuda birde benle kavga edince annemlere gideceksek ben gelmiyorum diye tehdit ediyor iyice bıktım geçen canım balık istedi ama umrumda olmadı güya hamileyim birde benle kavga etti üstüne daha ne diyim ki

aynen canım bende aynı kesınlıkle yazdıklarının hepsıne katılıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…