2017 Şubat Anneleri

Ah kızlar hiç sormayın arkadaşıma dedim gidelim diye sinir bir teyzesi var sakın genital aldırmasn cocuk düşer dedi koca karı gbi zaten.. Bende inanmadım elbette ama size sormak istedim

Yok canım korkma.
Ben ilk muayeneme gittiğimde kadın ultrason cihazı ile keseyi bulmak için kasıklarıma o kadar bastırdı ki ,4 yıl önce doğum yaptığım sezeryan yaram bile sızladı.
Var gücüyle bastı sanki.
O yüzden ağdadan hiç bir şey olmaz :))

Kizlar doktordan ciktım skinti yok hersey yolunda dedi 1o gün sonrası için gün verdi hem keseyi gorelim hem kalp atisini duyalim dedi zaman nasıl geccek bilmiyorum hayirlisi bakalim
Hadi hayirlisi olsun canim insallah kalp atislarinida duyar rahat edersin...

Demek o kadar bastırıolar ne zaman gittin peki canim ilk muane ye bende 5+1 ken gitmeyi düşünüyorum
Yok canım korkma.
Ben ilk muayeneme gittiğimde kadın ultrason cihazı ile keseyi bulmak için kasıklarıma o kadar bastırdı ki ,4 yıl önce doğum yaptığım sezeryan yaram bile sızladı.
Var gücüyle bastı sanki.
O yüzden ağdadan hiç bir şey olmaz :))

Demek o kadar bastırıolar ne zaman gittin peki canim ilk muane ye bende 5+1 ken gitmeyi düşünüyorum

Ben gittiğimde 5+1 idim.
Normalde o dönem vajinal bakılması daha kolay.
Karından bakılınca fazlaca baskı uyguluyorlar.
Yani her dr.yapıyormu bilmem ama benim doktorun eli ağır gibi :)

Kızlar doktor dan geldim şimdi sabah kahverengi akıntım olmuştu şimdi de kahve sarı karışık var biraz da hafif agri oluyor. Daha 3 hafta yeni bitti benim progestan verdi. Sizce şimdi gerek var mı ki kullanmama

Kızlar doktor dan geldim şimdi sabah kahverengi akıntım olmuştu şimdi de kahve sarı karışık var biraz da hafif agri oluyor. Daha 3 hafta yeni bitti benim progestan verdi. Sizce şimdi gerek var mı ki kullanmama
Kullan mutlaka canim progesteron seviyeni yukseltmek icin vermis onemli

Ben gittiğimde 5+1 idim.
Normalde o dönem vajinal bakılması daha kolay.
Karından bakılınca fazlaca baskı uyguluyorlar.
Yani her dr.yapıyormu bilmem ama benim doktorun eli ağır gibi :)

Peki ben 4. Haftada gitsem doktora erken mi olur? Keseyi göremeyiz daha değil mi?

Kuzenim kullandi baya uyku yapmıştı ona progestan

Kullan canım tabiki sakın aksatma bişey yapıyor zaten vücudumuzun urettiği öadde progestan

Düsük tehlikesi yoksa da tam olarak kullanmak zarar vermez değil mi?

Birde şimdi sonucu aldım kızlar iki gün önce 76 idi bugün 204 çıktı fazla yükselmemiş mi?

X