2017 Şubat Anneleri

Anam beğeni mi yapmışım tabletten iş becermek bu kadar oluyor ardından yorumum vardı ama kırıcı olmamak için onun kadar sert olamadım
Canım zaten bende ona kizdim uyarı yaparsın kiii burda hepimizi birbirimize yol bulmaya çalışıyoruz ama onun ki farklı biseydi ... Neyse sakin olcemmmmmm

Yaaa burda çok rüzgar var kapıyı acsam ucuyo her yer kapadım nefes alamiyorum darlandim iyice imdaaatttttttttt

Canım zaten bende ona kizdim uyarı yaparsın kiii burda hepimizi birbirimize yol bulmaya çalışıyoruz ama onun ki farklı biseydi ... Neyse sakin olcemmmmmm
Boşver oda hamilelikten kaynaklı birden parlamıştır kendi kendini kurup.sonuç olarak bazen ağzımızdan çıkan laflara kendimizde kızıyoruz sonrasında.konumuzu değiştirelim o da okuyunca pişman olur birilerini kırmış olabilir diye bence.sende kızdırma kendini konuyu değiştirelim göbek deliği açılan var mı ya öğğğğ nefret ettim kendimden

Benim de açılmaya başladı ama nedense hiç biseyden nefret etmiyorum şuan çok keyifli oluyorum kendimde bu değişiklikleri gordukce bu bebis benim ummadığım anda geldi keseyi gordugumde bile Dr hamilesin evet dedi ben inş diyodum hala Dr da ne inş hamilesin işte dedi o yüzden şuan olan degisiklikler hoşuma gidiyor bulantı hariç

insan herkesi kendi gibi düşünüp daha duyarlı olmasını bekliyor galiba ben de sigara içtim bir dönem ama hatamı anladığımda bırakmam bir gün sürdü herkes aynıdır demiyorum ama şu dönemde bişeyler bahane olmamalı kimseye karışmaya Hakkı'm yoktur doğrudur istediğinizi yaparsınız sadece çocuk ve sigara yan yana gelince ben tahammül edemiyorum hele ki daha akciğeri yeni gelişmiş bir Bebek çok masumlar insan kıyamıyor çok sert olduğumu düşünmüyorum sadece fikrim budur bu yüzden bu bir zehir masum birşey değil çok sorumsuz insanlar var siz bunlardan değilmişsiniz madem amaç birbirine yardım etmek evet ama yanlış gördüğümüz birşeyi de eleştirme halkımız olabilir bence ucundaki şey çok kıymetli çünkü siz de bunu biliyorsunuz eminim bana sert konuşmuş diyip de bana saydıran arkadaşa sakin olmasını rica edip hepinizi bu dertten Allah kurtarsın diyorum

İnsan anasının kıymetini şu yavru içine düşer düşmez anlıyor be. Ne zormuş diyor insan. Göbek şişkinlikten gerildi bebekten değil göbek deliğimde sanki patlayacak gibi hissettiriyor değişik bi his.
Çatlak kremi kullanmaya başlayan veya araştıran var mı bu arada?

Bugün kasıgımdan vajinaya doğru inceden bi sızı oldu 3 4 kere normaldir herhalde bunun için doktoru aramiyim demi 1 hafta var randevuya da zaman hemen geçse hissedebilsek belki o zaman rahatlıcam

Heehhhh işte bak bu şekilde yaklaşım yapsaydın en azından benden öyle tepki gormezdin hepimiz bebislerimizi herkesten daha çok dusunuyoruz ve elbet birbirimizi uyaracagimiz yerler olacak ama bunu kırıcı yargılayıci değil daha yumuşak caydırma amaçlı yapmalıyız bence senin bi anda o yaklaşımın beni gerdi sanki yargılar gibi belki de o anda sende kelimelere yanlış döktün sanal ortam sonuçta yüzümuzü gormuyoruz mimikleri gormuyoruz yazıları okurken o yüzden yanlış anlaşılabiliyor ama bu yazın anlatmış işte demek istediğini lafın banaysa sana saydirmadim en azından saygısız hakaret edici bisey demedim neyse bence şu yazıyla ve benim de bu yazimla bence anlastik gibi öp te barişak

