2017 Şubat Anneleri

ay benım eşim evde iş yapmıyom diye benle kavga edıyodu yapamıyorum yapasım yok hiç anlayan yok şimdi görümcüğüm yapıo

Bakalim hislerimiz mi cikicak bende erkek hissediyorum ama bakalim ne cikicak bebisimiz saglikli olsunda ayyy genede insan merake diyo cabucak bisicikler alabilmek icin ogrenemk istiyo yaaa

Aynennn merak yani
Tabi öncesi sağlık öğreniriz inşallah hayırlısıyla

ben de dün rüya gördüm doğum yapmışım oğlum olmuş bana verin diyorum getirip eşime veriyorlar eşim de gidip kv ye veriyor

Bana verin o benim diye nasıl bağırıyorum kafayı yedim kesin ben

ay benım eşim evde iş yapmıyom diye benle kavga edıyodu yapamıyorum yapasım yok hiç anlayan yok şimdi görümcüğüm yapıo

Ah ah bu eşler
Benimki de yapmadığı gibi dört dörtlük iş bekliyor sonra da sen niye uzanıyorsun bana söylemiyorsun diyor söylesem de ben yoruldum diyor napacagimi şaşırdım

Yiyip içtiğin bişey dokunuyor olabilir. Şiddetli yaşadığın günlerde yediğin şeyleri Bi düşün canım. Mutlaka yediğin bişeydendir. Bişey yemeden olmaz bence.
Ya normal kahvaltı ettim annem bizde kalıyor bu hafta. Sonra akşam yemeğinde de pirinçli ismini vermek istemediğim yemekten 3 tane minik ve yoğurt yedim bir de bi sebzenin salatası. 2 dilim ekmek.
Gece de yarım kase kadar balık kraker. Ne dokundu ki hala yataktayım sabah 5te döndük. Uyuyamadım. Kalkarsam yine kusacak gibiyim

Merhaba anne ve anne adaylari ben gecen hafta 12. Haftamda yani doktora gittim kiza benziyor dedi bebis ama ilk gunden beri erkek oldugunu hissediyorum ben. Sizce doktorun tahmini dogru mudur?

Kızlar benim gibi iki günde bir kabus gören var mı ya(( bu gece yine kabus gördüm çok korktum. İnternette gebelikte hormonlardan normal diyo da bu kadar sık olur mu ya.. Saat 4 te Bi uyandım sonra korkumdan uyuyamadım. Tuvalete gitmek için eşimi kaldırdım çocuk gibi kapıda bekledi resmen...

Evet ben de normal diye duymuştum hamilelikte ve lohusayken. Icinizi ferah tutmaya çalışın. Ben de dün gece saçma sapan rüyalar gördüm

Kafam çok dolu ona bağladım

the ilknur canım saçma ötesiler evet yardım desen o da yok ancak laf en sonunda canıma tak edecek bende evde keyif yapmasını bilirim çalışmıyorum diycem galiba nereye yetişecem bu halimle

Merhaba hanımlar bir derdim var bölümünün daimi üyeleri mi oldunuz?Bende stresten olcam sanki çok gergin oluyorum özellikle adet dönemlerinde,Bugün iyice sinir oldum eşimin tarafı eşimi arayıp beni soruyor nasıl iyi mi geçti mi diye.Benimde çocuğu düşmüş ne krem sureyim diye ariyor işi düştüğünde.Beni gerçekten merak etseler ya beni ararlar kızım nasıl oldun diye yada aradiklarinda sorcaklarini sormak için alamazlar değil mi?Haksız miyim?
12+0 olduk bugün.Haftaya ikili test var bakalim hayırlısıyla iyi sonuçlar alırım insallah.
Şimdi biraz geçmiş okuyayim

geçmiş olsun canım.. yoğurt beni de kötü yapıyor bazen belki sana da dokunan o olmuştur hele ev yapımı yoğurtlar fena gaz yapıyor bi süre yeme bi dene istersen..

merhaba şubat anneleri

nasip olursa bende martta anne olacağım, belki şubata da kayabilir.

nasıl geçti ilk aylarınız? benim hiç bir belirtim yok. ne öğürme,ne kusma.. 7.haftada gittim kontrole haftaya gidicem tekrar,çok meraktayım.

Benim de bulantı kusmaya rım büyük ölçüde gitti şükürler olsun am hiç enerji yokk. Bi de çok mutsuz hissediyorum kendimi. Oluyo mu sizde de
Aynen bende canim. Daha once gebeliklerim sikintili oldugu icin bu gebeligimde cok mutlu olucami hic biseyin beni mutsuz edemiyceni dusunuyodum.tek derdim cocuktu. Simdi cok sukur hersey yolunda ama ben mutlu degilim. Sanki dunya kadar derdim varmista icinden cikamiyormusum gibi mutsuz hissediyorum kendimi. Hormonlardan mi acaba.

geçmiş olsun canım.. yoğurt beni de kötü yapıyor bazen belki sana da dokunan o olmuştur hele ev yapımı yoğurtlar fena gaz yapıyor bi süre yeme bi dene istersen..
Hiç yoğurt aklıma gelmemişti onu da bırakayım. Şu sancıyı çekmemek için tek çeşit besinle 7 ay daha geçirmeye razıyım

Hiç yoğurt aklıma gelmemişti onu da bırakayım. Şu sancıyı çekmemek için tek çeşit besinle 7 ay daha geçirmeye razıyım
nane çayı içebilirsin günde 2 bardak kadar geçen gün bende fena olmuştum nane çayı toparladı evinde bulunan kuru naneden yapabilirsin poşetlere çok güven olmuyor ..

Fullialein çok geçmiş olsun. Gaz bendede var heleki sabahları mide boş olunca istifa ederken sürekli gaz çıkarıyorum. Yoğurt gaz yapabilir. Ayran benim Miğdemi çok ekşirtir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…