2017 Şubat Anneleri

İyi akşamlar kızlar.. Kocişimle yemeğe gittik geldik birazcık da dolaştık çok iyi geldi ama aklım da burda kaldı ne kadar konuştular acaba diye iyi çok konuşmamışsınız bu sefer geçmişi okumak sadece 5 dkka mı aldı şaşırdım

Enerjileri bitti :) şuan şarj oluyolar yarın sabah eziyet etcekler yine bize

Enerjileri bitti :) şuan şarj oluyolar yarın sabah eziyet etcekler yine bize
Ayy sorma yarın da çalışıyorum öğlene kadar okuyabilcem netimi bitirdi bu topik benim iş yerinde bakamıyorum artık anca ewde okuyorum nöbetçiyim artık pazar günü okuyabilcem ay bide nöbet çıkışı kayın walideme gidicem köye anca pazar akşama bakabilcem off şimdiden acıdım kendime nasıl okuyacam o kadar şeyi

Hiç okumayı deneme bence 3 günden bahsediyorsun 3 dakikada nerdeyse 30 sayfa birikti bugün

Göğüslerim çok acıyor ya Benim bugünkü takvimde hamile kıyafetleri giymeye başlayabilirsiniz diyor ben yemek yiyebilmeme rağmen kilo almadım ki hiç Sadece hamileler için özel sütyen varsa onu alabilirim herhalde

Ben artık kendi kiyafetlerimle rahat edemiyorum lastikli şeyler giyiyodum hamile pantolonu aldım şuan iç çamaşırı na da ihtiyacım var lastikleri fena iz yapiyo çünkü

Hiç okumayı deneme bence 3 günden bahsediyorsun 3 dakikada nerdeyse 30 sayfa birikti bugün
Yok tatlım 3 gün değil yarın 12 den öbür gün akşama kadar ama 1.5 gün gibi bişe oluyo ama eminim 3 gün değil 3 haftalık yazışma olur o zamana kadar

Ben artık kendi kiyafetlerimle rahat edemiyorum lastikli şeyler giyiyodum hamile pantolonu aldım şuan iç çamaşırı na da ihtiyacım var lastikleri fena iz yapiyo çünkü
Ben dış giyime eylülde okul öncesi birşeyler alırım artık sanırım. Iç alırım ama

Ben dış giyime eylülde okul öncesi birşeyler alırım artık sanırım. Iç alırım ama
Dış giyim bende pantolon aldım sadece ustlerim i giyebiliyorum şuan zaten kapalı olduğum için parduse tunik oluyo onlar daha bakalım ama alt için olmuyo eşofman lar bile sıkıyo eşimin kini giydim mesela şuan

Aynen öyle Bak hepsi uyudu dinleniyo şuan sabah 7 de işbaşı
Walla bi ben yapamıyorum şu erken yatıp erken kalkmayı en erken 11 de kalkıyorum kızlar da öyle yapsa ya geç başlayın arkadaşlar konuşmaya

Walla bi ben yapamıyorum şu erken yatıp erken kalkmayı en erken 11 de kalkıyorum kızlar da öyle yapsa ya geç başlayın arkadaşlar konuşmaya
Dimi yaniiiii benim günlerdir gece uykum yok uykum var ama bi sağa bi sola dönüp duruyorum sabaha karşı biraz daliyo gibi oluyorum eşim bu hafta 12/8 vardiyesinde sabah o geliyo hoopp uyku yine bölünüyor gündüz de sersem gibi geziyom sonra da baş ağrısı

Dimi yaniiiii benim günlerdir gece uykum yok uykum var ama bi sağa bi sola dönüp duruyorum sabaha karşı biraz daliyo gibi oluyorum eşim bu hafta 12/8 vardiyesinde sabah o geliyo hoopp uyku yine bölünüyor gündüz de sersem gibi geziyom sonra da baş ağrısı

Ogretirim tabi aslinda cok kolay bi is yelek ormek ufak tefek ayrintilari bikdinmi cok kolay
Tesek

Tesekkur ederim :) :) videolara baktım bakalım. Ohhh maşallah eşine sana sürpriz yapacak demek ki tulum alıp ne güzel ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…