2017 Şubat Anneleri

Canimin ici her evlilikte oluyo ne yazikki bunlsr heleki bu halde bide esler kavga cikartinca daha cekilmez hal aliyo ne oldu bilmiyorum ama suan sen bebegini dusun suan esinden de daha kiymaetli bebegin o yuzden herseyi zorda olsa kenara birak bebegini dusun aksam bende trtisim ama bebegim aklima geldi huzursuzdu hissettim bunu cikip hava aldim balkonda azda olsa iyi geldi sen sadece suan bebegini dusun onun sana ihtiyaci var en cok sana

DÜŞÜNÜYORM TAMAM AMA BİTEK BENIM DÜŞÜNMEMLE OLMUYO YA BENDEN ÇOK O İSTEDİ ÇOCUĞU EN COK ZARARIDA O VERIYO VALLA ŞİMDİ YİNE AĞLIYORUM DAYANAMIYORUM YA

Canım konuyu bilmediğim için bişey diyemiyorum, ama bu dönemde biz de bazen alıngan ve çekilmez olabiliyoruz çünkü çok zor Bi dönem ve elimizde olmayan hormonlar malesef. Bazen karşımızdakiler de Bi yere kadar sabredebiliyor. Eğer bu tarz bişeyse üstünde durma geçici Bi dönem biliyosun. Öyle hemen evlilik bitirme laflarını da geçirme bence. Hayat hep toz pembe olmuyor. Sabır önemli. Dediğim gibi konuyu bilmediğimden bişey diyemiyorum başka... Sakin ol bebiş için

YOK CANIM BENIM HORMONLARIM DEĞİL ONUN HORMONLARI DEĞİŞİYO SANIRIM BENDE BİŞİ YOK YANI YAPTIĞIM BİŞİ YOK SACMA SAPAN SEBEP EVT AMA HEP OLUYO Bİ SENE OLCAK AGUSTOSUN 15 ŞİNDE EVLENELİ AMA BEN ÇÖKTÜM YA Bİ SENEDE ÇÖKERTTİ YANI KENDIMI 45 50 YASINDA HİSSEDİYORUM VALLA CANIMA TAK EDİYO BAKALIM NE OLCAK HAYIRLISII

canım evliliğin ilk 5 senesi birbirini tanıma süresi oluyori yok 7 sene çıktık tanıyoruz birbirimizi deselerde aynı evde yaşamak tamamen onu sahiplenmek adamlarda ego yu tavan yaptırıyor ve değişiyor ... daha çok yenisiniz zamanla herşeyi aşarsınız inşallah ... stres yapma bebeğini düşün ....

İNŞLH NE DIYIM DİCEK BİŞİMDE KALMADI ARTIK

2gun önce biz de tartıştık sebep de cok sacmaydi hatta evden kovdum eşimi o sinirle bana dediği evde olmam bile rahatsız ediyor seni dedi iyice alingan olduğumu ve sadece kendimi düşündüğümü söyledi bu dönemlerde sanırım farkında olmadan bazı şeyleri abartiyoruz konuyu bilmiyorum ama bu aralar baktın mevzu uzayacak en iyisi geri adım atmak yoksa biz kendimize ve bebegimize zarar veriyoruz erkekler ne kadar ugrassa da bizim yaşadığımizi anlayamiyorlar malesef üzme kendini canım lütfen

SAĞOL CANIM BENIM SIZDE OLMASANIZ DERDİMİ ANLATACAĞIM KIMSE YOK KİME NE ANLATAYIM

Canim daha yeni evliymissin inan biz eşimle 5 yıl sevgili kaldik eylülde de evleneli 6. Yıl olacak ilk evlendigimiz de 1 sene içindeki tartışmayı anlatamam sana ve o kadar da taniyorduk ilk zamanlar oluyor bak bize hala tartışma devam ediyo kaç yıl oldu düzelir üzme kendini

