2017 Şubat Anneleri

İNŞALLAH CANIM....

ANAM BENİMKİDE BU KADAR BÜYÜMÜŞMÜDÜR ACABAAAA..... maşallah kuzuya

Mgb24 hayırlı olsun.kız duyunca çok seviniyorum yaaa.sanki benimm is gibi. Ya kızım olsa tabi hayırlısı olsun hep derim. Bakalım 20 gün sonra öğrenirim inşallah

Çok teşekkür ederim inan bende çoookk ama çok sevindim bi kızım olacağına. İnşallah Allah senin de gönlüne göre verir. Erkek olsa da asla farketmezdi sağlıkları herşeyden önemli:) bebişin sağda mı duruyor solda mı. Öyle bişeyler okumuştum tam hatırlamıyorum ne taraf kız ne taraf erkek ama benimki soldaydı bugün:) sanırım solda olunca kız yazıyodu

Kizlar catlak icin kardesim hamileliginde bebe yağı kullaniodu bide dus ardi soguk su ile şok hic catlagi yok.. ama en onemlisi catlak olusmasini istemiosaniz ne kullanirsanz kullanin dogumdan sonra brakmayin cunku hizla kilo verceksiniz o zmn daha cok catlak olusacak o yuzden hamilelikte asiri kilo almak bence de iyi degil.. ---bir sey daha (henuz denemedm ama kesin denicem) saci sari olanlara dogal boya 2 tatlı kasigi zerdacal 2 su bardagi suda 5-6 dk kaynatip ılık olunca pamukla saciniza surup 1 saat bekletip yikaynca cok guzel dip boyasi yapmis oluyormusuz

cıks ne anlamadım
cinsiyet net değil canım.
bulantı azaldı ama hala devam.
koku hassasiyeti de devam
tüylenme aynı, maymun gibi oldum.
genelde yoğurtlu makarna, pilav vs yiyebiliyorum, salçalı yiyemiyorum.
kıl konusunda aynıyız giderek kalınlaşıyor benimkiler
yemek konusunda ne desem bilemedim hani geçecekti bu hassasiyetler yav :S
bahsini ettiğin bastonlar yenidoğana uygun değildir o kadar çok gezdim ki mağaza,site,forum hiç ne söylediğin fiyatta ürün gördüm ne önereni duydum yanlış anlamazsın umarım söylediklerimi?

O kadar cok yazismissiniz ki okuyamadim hepsini ama neler kacirdigimi da merak etmiyor degilim yas konusunu gordum bende olgunlardan oluyorum maalesef 31 yasindayim bugun ikili test sonucumu ogrenecegim ogleden sonra dediler ablam almaya gitti sonucumu merak ediyorum ama cok onemsemiyorum sadece merak ettigim cinsiyeti suan isin sakasi tabii ki saglikli sihhatli olsun da gerisinin onemi yok ama oglusum var bitane kiz olsa fena olmaz hani.
Benim en buyuk derdim bi doktor bulamadim hala normal dogurmak istiyorum esim ile bi turlu doktor begenemedik gezip duruyoruz bakalim nerede sonuclanacak

Ben bugün kız olduğunu öğrendim şubat anneleri hep kız haberi veriyor gibi yani tahminler o yönde çoğunun:)

Gozun
aydin kiz bnde nedense hep erkek hissediyorum ama bklim hayrlisi

aramızda oğluşu olacak olan yok mu?
Icimden bi ses benim diyo ama bilemicim icmden hep erkek geciyo oyle hissediyorum nedense ama disardan kimi kiz kimi erkek diyo bekleyip goreciz bakalim ruyalarimda erkege yoneljk hYirlisi bakalim genelde hisseden annelerin hissettikleri cikiyo ama bakaciz

Merhaba kızlar ne güzel cinsiyet öğrenmeye başlıyoruz bu günlere geldik çok şükür benimde ikili testim yarın saat 1'de heyecandan yerimde duramıyorum sağlıklı olduğunu duyup bide cinsiyetini öğrenirsem ne güzel olur valla 1 kızım var banada erkek gibi geliyor aynı doktora gidiyordum kızımda 11+4'de söylemişti yarın 12+2'yim büyük ihtimalle söyler yani hayırlısı sağlıklısı olsunda inşallah farketmez kız çocuklarına bayılırım erkekde değişik olur bakalım yarın olsa biran önce kızlar benim 1 haftadır yüzüm çok fena sivilcelendi kabardı gibi işyerinde herkes pis bir sırıtmayla yüzüne ne oldu diyor geçer diye beklliyorum ama geçmiyor böyle gitmez umarım

http://www.baskentdepo.com/PRAVA-P0..._7975.html?ref=akakce&source=mobil&v=1.81.9#0

Mesela bu yenidoğana uygun değil mi?
Yani zaten bi 6 aya kadar araba kullanmam diye düşünüyorum ben.sonrası için olmaz miki böyle bişey?

Ya en kafa karıştıran da şu alışveriş işi herşeyin dünya kadar çeşidi var ve insan hangisi iyi kullanmadan bilemiyo bazı şeylere bakakalıyorum acaba bunun hangi özellikleri önemli falan diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…