Bugün kasıgımdan vajinaya doğru inceden bi sızı oldu 3 4 kere normaldir herhalde bunun için doktoru aramiyim demi 1 hafta var randevuya da zaman hemen geçse hissedebilsek belki o zaman rahatlıcam
Canım normal normal çoğumuza oluyor rahim kavun büyüklüğüne gelince kaslar vsvs çekiyormuş açılıyormuş gibi tıbbi şeyler.aman doktora sorma bunu zaten ne sorsan normal diyorlar:)hatta benimki bana tatlımmmmm hatırlatırım hamilesin tebrikler diye dalga geçti geberticem:)

Ben şimdilik hiç gobegim çıkmadığı için Bebek yağı kullanıyorum ama bir aya filan mustela almayi düşünüyorum gorumcem 2 doğum yaptı hiç çatlagi olmadı bu kremi kullandı yani vücut yapisiyla da alakali belki exstra yağ filan da kullanırım

Aynen annem hep derdi ana ol anlarsın diye öyleymiş gerçekten e o şişkinlik te bebek ten kaynaklanıyor işte boşver gerilsin benim de karın bolgem kasinmaya başladı catlicak sanırım bende ne kullansam diye dusunuyodum

Bende de var o ağrı olur diyolar ama Dr una gidince yine de sor benim rahim de kasilmam var mesela o yuzdende oluyomus 16. Haftaya kadar progestan a devam etmek zorundayım bu yüzden

Ya ben netten kakao yağını araştırdım buldum tavsiye ederim insanın ellerini bile yumuşacık yapıyor henüz küçük bir bebiş olduğumuz için kendimce yorumlarım elde dudakta faydası işte :)daha karın büyümeden alıp kullanmak lazımmış diyorlar.çevremde çok fazla yeni doğuran var ablalarım arkadaşlarım vs herkes bişey diyor ablam yurtdışından krem getirdi hiç kullanma çatır çatır çatladım diyor arkadaşlrım lierac mı ney onu öneriyor kaynanamla anamda bizim zamanımızda krem mi varmış diyor::):):

Bende de var o ağrı olur diyolar ama Dr una gidince yine de sor benim rahim de kasilmam var mesela o yuzdende oluyomus 16. Haftaya kadar progestan a devam etmek zorundayım bu yüzden
Ben de progestan 200 mg kullanıyorum ama sadece aksamlari ilk zamanlar çok kasik ağrısı olduğu için vermişti 3 ayı doldurana kadar devam dedi doktorcumm ama aksam içmem bile beni sersem etmeye yetiyor kendimden geçiyorum resmen ilacı aldıktan sonra

Ben sana katılıyorum. Ben de içiyordum sigara ama ne hamileyken ne emzirirken sigara içilmez bebeğini düşünen içmemeli diye düşünüyorum. hamileyken sigara içenin bahanesi olamaz. Bu konu da çok uzamış oldu herkesin fikri kendine ve burada özgürce yazabilir kırıcı olmamak koşuluyla tabiki.

Benim içerde kanama vardı o yüzden başlamıştık bi aydır nerdeyse kullaniyodum 100 luk günde 3 tu beni mahvetti vajinal e döndük sonra geçenlerde stresli bi gün geçirdim ve kasılma artı sanci gordu Dr 200 luk sabah akşam yaptı salı da kontrolde kanama geçmiş dedi o zaman bırakıyorum progestan i dedim hayır dedi niye dedim rahmin kasilmaya müsait tedbirimizi alalım dedi 16. Haftaya kadar devam etcem malesef

Sonu komik olmuş öpeyim o zaman

Hmm geçmiş olsun hamilelik süresi boyunca Kim ne derse desin sinir ve stres yapma zaten seni düşünen kişi veya kişiler bu süreçte sana en olumlu halleriyle yaklaşmaları gerekiyor eğer tam tersi yapiyorlarsa zaten o kişilerden uzak dur boşver kendimiz ve bebislerimiz icin huzurlu geçirelim hamileligimizi inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…