2017 Şubat Anneleri

ayy ben de eşim de kız hastayız görünce dayanamıyoruz.. bi de benim kız yeğenim var onu gördükten sonra daha bi düşkün oldum kızlara.. ama içimden erkek bebişim olacak diye geçiyo.. :halay:benim de ilk bebeğim yaş 27 :KK31: kız da erkek de olsa ilk bebiş olduğu için hiç fark etmez, rabbim sağlık ve huzur nasip etsin yeter ki..:KK66: ama ikinci de herkes hangisi yoksa onu ister bence.. :KK70:
Allah gönlümüze göre versin inşallah :)
aynen kız erkek farketmez hayırla sağlıkla doğsunlar :KK200::anneadayı:

Hehehhe bende erkek hissediyorum mavi mavi kiyafetler felan goruyorum surekli erkek bebekte gordum bi kac kez hayirlisiyla bende 63 le kaldim hamile bakalim bisey yemedim yiyrmedim halde kilo aliyorum goya ama acayip zayifladim bi karnim cikti kabak gibi ortada yuzum zayifladi bacaciklarimda zayif anam var ya kan kusuyuorum arada bebege zarari yokmus cok sukur midem cok bulaniyo kusuyorum surekli yelrde surunuyorum resmen geccek insaAllah kuzum benim insaAllah inun disinda iyiyiz bebisle biz bakalim annisler hislerimiz mi cikicak yoksa digenlerin dedikleri mi :-)
Sen ağır geçiriyorsun gececek insallah az kaldi bulantilarin gecmesine..benim geçen hafta bulantilar oldu sonra geçti..benim ayin 12 randevum belki belli olur cinsiyeti ya merak ediyorum..doktorumun muayenesi de yakın arada aklıma geliyor gidiyim bi kahve bahanesiyle baksa diye:halay: ayyy karnimda hissedene kadar sıyırmazsam iyi valla:rapci:

Sigaranın illaki zararı vardır. Fakat ablam yurtdişinda yaşıyor ordan biliyorum eğer bırakamıyorsanız 3 tane içmeye izin veriyor doktorlar Avrupada.
Ewet benim dr um da wücut günde 3 4 taneyi tolere edebiliyor bebeğe geçmiyor ama fazlasından bebek etkilenir abartma sakın dedi. Ha tabiki bu bir bahane değil hepimiz bırakma çabasındayız zaten elimizden geldiği kadar içmemeye çalışıyoruz burda herkes bebeklerini düşünüyo kimse birbirini yargılamasın :super:

Evet gittim :) güzel kadar birazda kötü haber öğrendim. Sağ böbreğim ağrıyor ne zamandır böbreğimde taş varmış hatta taşlar diyim ürolağa gittim çok ilgilendi telefonunu yazdı verdi acil bir şey olursa beni ara diye, düşmemesi için duadan başka yapabileceğimiz bir şey yok çünkü hamilesin dedi ama çok ilgiliydi. Hüseyin bey gerçekten çok inceledi her yerine tek tek baktı ve her şey yolunda dedi geçiştirme gibi bir durumu olmadı ama taş olayına oda çok üzüldü bakalım Rabbim neyler neylerse güzel eyler.... sende daha iyisin değil mi?
Çok geçmiş olsun Rabbim hamileleri
darda bırakmaz derler kendi kendine düşer inşallah

Evet gittim :) güzel kadar birazda kötü haber öğrendim. Sağ böbreğim ağrıyor ne zamandır böbreğimde taş varmış hatta taşlar diyim ürolağa gittim çok ilgilendi telefonunu yazdı verdi acil bir şey olursa beni ara diye, düşmemesi için duadan başka yapabileceğimiz bir şey yok çünkü hamilesin dedi ama çok ilgiliydi. Hüseyin bey gerçekten çok inceledi her yerine tek tek baktı ve her şey yolunda dedi geçiştirme gibi bir durumu olmadı ama taş olayına oda çok üzüldü bakalım Rabbim neyler neylerse güzel eyler.... sende daha iyisin değil mi?
Bende salı gitmistim canım çok şükür kanama alanım geçmiş yavaş yavaş normal hayata donebilirsin dedi ama progestan a 16. Haftaya kadar devam maalesef iki test yaptık sonuç bugün çıkmış baktım netten aradım hocayı 6 dan sonra aricam ben seni dedi inş iyi cikar o da bakalım çok geçmiş olsun sana da Rabbim sifani versin inş

