2017 Şubat Anneleri

Benim de bulantı kusmaya rım büyük ölçüde gitti şükürler olsun am hiç enerji yokk. Bi de çok mutsuz hissediyorum kendimi. Oluyo mu sizde de

Olmaz mııı.
Bazen her şeye öfkelenip nefret geliyor içime. Alıp bir şeyleri parçalamak istiyorum. Sonra bi an oluyo gülüp yarım saat sonra ağlamaklı oluyorum.
Tuhaf bir duygu katmaşası içerisindeyim ama iki gündür gün'e pozitif başlıyorum. 15.ci hafta iyi gelecek belkide...

Bir de ben çok yoruluyorum. Hem oğlum hem her gün misafire koşturma. Canım çıkıyor...
Bir an önce eylül ay'ı gelsin,bi düzen kurayım istiyorum.

Arkadaşlar eşinizle cinsel ilişki konusunda doktorunuz bi sınırlama getirdi mi?benim doktorum ilişkiye girebilirsiniz ama kesinlikle içe boşalma olmayacak dedi.diğer doktorum ise haftada sadece 1 kez ilişkiye girebilirsiniz dedi.bunun doğru olanı hangisi acaba?

günaydın kızlar nasılsınız ya benim evimde çok pis çalışıyorum zaten eve gidince ancak yemek bulaşık çamaşır falan derken temizlik yapacak dermanım kalmıyor temizlikçi çağıracam kaynanamgil cins eşim onlardan çekiniyor onlara göre boşa para ne yapacam bilmiyorum ya çok sinir oluyorum zaten bu duruma artık :KK69::KK11::sinirli:

günaydın kızlar nasılsınız ya benim evimde çok pis çalışıyorum zaten eve gidince ancak yemek bulaşık çamaşır falan derken temizlik yapacak dermanım kalmıyor temizlikçi çağıracam kaynanamgil cins eşim onlardan çekiniyor onlara göre boşa para ne yapacam bilmiyorum ya çok sinir oluyorum zaten bu duruma artık :KK69::KK11::sinirli:

Bence haber vermeden çağırın gitsin. Bilmelerine gerek var mı? Bu zor Bi süreç sonuçta keyfinden çağırmıyorsun.

EN RAHATI BENIM HERALDE KÜÇÜK Bİ GÖRÜMCEM VAR O BİZDE HERŞEYİ YAPIYO BEN HİÇ UĞRAŞMIYORUM SAGOLSUN

Ayy ne güzel gerçekten çok şanslısınn :dondurma:
Benim annem geliyor arada ama ona da kıyamıyorum böyle kötü olduğumu söyleyince çok üzülüyor :KK43: iyiyim diyorum ama yine de gelip arada kontrol ediyor sağolsun. Napardım uzakta olsam görümce yok kv çalışıyor hiç gelmez zaten de :63:

şimdi dr bana 1 ay sonra gel dedi ya;ben 1 ay cinsiyetını öğrenemicemmııııı:işsiz: hayrlısı bakalm yaaa kızım olcak ama ben hissediyoruuummm:KK76::KK76::KK76:

Ben de hissediyorum kendim gibi bir kızım olacak :halay:
Inşallah hislerimiz doğrudur :rapci:

Aynen canım.21+6 haftalık düşüğümde aylarca ağladım.Bebeğimin her mezar xiyatetinde hıçkırıklata boğuldum.Millet niye bu kadar abar tıyosun, herkes düşük yapıyor yine olur çocuğun dedi geçti.
En sinir olduğum şey ben yaşamadım ama biri bana öyle dese kalbini kırarım herhalde yorum yapmasın daha iyi herkes bir değil arkadaşım zor mu bunu anlamak allah yardımcın olsun cnm inşallah sıkıntısız geçer hamileliğin

Günaydın herkese.
Dün gece yine berbattı. 2 hafta önceki gibi gaz sancısıyla 1 de uyandım. 2.30a kadar hem ağladım hem kustum eşim pijamalarla acile götürdü. Bebek iyiydi. 5,52 cm ve 12 hafta 1 günlük. Ama sat a göre 11+2.
Ben bu gaz olayı için ne yapacağım ya? Böyle bir ağrı hayatımda çekmedim. Dün doktora az daha soracaktım doğuruyor muyum diye

Ayy ne güzel gerçekten çok şanslısınn :dondurma:
Benim annem geliyor arada ama ona da kıyamıyorum böyle kötü olduğumu söyleyince çok üzülüyor :KK43: iyiyim diyorum ama yine de gelip arada kontrol ediyor sağolsun. Napardım uzakta olsam görümce yok kv çalışıyor hiç gelmez zaten de :63:

Ben de hissediyorum kendim gibi bir kızım olacak :halay:
Inşallah hislerimiz doğrudur :rapci:
Bakalim hislerimiz mi cikicak bende erkek hissediyorum ama bakalim ne cikicak bebisimiz saglikli olsunda ayyy genede insan merake diyo cabucak bisicikler alabilmek icin :KK66: ogrenemk istiyo yaaa

Günaydın herkese.
Dün gece yine berbattı. 2 hafta önceki gibi gaz sancısıyla 1 de uyandım. 2.30a kadar hem ağladım hem kustum eşim pijamalarla acile götürdü. Bebek iyiydi. 5,52 cm ve 12 hafta 1 günlük. Ama sat a göre 11+2.
Ben bu gaz olayı için ne yapacağım ya? Böyle bir ağrı hayatımda çekmedim. Dün doktora az daha soracaktım doğuruyor muyum diye

Yiyip içtiğin bişey dokunuyor olabilir. Şiddetli yaşadığın günlerde yediğin şeyleri Bi düşün canım. Mutlaka yediğin bişeydendir. Bişey yemeden olmaz bence.

Cumartesi gidicem cinsiyeti belli olur mu ki :KK49:

Bence olur artık :KK76:

Benim de bulantı kusmaya rım büyük ölçüde gitti şükürler olsun am hiç enerji yokk. Bi de çok mutsuz hissediyorum kendimi. Oluyo mu sizde de
Evet mutsuzum ve hiçbirseyden zevk almıyorum iyi ki burası var

Arkadaşlar eşinizle cinsel ilişki konusunda doktorunuz bi sınırlama getirdi mi?benim doktorum ilişkiye girebilirsiniz ama kesinlikle içe boşalma olmayacak dedi.diğer doktorum ise haftada sadece 1 kez ilişkiye girebilirsiniz dedi.bunun doğru olanı hangisi acaba?

Benim doktorum da haftada bir prezervatifle dedi spermler bebeğe zarar verebilir dedi

Ya ne saçmalar yaa gelip yardım et desen onu da yapmazlar belki :sinirli:

Çok zor işin zaten iş yorgunluğu bi de ev işine nasıl yetişeceksin :KK43:

Günaydın herkese.

allah yardımcın olsun canım ... akşam yatarken yediklerine dikkat et istersen birde öyle dene.

Günaydın herkese.

gaz yapan yiceklerden uzak durmak lazım ayrıca gece belını ört atlet kesınlıkle giy

X