2017 Şubat Anneleri

Maşallah bebişe:) ben hiç anlamam ama 2. Resimde sanki baya erkek çocuğu görüyorum ya Dr Bi yorum yaptı mı
cumartesi günkü yaptı erkek gibi dedi. ama bugünkü çok da uğraşmadı döndürmek için falan göstermiyor dedi. bu cumartesi tekrar kendi doktoruma gideceğim için de ısrar etmedim.

kızlar buda benim bebeğimin bugünki resimleri nub teorisinden anlayan vardı sanırım bi tahminde bulunabilir misiniz

Eklentiler

• IMG_6390.JPG
    68,3 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_6391.JPG
    56,7 KB · Görüntüleme: 69
Allah gönlüne göre versin. Babayı kıskandırayım derken kız kıskanmasın

ay canım onuda düşünüyorum karakara ama allahtan kızım çok kardeş istedi ve çok anlayışlı uyumlu bir çocuktur balık burcu 2013 şubart doğumlu kızımda şimdiden ben kardeşime bakarım falan diyor bakalım inşallah sorun çıkarmaz bende kıskanmasın diye elimden geleni yapmaya çalışıcam tabi

Gercekten cok zor bi gun yasamissin. Cok gecmis olsun. Umarim bundan sonraki g7nlerin guzel gecer. Ben 13+2 de yaptirdim ikili testi. Ayni gun ense kalinliginada bakildi. 14. Haftaya kadar yaptirabilirsin.

Benimde oğlum var şuan bana çok öerhametli davranıyor ama doğunca kıyametler kopacak eminim. İnşallah kolay bit süreç olur.

Ya kizlar siz ikili testleri kacincu hafta yaptirdiniz brn daha 11 haftaligim nasil oluuoda gec kalmis oluyorum ve devletten sira bulamazmisim zeyneo kamile gitsem belki zor bulurmusjm boyle bi sacmalik yok ya

ben 12+2'de yaptırdım kendi doktorum aynı hastanenin perinatoloji uzamanına yönlendirdi ilk doğumumdada aynı doktora yönlendirmişti gitmem gereken tarih aralığınıda kendi doktorum belirliyor devletten 1 ay önceden randevu anca alınıyormuş diye duymuştum 11-13 haftalar arası yapılıyormuş ben özele gidiyorum özel bile doluydu 20 gün önceden aldım randevuyu bende özelde 350'ye yaptırdım ben bu arada çok pahalı ne yazıkki hastane ve doktorumdan memnunum diye ne derlerse yaptırıyorum mecbur

Benimde oğlum var şuan bana çok öerhametli davranıyor ama doğunca kıyametler kopacak eminim. İnşallah kolay bit süreç olur.

inşallah canım yaşayıp görücez valla inşallah süreç iyi geçer her türlü kıskanıyorlar ama hafif atlatırız inşallah işyerinde bir arkadaşımın daha yeni 2.kızı oldu 2 buçuk yaş arası var kızı kabullenmemiş hasta olup ateşlenmiş falan korktum valla benim kızım bebiş doğduğunda 4 yaşında olacak bakalım nasıl atlatıcaz

Hey maşallah şubat anneleri, birkaç saat bakmadan bile dünya şey birikiyormuş. Bu arada biz kaç kişiyiz ki acaba?

Ya genelde doktorlar decavit vermis benim doktor gyno ferro sanol verdi. Kansizligim var onun icin herhalde.

Bana gyno tardyferon verdi geçici gittiğim doktor sonraki de onu kullanma değerlerin çok iyi dedi. Foliğe devam ediyorum sadece. Bi de decavite başlıcam folik bitince.

Ya kizlar siz ikili testleri kacincu hafta yaptirdiniz brn daha 11 haftaligim nasil oluuoda gec kalmis oluyorum ve devletten sira bulamazmisim zeyneo kamile gitsem belki zor bulurmusjm boyle bi sacmalik yok ya

Ben 12+0 için randevu aldım zaten testin adı 11-14. Ne saçmalamış. 11 ve 14 arası yapılıyor.

Kim demis gec kaldigini 11-14 arasi yapilio genelde 12 13 te yaptrmk ideal devlette bu ara bi sorun var sanrm ulkenin durumndan dr bulunmuo resmn.. her yer tiklim tiklim..
Aynı durumdan muzdaribim. Kendi doktorumda 31 ağustosa yer buldum bir sürü özel kapandı diye tıklım tıklım oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…