2017 Şubat Anneleri

Ya kizlar siz ikili testleri kacincu hafta yaptirdiniz brn daha 11 haftaligim nasil oluuoda gec kalmis oluyorum ve devletten sira bulamazmisim zeyneo kamile gitsem belki zor bulurmusjm boyle bi sacmalik yok ya

yokya geç değildir benm randevum 12 temmuza aldm ozmn gel dedi o zman da 11+6 oluyorum geç olmazkı

Az önce doktordan geldim 2 li teslimi gösterdim iyi çıkmış. 14 haftalık gözüktü Ultrasonda 3 gün önden gidiyor. ama cinsiyetini göremedi. Cumartesi kendi doktoruma gideceğim. Devlet hastanesindeki ultrason çok net değil. Hayirlisi bakalım ben erkek gibi hissediyorum.

ultrason resmı yokmu yukle de bakalım

Ya kizlar siz ikili testleri kacincu hafta yaptirdiniz brn daha 11 haftaligim nasil oluuoda gec kalmis oluyorum ve devletten sira bulamazmisim zeyneo kamile gitsem belki zor bulurmusjm boyle bi sacmalik yok ya
Kim demis gec kaldigini 11-14 arasi yapilio genelde 12 13 te yaptrmk ideal devlette bu ara bi sorun var sanrm ulkenin durumndan dr bulunmuo resmn.. her yer tiklim tiklim..

yokya geç değildir benm randevum 12 temmuza aldm ozmn gel dedi o zman da 11+6 oluyorum geç olmazkı
Ya bu hafta olmasi alzimdi falan dedi develtteki ozeldekide 11 ile 14 hafta arasi yaptirrirsin acele etme dedi ben boyle bi sacmalik ilkkez duyuyrum madem gec kaldim uclu teste ne getek var dedim kiz aten 13 hafta dra gidicem ense kalinli vs onlara bakavak gerek bile duymicak belki ne alakaysa artik illa ugrastiricaklar

Kim demis gec kaldigini 11-14 arasi yapilio genelde 12 13 te yaptrmk ideal devlette bu ara bi sorun var sanrm ulkenin durumndan dr bulunmuo resmn.. her yer tiklim tiklim..
Valla bi bilsem kuzum sinir ettiler bid ekan grubumi sordular soyledim neymis o hastanede bakmadikalrindan bida bakacakalrmis sanki sanirsin kan kendi kendine grup degistirme yetenegine sahip bugun acyip sinir oldum kici kirik bi gruba bakacaklar yarin cikacak sonuc saka gibi

MAŞALLAH CANIM HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH ALLAH KUCAĞINADA ALMAYI NASİP ETSİN SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE... BEN NEDEN BİRŞEY HİSSETMİYORUM BEBEK İÇİN YA :s BENDEMİ SORUN ...

MAŞALLAH CANIM ALLAH KUCCAĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİN SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE.

sıkma canını doktorlar sıkıntı benımkı cok iyi ama ta bi ay önceden bugune randevu almamı söyledı sıkıntı yaşamıyoruz hiç
Ya arastirma hastanesi dr degisiyo bana bi allahin kulu demedi su zamana randevu al diye cok zor bigun gecirdim sabah sabah 7 8 tane kopegin saldirisina ugradim cok sukir bana bisi yapamadilar bagira cagira kacirttim tas felana attim ise bak ya bid ebunalrla ugras otobuste denesiz bi adamla tartistim eltimin anneisnin evinin bahcesi yandi ne gun du ya

STRESS YAPMA CANIM.. HERŞEY OLACAĞINA VARIR..

ben 12+1 im canım bugun yapıldı;11/14 hafta aralarında yapılıyo yanı senın daha geçmedı korkma

MAŞALLAH CANIM...

Guzel ciksinda sonuc bosver germe kendini.. Ben kan testi vermicem.. Ense kalinligina baksn dr yeter.. Yarin randevum var inş iyidir minigim..

Kızlar benimde yarın ikili testim var. sas a göre yarın 12+2 olacağım. Doktorumu değiştiriyorum bakalım. İnşallah memnun kalırım. Diğer doktorum da mükemmeldi ama hastane değil otel hizmeti verdiğinden Fiyatlar dudak uçuklatıyor. Sadece ikili test için 600 tl istediler.

neresi orası, beyaz saraya mı hizmet veriyomuş?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…