2017 Şubat Anneleri

Günaydın kızlar.Ben artık evden çıkmak gezmek istiyorum çok bunaldım evde oturmaktan Allah sizi inandırsın izlemediğim dizi kalmadı nerdeyse yerli yabancı bitirdim .Çok şükür daha iyiyim ama çıkamıyorum evden yaaaa bağımlılık mı yaptı ne aslında kötü olursam dışarda diye korkuyorum galiba birde bu ağız tadınızdaki değişikliği neyle geçiriyorsunuz

Hoşgeldin o zaman

Gunaydin benim son regli tarihine göre bugün tam 11 haftalik oldu ama ultrasona göre suan 11+4 takvimi ultrasona göre yeniledim bakalım cuma günü ne çıkacak degisirse yine degistiririm

BEN SENIN CINSIYETE NE DEDIM KI

Gunaydin benim son regli tarihine göre bugün tam 11 haftalik oldu ama ultrasona göre suan 11+4 takvimi ultrasona göre yeniledim bakalım cuma günü ne çıkacak degisirse yine degistiririm

Canım bu haftalarda 4-5 gün ileri çıkıyor genelde. Sonra ki haftalarda tekrar kendi gününe gelebiliyor. Bence takvimin son adet tarihine göre kalsın :)

Günaydın kızlar. Uyku olayı bende de zorlaştı. Ben yüzüstü yatmadan hayatta uyuyamam ama artık yatamıyorum ve dolayısıyla uyuyamıyorum. Sonra uyuyunca üstüne saçma sapan rüyalar falan... Decavit i kullanmaya başladığımdan beri gece içiyorum ama sabaha almayı düşünüyorum daha enerjik olurum belki diye.. Evden çıkmak konusunda da bende korkuyorum dışarda kötü olucam eve gelemicem gibi hissediyorum. Sanırım saçma ama hormonlaaaaaaarrrrr:)

Dış giyim bende pantolon aldım sadece ustlerim i giyebiliyorum şuan zaten kapalı olduğum için parduse tunik oluyo onlar daha bakalım ama alt için olmuyo eşofman lar bile sıkıyo eşimin kini giydim mesela şuan
Aynen benim de diğerleri olur tunikler gömlekler filan zaten dar görünmeyen biriyim. Alt da eylüle artık dar gelmeye başlar herhalde hiç kilo almayacak değilimdir en azından karnım çıksın azıcık

KIZLAR BEN RÜYAMDA DOĞUM YAPTIM BILIYO MUSUNUZ ÇOK GÜZEL Bİ BEBEĞİM OLMUŞTU :))))

inşallah 6 ay sonra rüyaların gerçek olur

bende sabah içmeye başladım ama hap zaten kafam kadar cebellesiyorum onu kusmamak için :s

Aynen benim de diğerleri olur tunikler gömlekler filan zaten dar görünmeyen biriyim. Alt da eylüle artık dar gelmeye başlar herhalde hiç kilo almayacak değilimdir en azından karnım çıksın azıcık

benim hiçbirşey giymeden kendimi dışarı atasım var çok sıcak boğuyo beni üstümdekiler..

birde bayanlar bende baş ağrısı oluyor uyuyorum ama geçmiyor.. ne yapsam ilac içsemmi iş yerinde çekilmiyor
artık kendimden bezdim valla ..

Kızlar kaç kilo ile hamile kaldınız ? Bir de aranızda kilo alan ve veren var mı ? Yazar mısınız? Kaç kilo alıp verdiğinizi? Ben 61 ile hamile kaldım şuan 54 kiloyum çok düştüm iştahım hiç yok

50 kilo ile hamile kaldım hala da ayniyim değişen bişey yok ben de canım mide bulantim sadece 1 hafta surdu.hamileliğin ilk ayların da bulantıdan dolayi genelde kilo kaybı yaşanıyor kac haftalik hamilesin inşallah toparlanirsin biranonce.

ÇOK BUNALDIM YA BU HALDE EŞİM BENLE KABGA EDİYO AĞLA AĞLA Bİ HAL OLDUM NE YAPCAM BILMIYORUM SEVIYO BU NASI SEVGİ ANLAMIYORUM OF OFFF BIRSURU SORUN VARKEN Bİ DE ONUN BÖYLE YAPMASI MAHVEDIYO BENI VALLA BEBEĞİME BİŞİ OLCAK DIYE KORKUYORUM BENİ HIRPALIYO EDİYO VALLA BU SEFER BU BEBEĞİME DE BİŞİ OLURSA DAHA BU EVLILIĞİN DEVAM ETMESINE GEREK DE YOK

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…