2017 Şubat Anneleri

Şubat doğumlusun yaşını artırmıyorsun. Kız çıktı sana hadi gözün aydın

http://www.hamilelikvegebelik.com/cin-takvimi-ile-cinsiyet-belirleme/

Buradan hamile kaldığın ayı hesapladığında mayıs çıkacaktır.

Bencede tutmayan yok gibi. Benimde çevremde herkesin tutuyo. Hatta bizzat benim de tuttu tutmayan yanlış bakmış olabilir tablodan bakmayın kendi hesaplasın

ıkı ay once baktım kızdı yenı hesaplıyom erkek nasıl oluyo

haftasonu gıtmeyı dusunuyorum cınsıyetı bellı olsun dıye bekledım
sımdı 8 temmuz 1991 dogumluyum dogumgumunden once kız cıkıyordu sımdı erkek cıkıyor

Benim niyetim bi marangoza gidip bu büyüyen beşiğin şuan yatak olan karyolasından yaptırmak ama kenarına koyulan o şifonyer yeri olmayacak. Yani beşik kısmını oturtabileceğim bir kutu gibi düşün.3 sene sonra da ikisine birden bir baza alırım biter diye düşünüyorum ama bakalım ..

Fark etmiyor canım ama tok git. Bebeğin hareketleri daha canlı oluyor tok olunca :)

Gerçek Yaşınız 31.
Mart ve Sonrası Doğduğunuz için Yaşınıza +1 Eklendi.
Gerçek yaşınız adet tarihi zamanına göre hesaplanmaktadır.
Hamile kaldığınız ay Mayıs
Muhtemel Gebe Kalma Tarihiniz ise 11-05-2016
Çin Takvimine Göre Gebelik Yaşınız 32.
Çin Takvimine Göre Bebeğiniz Muhtemelen : Kız
Bebeğinizin Muhtemel Doğum Tarihi ise : 01-02-2017

Bütün tahminlerde kız çıkıyor ben de. Doktorda kıza benziyor demişti 12.ci haftada. Hadi hayırlısı :)

biri benımkını de hesaplasın kafam karıstı
08,07,1991
30,04,2016

Kızlar ya bugune kadar hiç bulantım olmamıştı ama bi haftadır yumurtadan bugunden itibarende sütten tiskiniyorum yerine takviye ne yiyebilirim sizce
Ya aynen benim de öyle. Çok fazla mide bulantım olmadı. Sadece geceleri mide kazıntısı ile beraber oluyordu. Ama 2 haftadan beri ben de özellikle yumurtadan acayip tiksiniyorum. Görünce bile midem bulanıyor. Bir de koku hassasiyetim çok arttı. Ben tersten yaşıyorum hamileliği sanırım

haftasonu gıtmeyı dusunuyorum cınsıyetı bellı olsun dıye bekledım
sımdı 8 temmuz 1991 dogumluyum dogumgumunden once kız cıkıyordu sımdı erkek cıkıyor
Erkek çıkıyor ama sanırım farklı siteler farklı bilgi veriyor. Neyse az kalmış senin. Allah gönlüne göre versin

Gunaydin kizlar. Ölüyorum midemden ama bulanti değil şişkinlik. Patlicam sanki. Dogru duzgun birseyde yemedim. Geceleri boyle oluyodum bugun sabahtan basladi. Nefes alamiyorum. Napsam fayda eder. Benzer durumda olan varmi. Isteyim cok harekette edemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…