2017 Şubat Anneleri

Kasık ve bel ağrısı akıntı dışında bir sorun yok aslında bunlar da normal heralde internette düşük tehlikesi falan olabilir yazıyordu gözüm korktu biraz
Ben 5+1 de gitmeme rağmen çok zor göründü.
En azından bir sıkıntın yok ise 5ci haftayı beklemeni tavsiye ederim

Kizlar bugun hamile oldugmu ogrndim. Degerim 85. Yarin adet gunum ama cok korkuyorjm bisey olur diye. Napmam gerekiyo degerimjn yukselmesi icn.

Kasık ve bel ağrısı akıntı dışında bir sorun yok aslında bunlar da normal heralde internette düşük tehlikesi falan olabilir yazıyordu gözüm korktu biraz

İnan şuan hepimizde de aynı ağrılar ve akıntılar var. İlk gebeliğimde de yaşadım aynılarını..
Çok normal bir süreç..
Rahat olmaya çalışın. Tedbiri alın takdiri Allah'a bırakın..

Kızlar vajinal ultrason zararlı mı şimdi ben haftaya gidicem ins. O zaman karında görmezse alttan bakarsa napayım

Kızlar doktor dan geldim şimdi sabah kahverengi akıntım olmuştu şimdi de kahve sarı karışık var biraz da hafif agri oluyor. Daha 3 hafta yeni bitti benim progestan verdi. Sizce şimdi gerek var mı ki kullanmama
Canım günlerimiz yakın senle bence kullan gene bana da,verdi sigorta olarak düşün dedi ama gene de sen bilirsin tabi ki

Pazar 200 dü beta pazartesi 340 ve stresten şimdi kan verdim sonucu bekliyorum dua edin kızlar yükselmiş olsun ağrım var biraz panik oluyorum bişi olucak diye

Kızlar vajinal ultrason zararlı mı şimdi ben haftaya gidicem ins. O zaman karında görmezse alttan bakarsa napayım

Bizim seninle tarihimiz aynıydı diye hatırlıyorum canım bende c.tesi yada pazar birdaha beta yaptırıcam sonuca göre pazartesi 10:30'a randevu aldım ya gidicem ya iptal edicem. Bende alttan bakmasından yana değilim olmazsa 1 hafta daha beklerim.

Cok cok cok tesekkur ederim Keseyi ne zaman gordunuz? Benim randevum 5+5 te insallah gorurum diye tahmin ediyorum.
Insallaaahh hepimiz guzel saglikli bi hamilelik geciririz.
İnşallah canım. Ben 6+1 de gittim ve gördüm.
Büyük ihtimal görürsün sende
Değerin yükselmesi için sen bisey yapamiyosun canım. Sadece bundan sonra güzel güzel beslen bol bol dinlen ağır iş yapma kritik günler hem bebeğin yerleşmesi için hem de gelişmesi için... :)

Evet canım ben haftaya çarşamba falan gitmeyi düşünüyorum. O zamanda 5+3 oluyor sanırım.. Ben dün gece bthcg yaptırdım 1300 çıktı senin kaçtı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…