AYNEN CANIM İNŞ İNŞ

DÜŞÜNÜYORM TAMAM AMA BİTEK BENIM DÜŞÜNMEMLE OLMUYO YA BENDEN ÇOK O İSTEDİ ÇOCUĞU EN COK ZARARIDA O VERIYO VALLA ŞİMDİ YİNE AĞLIYORUM DAYANAMIYORUM YA
Cok haklisin gercekten kuzum bnm sonuna kadarda haklisin kuzum aglama ne olur bebegin huzursuz olucak kadin olmak zor anne olmak daha zor kuzum benim bak onunda aklina dank edicek elbet sakin kafayla konus onla bebege cok zarar veriyoruz bu sekilde de gozunu korkut erkekler anlamaz isin ciddiyetini aksam baya bi aciklama yaptim ve yarim saat ozur diledi benden sende anlat ona cahil degildir elbet anlicak kolay degil hic kolay olmadi anlatmam ama analdi sonunda esseklik ettigini sakin kafayla aksam oturun konusun deki boyle yapip bebege daha cok zarar veriyoruz de bni uzunce bebekte uzuluyo de ne bilim sanma ki sana bunlari derken basitmis gibi dedimi dgil olmadinida cok iyi biliyorum ama gercekten artik bebrgimiz kocalardanda onde gelir bizim icin cok kiymetliler gececek bugunlerde 3 aydir yemek yapamiyorum evde kendi basina bisiler edip yiyo en sonunda patladi aksam bendeb daha cok istyodu cocugu sinirler yipraniyo malesef sabirli olalim zor ama elimizden bu gelmeli sindilik herseyin sirasi var dogucak bu cocuk insaAllah zamani geldiginde tek tek acisini cikar ondan babalik neymis kafasina dank etsin simdi anlamazlar babalik endir bikmezler taki dogana ve baba diyene kadar aglama nolur bak cok uzuldum boyke olmana ki tazr atlatmis biri olarak kavgayi uzmeyelim bebeklerimizi canimjn ici uzme kendini mesela tekme atica gunleri dusun bebeginin sonra doguca kucagina alican gunleri biraz uzun yazdim inan bnmde psikolojim bozuldu 3 aydir yemek yiyemiyorum dogru duzgun mutfa kilit vurmus kadar oldum kapisindan gecemiyorum ustelij kan da kusuyorum arada cok zor ve esler boyle yapinca dahada zorlasiyo isimiz

Aynen oyle balim onlara basit geliyo can tasimak ve bukantilari bike abartimizi dusunurler esim abartimi dusunurdu taki kan kustumu gorene kadar bazen sinir eder beni sorsan saka yapiuorum ki su dobemde insan saka bile kaldiramiyo bi adim geri atmak zorundayizki bebeklerimiz bizde onalrda degil biz ne hissedersek onlarda aynini hissediyo dun gece oyle huzursuz oldumki anlatamam kasilmalarda oldua azacik sonra freneldim kendimi ve esseklini vurdum yuzne gectim balkona essek gibi ozur diledi benden napalim sakin olmak zorundayiz bebekelrimiz icin yakinda koalar yuzunden sinir kupu bebekler dunyaya gelecek diye endiseleniyorum

AYNEN CANIM HEPİMİZ İÇİN ZOR NEYSE BOŞVERELIM ATIK SENDE ÜZÜLME KAC KEZ ANLATTIM LEKELENMEM OLDU DOKTORA AĞLAYA AĞLAYA GİTTİM ODA BENLE AĞLADI SONRA KONUSTUM BÖYLE BÖLYE DIYE TAMAM DEDI YINE AYNI YINE AYNI HİÇ KONUŞMIYCAM NE HALI VARSA GÖRSÜN BİRAZDAHA BÖYLE GİDERSE YA PSIKOLOGA GÖTÜRCEM YADA AILESIYLE KONUSCAM
NEYSE BOŞVERELIM KAPATALIM CANIMIZ SIKILMASIN DAHA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…