2017 Şubat Anneleri

O sana bi kap yemek getirmiyosa sende ona göre muamele edersin hanima gittigindede misafir gibi otur cocugunla ilgilen dön evine seni sevmeyeni sen hiç sevme seni sallamayani sende sallama hihh çokta lazim zaten evin kocan cocugum onemli senin

allah hep iyi etsin bizleri ben ikikez kürtaj oldum çok korkuyorum şimdi
Amin amin amin rabbim bütün isteyenlere nasip etsin bütün hamişlere de bebişlerine de sağlık sıhhat wersin inş bende yaşadım aynı şeyi 2 kere kürtaj oldum bu 3. Bakalım şimdi kansulandırıcı iğneyle hap kullanıyorum inş herşey iyi gidiyo şimdi Allah'ımın izniyle ama insan yine de hep bi tedirgin hep bi korku içinde oluyo her usg ye girerken kalbim duracak gibi oluyo ya kötü bişe duyarsam hareketlerini göremezsem diye inş hepimiz sağlıklı bi şekilde hayırlı ewlat olarak alırız kucağımıza

canım hangı hastane özel mı sonucları ınternetten alabılıyosun bıldıgım kadarylaa

Aynen çok uzadı ginaaa geldi artık

Gerizekali deyip kapasaydin tlfnu sonra hormonlar yüzünden derdin

aynen canımm amınnnn
her lavaboya gittiğimde tedırgın oluyorum bişi varmı diye cok şükür yok

allah hep iyi etsin bizleri ben ikikez kürtaj oldum çok korkuyorum şimdi
Korkma sakin korkarsan kotuyu cagirirsin basina gelor bend eiki dusuk yaptim bi kimyasal ama yinede korkmuyorum elhamdulillah bugunlere geldik artik korkmuyorum kuzum sende korkma korkma ki artik kotu bize gelemesin hep iyi gelsin basimiza

Kızlaaar ben iyice cozuttum yaa

Çok sağlıksız besleniyorumm
Oğlumda her öğünümü dikkatlice hazırlar yerdim. Tabi bulantımın olmayışı büyük avantajdı o dönem.
Bu hamileliğimde ise yararlı olan hiç bir şeyi istemiyor canım.

3 aydır sıfır süt ,yumurta. Yoğurt ve peynir ise çok minimum miktarlarda.
Et belki hafta da 1. Tavuktan tiksindim yiyemiyorum. Balığı görmek bile istemiyorum. Kuru yemişi görünce kafamı çeviriyorum. Suyu görünce öğürüyorum...Akşam yediğim yemekler bir avuç içi kadar ancak. Fazlasını görmek istemiyorum.

Tek canımın istediği şeyler patates kızartması (hafta da 1 ile sınırlandırdım)
Patates cipsi (en son 3-5 tane geçen ay yedim. Nefsime hakim olup yemiyorum ama her gün istiyor canım)
Fanta veya meyveli soda ( geçen haftaya kadar her gün 1-2 bardak içiyordum rahatlattığı için)
Tuzlu siyah zeytin
Turşu
Veee gün de en az yarım litre hazır meyve suyu

Hamilelikten önce hiç böyle hazır meyve sularını evime koymazdım ama şimdi kutu bitmeden yenisini alıyorum. Özellikle sabah kahvaltıda onu içince güne süper başlıyorum..
Ne olacak böyle hiç bilmiyorum. Bugün sabah kahvaltıda bir dilim ekmeğe biraz fındık kreması sürdüm. Öğlenide aynı geçiştirdim. Şuan karnım zil çalıyor ama hiiç bir şey yiyesim yok.

Var mı benim gibi olann ?

biraz da şans biliyor musun. 9 ay devam edip sıra doğuma gelince hastaneden ayrılan doktor var.
Ewet canm dogru söyluyosun o yuzden 2 dr da fayda var yanliz son 3 aydada bunu yapabilirim 2. Dr a son 3 ay giderim yada iyi bi dr arastrıyorm simdi

Yaw arkadaşım ben iki erkek çocuk anası yım. Bu kız olsun diye yusuf yusuf um.kız candir.oglanlar şimdiden babacim. Oglanlar sağ olsun ama evlenen é kadar evlat oluyorlar.sonra karısına kül köle oluyorlar.ay kızım demek ne güzel ya arkadaşın yoldaşı sırasında. En basitinden birlikte alış veriş é gidersiniz ilerde.ne bileyim bence ilk çocuğu kız olan şanslı derler bizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…