2017 Şubat Anneleri

Hamile kaldığınız ay sat hangi aysa o ay. Haziranı siz mi yazdınız. Onu mayıs olarak değiştirin. Doğum ayınız ocak şubatsa yaşınızı aynen diğer aylarsa yaşınıza +1 ekleyerek hesaplanır. Kız istiyoruz galiba. Allah gönlünden geçeni nasip etsin.

çocuğu da ben doğuruyom diyeydin :)
şaka şaka. inatsa pörtletmeye gelmez.
ama böyle emrivakisi de hiç hoş değil eniştenin.
artık annesinin ismini mi istiyo da yerini yapıyo belkide...
yok canım ya annesinin ismini istemiyor. kız olursa mutabıkız zaten isim konusunda ama erkek olursa iş karışıyor. ikiz kızlarımda hepsini benim istediğimi koyduk. erkek de benim istediğim olacak diyor. ondan. ama ben bir şekil yolunu bulurum gibi geliyor :))

Senin de 3. Çocuk o zaman İkizler kaç yaşında şimdi.
Geçmiş olsun stres baya etkiliyor insanı. İçin rahat edecekse git bence

Merhaba kızlar
Çok mutluyum sevincimi sizlerle paylaşmak istiyorum

KIZIM olacakmıs bu tarıf edilemez bi mutluluk
Biri kız mı dedi ya umutum arttı valla. Hayırlı olsun inşallah kucağına aldığın günler de gelsin cabucak

MAYISI BEN YAZMADIMMM

Bol alıntılı uzun bir mesaj oldu ama napim kızlar cevap yazmadan duramıyorum

Hissediyoz iste Dr bizden iyi mi bilecek

Aynennn Bir an önce hissetmek istiyorum zaten göremeyince özlüyorum

Sanirim ben de giyeceğim artık hamile pantolonu çünkü düğmelerim zor kapanıyor artık. Zaten gaz şişliği var bebeğimi sıkıştırmayım

Yok ozrldeki degil kuzum devletteko zorlastirdi ya ozel baris kolay bi islem aslinda gec kalmisim ne demek ya saka hibi tabakaneye sey mi yetistiriuolsr anlamadim valla

Aynennn

Ben de öyleyim canım öğürdükce gaz çıkıyor. Sabah kalkar kalkmaz hele de. Öksürükle beraber bile öğürüyorum

Başlamamış diyor canm, yanlış okumuşsun :) zaten çok küçükler daha hissetmek zor özellikle ilk bebekse.

Ayyyy nasıl okumuşsam

Ahahah ben gibi düşünen biri daha
Ya burda görüyorum kiminin takvimi geriye gidiyor neye göre acaba?
Bu arada tabiki erken doğum yapmayalım ama belki erken döllenme filan olmuştur

Ben de kova olsun istiyorum. Balıklarla hiç anlaşamamm adetime göre kova oluyordu sonra doktorum bu tarih dedi değiştirdim. Ama herkes o tarihten önce gelir diyor. Hadi inşallah

Ciğer çok fazla miktarda a vitamini içeriyor o da bebek için tehlikeli diye duymuştum. Ama bilemiyorum ne kadar doğru.

Bennnnn

Bırak içmeyi decaviti görmem öğürmeme yetiyor

Doktorum ikiye bölüp gün içinde farklı saatlerde içebilirsin dedi. Demiri de hap olarak verdi. Şurup içmek çok zor

Ahahah ben gibi düşünen biri daha
Ya burda görüyorum kiminin takvimi geriye gidiyor neye göre acaba?
Bu arada tabiki erken doğum yapmayalım ama belki erken döllenme filan olmuştur

Benim bir öncek idoğumum sat a göre 25 ekim olacaktı ama detaylı ultrasonda doktor muhtemelen gelişimine bakarak 17 Ekim tahmini doğum dedi 18 inde doğdu oğlum :) allahtan akrepten dönüp terazi oldu ben de şimdi 25 şubat görünüyor oyüzden detaylıyı bekliyorum ki balık değil kova olsun

günaydın bayanlar... çok şükür çıkarmalarım azaldı gerçi hala mide bulantı hapımı alıyorum :s ama diş fırçalamaktan nefrett ettim sabah ağlayarak dişlerimi fırçaladım. birde bayanlar ikili testte aç tok karnına farkediyormu

Senin de 3. Çocuk o zaman İkizler kaç yaşında şimdi.

benim ikizlerim 2009 doğumlular. 7 yaşındalar şimdi. kardeşleri olduğunda 8 olacak. kocaman kız oldular. ikinci hamileliğim bu.

canım benimde sat 20 mayıs idi.. 17. günde yumurtladım (6 haziranda)... seninde yumurtlamadan çok erken değilse haziranın ilk günleridir diye tahmin ediyorum..

benım de 18 mayıs bende bılmıyorum hangı ay :)

H HedefVeBasari evet canım tıbben haziranı baz alıyorlar ama senin dediğin takvim Nasıl işliyor bilmiyorum

bende ona baktım hamile kaldıgım ayı baz alırsak erkek diyor. ayy iyice heycan bastı bebegim bakalım ne olacak yer annesi onu yaaa

kız nerden baktın buna bende bakayım yine

Kova sevdalılarını seviyorum yahu
Demek 8 gün gerileyebiliyo tarih e oldu o zaman bu iş heyooo bu arada akrep olmaması iyi olmuş terazi candır

bende bunu diyorum işte. bemin sat 18 mayıs ama yumurtlama haziranda olmuş bebek haziran da tutmuş olabilir ondan dedim bu çin takvimine göre benimki kız mı bilemediö. benim yaş 28 dogum günüm 1 şubat sat 18 mayıs ee

tereyagli ekmek boşver adet tarihi candır bazen geriden bazen önden gidiyor bu haftalar doktora sormuştum ama detaylı açıklamadı sadece önemsiz demişti
Kova candır

tereyagli ekmek boşver adet tarihi candır bazen geriden bazen önden gidiyor bu haftalar doktora sormuştum ama detaylı açıklamadı sadece önemsiz demişti
Kova candır

Aynennn son gün doğmazsa tamam dicem sezeryanla alın balık olmasın çocuğumla hergün kavga etmek istemiyorum

Eşim de kova darısı bebişimee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…