2017 Şubat Anneleri

anlamıcaklarsa yapmıcaklar abı gun sayıyodu ne zaman cocuk yapıcaz dıye al yaptık şimdi de bizi anlayan yok bıdaha da yaparım
hahaha al benden de o kadar. biz ilgi bekliyoruz onlar bizden çok ilgi bekliyor. ben diyorum zaten bence sen bende daha çok hamilesin diye :KK70:

Canım çıktı okuyacağım diye var ya alemsiniz kızlar etiketlediğiniz sayfalara baktım harbi komedi insanlar var bize eğlence çıkıyor işte :dd

Bende büyüyen alıcam karar verdim kesin olarak iki yatak bi dolap alıcam bende dolabı dört kapılı düşünüyorum bi tane ikisine yeter dediğin gibi yatağın yanları var altı var onlarda eşya toplar baya herhalde ancak yeter
Dört kapaklı ideal. İkitne olduğundan sana şart bence. Büyüyende yatak en mantıklısı.

Ankarada dr bulmk cok zor bence bi de uzaklik önemli mi o var ben nato yolunda oturuorum yakn olmasi onemli benm icin muayeneye natomete gdiorum ama dogumu cebeci tipta düşünüyorum ozel istemiyorum..
yani çalışıyor olunca mecbur çok uzak yerlere gidemem kontroller açısından. Devlet hastanelerinde de bi kaç arkadaşımın kötü tecrübeleri oldu şimdi korkutmak istemem anlatmiim oyüzden düşünmüyorum hem özel sağlık sigortam var yararlanmak isterim.

Geçmiş olsun soda mı içsen. İyi gelirmiki
Canim cok sagol. Soda aklima geldi ama icim almayacak gibi. Su bile icemiyorum. Su icincede bulanmaya basliyor.
dişim ağrıyor :KK61: halbuki 8 dolgu yaptırmıştım kışın ve kontrollerimi olmuştum :KK61:
ya benimde. Bende ekimde yaptirdim. Cekilcekleri cektirdim. Hatta o zamanda bebis istiyorduk ara verdik. Cok siddetli degilde acayip sizlama gibi agri gibi. Acaba kalsiyummu azaldi. Yogurt peynir yiyorum ama sut icemiyorum.

X