2017 Şubat Anneleri

seğirme gibi bir şey oluyor bende de.
bu hafta daha fazla hissediyorum, elim istemsiz olarak sürekli göbeğimde.
o dediğin bende de var eşime diyorum bak atıyor diye . sürekli göbegimde bişi atıyor ama sürekli ve gözle rahatlıkla görülüyor. doktora soracam unutmazsam

sakatat ben yemedim canım ama bir arkadaşıma doktor ciğer yeme demişti bende araştırdım neden diye içindeki bir madde vucutta depolanıyormuş. hamilelikte bebekdede o madde oldugundan aşırı oluyormus sende araştır. gerçi 6-7 aylık dı o belki ilerleyen zamanlarda yasaktır

Günaydın kızlar sat'ı 16 mayıs olanların tahmini doğum tarihleri şubatın kaçı acaba? Bana 20 şubat demişti doktor acaba geri gider mi tarih? Evladım kova burcu olsun istiyorum ben gibi

Benimde satım 18 Mayıs ama geçen gittiğimizde önden gidiyordu sanıyorum daha çok bebeğin haftası önemli

Bence son adet tarihine göre devam edilmeli çünkü bebek bazen bir kaç gün geri bazen de bir kaç gün ileri çıkabiliyor. Her seferinde güncelleme zor olur :))
benim öyle işte bebek bana göre 8+5 ken gittim doktorda 3 gün eksik göründü hep 8+2 dedi diger gittiklerimde de aynen 3 gün eksik söylediler. bende sordum o zaman doktor önemli degil 3 haftaya kadar geride olabilir sorun olmaz ölçümle alakalı o dedi

Artık il yazılmıyor. Doğduğu ilçe neresiyse o yazılıyor. İsteğe göre değiştiriliyormu hiç duymadım ama sanmıyorum değişeceğini. Kütük değiştiriliyorda doğum yerini değiştirdiklerini hiç duymadım. Ama il değil ilçe yazıldıgına eminim. Oğlumdan biliyorum.

kızlar size bir soru. benim son adet 18 mayıs. ama mayıs da mı hamile kaldım haziranda mı bilmiyorum çin takvimine bakayım dedim. hamile kaldıgınız ay diyor bilemedim ki onu

Hadi ya
Üzüldüm şimdi bak tüh bi araştırayım onu

Yarın Medicana Haznedar Savaş Bekir Aksoy a gideceğim. Hakkında o kadar iyi yorumlar var ki umarım kendi doktorumdan sonra ona da alışmam kolay olur .
İnşallah memnun kalırsın. Dr.dan elektrik almak çok önemli. Benim drum çok rahatlatıyor. Konuskan. Herşeyi söylüyor. Sorduğun sorulara hiç terslemeden cevap veriyor. Watsaptan yazınca cevap veriyor. Arayınca açıyor. Daha ne olsun. Oğlumunda dr.u. Anafolu yakasında olanlara tavsiye ederim. Hastaneyi bilmem sırf drum burada diye medicanaya gidiyorum ben.

kızlar size bir soru. benim son adet 18 mayıs. ama mayıs da mı hamile kaldım haziranda mı bilmiyorum çin takvimine bakayım dedim. hamile kaldıgınız ay diyor bilemedim ki onu

canım benimde sat 20 mayıs idi.. 17. günde yumurtladım (6 haziranda)... seninde yumurtlamadan çok erken değilse haziranın ilk günleridir diye tahmin ediyorum..

İkisi bi arada ne güzel. Benim oğlumunda büyüyen yatak. Ben memnunum. Oda yapma fikri kişiye göre değişir. Kıyafetiydi oyuydu buyuydu derken bir oda eşya çıkıyor. Ben oda yaptım. Oda derken bir dolap ve büyüyen yatak. Yatağın kenarı şifonyer gibi zaten. Büyüyen yatak sallanmıyor. Zaten bende alıştırmak istemediğimden sallanmasını istemiyordum. Önce üç yaşına kadar beşik olarak kullandım. Şimdi yatak olarak kullanıyorum. Bi altı sene daha kullanırım. Çilekten almıstım. Biraz pahalı ama en azından sağlam. Yada beşiğe çevirir şimdiki için kullanır oğluma baza şeklinde başka yatak alırım. Şuan karasızım.

günaydın kızlar nasılsınız biz güne aç karna kusmayla başladık sizlere bişey soracam doktorum bana decavit bide ferrum fort verdi benim ilaç içmem çok sıkıntılı inanın ilacı gördüğümde midem kalkıyor nasıl içecem bilmiyorum bu ilaçları kullananlar günde kaç kere bide aç mı tok mu kullanıyorsunuz kızlar bu arada doktorum bana büyük ihtimal erkek dedi

Gerçek Yaşınız 25.
Mart ve Sonrası Doğduğunuz için Yaşınıza +1 Eklendi.
Gerçek yaşınız adet tarihi zamanına göre hesaplanmaktadır.
Hamile kaldığınız ay Haziran
Muhtemel Gebe Kalma Tarihiniz ise 01-06-2016
Çin Takvimine Göre Gebelik Yaşınız 26.
Çin Takvimine Göre Bebeğiniz Muhtemelen : Kız
Bebeğinizin Muhtemel Doğum Tarihi ise : 22-02-2017
BANA BÖYLE DEDİ ÇİN TAKVİMİ KIZ DİYOOOO YUPYYY

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…