Hayır gitmedim daha önceki gebeliğimde aynıydı dr um ama sizin gibi düşünüp başka dr a daha gideyim dedim o dr beni çok ümitlendirmişti ama şimdiki dr um bence ilerlemeyecek gebelik gelişim yok dedi hatta başka dr a daha gittiğimi de söylemiştim ona o nasıl seni ümitlendirmiş böyle dedi we sonunda dediği çıktı we bebeğimi kaybettim :KK43: o da 2. Gebeliğimdi o yüzden pimpiriklenip tek dr la kalmayım dedim ama boşaydı boşuna ümitlendim şimdi kesinlikle sadece kendi dr uma güweniyorum we başka kimseye gitmiyorum :anneadayı:
bende de aynı çekince var 2. bir doktor iyi mi gelir kötü mü bilemiyorum düşüneceğim kara kara :)

Ewet benim dr um da wücut günde 3 4 taneyi tolere edebiliyor bebeğe geçmiyor ama fazlasından bebek etkilenir abartma sakın dedi. Ha tabiki bu bir bahane değil hepimiz bırakma çabasındayız zaten elimizden geldiği kadar içmemeye çalışıyoruz burda herkes bebeklerini düşünüyo kimse birbirini yargılamasın :super:
Herkesin iradesi aynı değil. Kimse
Birbirini yargılayamaz,bende kullanıyordum şimdi kullanmıyorum
Mümkün olduğunca minimuma indirmek yapılabilinirse hiç içmemek en iyisi

Bende salı gitmistim canım çok şükür kanama alanım geçmiş yavaş yavaş normal hayata donebilirsin dedi ama progestan a 16. Haftaya kadar devam maalesef iki test yaptık sonuç bugün çıkmış baktım netten aradım hocayı 6 dan sonra aricam ben seni dedi inş iyi cikar o da bakalım çok geçmiş olsun sana da Rabbim sifani versin inş

Amiin inşallah güzel çıkar.

Doktor benim bebeğime kız dedi şimdiden başladılar bişey olmaz demeye. Kız olması eksiklikmiş gibi biliyordum böyle saçma salak konuşacaklarını.
Hamile kalamadım kısır dediler,kaldım kız diye eksik görüyorlar . Zaten geriliyorum hamileliğimde şimdide
Böyle saçmalıklar gerçekten canımı sıkıyor. Bitmediler bi bitmediler
Canım kim söylüyo bunları bilmiyorum daha önceki yazılarını okuyamadım ama sen o söyleyenlere de ki kız olması bende bi eksiklik yapmaz çünkü cinsiyeti erkek belirler erkekten gelen genlerle bebek cinsiyeti oluşur sen bunu söyle we kulaklarını tıka direk hiç bişeyi kafana takma kız ewlat hayırlı ewlattır kız olan ewe bereket yağar derler hee erkek ewlat kesinlikle hayırsız demiyorum bütün ewlatların ayrı bi yeri wardır boşwer hiç duyma sen böyle şeyleri :KK47:

kız doktorun 3-4 tane içebilirsin mi dedi cidden?
bak bende cips yiyorum diye benimki en son surat asmıştı gidip kafasına kakıcam :KK70:
gerçi yemiyorum 2 gündür o_O benimde sigaram o

Teşekkür ederm kizlar ayy inşallah seneye de kucağımızda olcaklar.. :anne:Allah'ım o günleri gormeyi nasip et bu mübarek cuma günün hayrı ve bereketi ile hepimize İnşallah aminnn..

Canım kim söylüyo bunları bilmiyorum daha önceki yazılarını okuyamadım ama sen o söyleyenlere de ki kız olması bende bi eksiklik yapmaz çünkü cinsiyeti erkek belirler erkekten gelen genlerle bebek cinsiyeti oluşur sen bunu söyle we kulaklarını tıka direk hiç bişeyi kafana takma kız ewlat hayırlı ewlattır kız olan ewe bereket yağar derler hee erkek ewlat kesinlikle hayırsız demiyorum bütün ewlatların ayrı bi yeri wardır boşwer hiç duyma sen böyle şeyleri :KK47:
Bunlari diyenlerde kadınlar maalesef.
Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli salih
Evlatlar nasip etsin.
Bu zamanda gerçekten kızı erkeği mesele
Eden cahilleri gördükçede başka bir dünyada yaşasaydım keşke diyorum

X