2017 Şubat Anneleri

Bak o kadar stres yaptın hadi gözün aydın darısı bize inş

Gunaydin arkadaslar. Bir sorum olacak cikaran arkadaslara. Biraz igrenc ama kusura bakmayin. Genelde sabah ac karnina cikariyordum ama bu sabah kan ilacini aldiktan sonra cikardim. Kan ilacida icimde erimis ve cikarinca agzimda ve bogazimda cok kotu bir tat kaldi. Nasil gecer bu?? Bogazindaki demir tadindan dahada kotu bulaniyorum. isteyimde resmen eziyet keske evde olsam.

canım geçmiş olsun çok zor bir durum top kek ye
günaydın bayanlarrr....

Kesme şeker ye canım. Ya da meyveli şeker. Ben öyle yapıyorum genelde

Olips naneli şeker ?

tadı yokki.. nefes almadan yut... hatta bende yatmadan hafif bir ağızdan sessiz bir gaz çıkıyor ve resmen fatma içmişim gibi bir tat geliyor.. tadı kokusu falan yok içerken.. bebeğin için yapabilirsin..

garip bir şekilde mide bulantım yok ama yemek hala yiyemiyorum acaba birşeymi oldu :s
Normal cnm benmde kesildi cok nadir oluo 2 3 gunde bir artk yemekse ayni icten bi tiksinme var yenmio bir sey meyve, ekmek arasi peynr, tost,salatalkla gecio ogunlerim

Hiç söyleme evin hallerini inan kalkıp süpürge yapacak dermanim kalmadı. Bir odayı yapıyorum pil bitiyor ah ah önceden böyle miydim tertemizdi evim her daim

Dün ben de dediğin gibi oldum canim o acı tat geçsin diye yediğim şeyler daha beter midemi bulandirdi. Sadece su içtim ılık ılık o iyi geldi bana.

EN RAHATI BENIM HERALDE KÜÇÜK Bİ GÖRÜMCEM VAR O BİZDE HERŞEYİ YAPIYO BEN HİÇ UĞRAŞMIYORUM SAGOLSUN

şimdi dr bana 1 ay sonra gel dedi ya;ben 1 ay cinsiyetını öğrenemicemmııııı hayrlısı bakalm yaaa kızım olcak ama ben hissediyoruuummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…