2017 Şubat Anneleri

Hayırlı olsun canım

Maşallah canım

teşekkürler canım daha iyiyim çok şükür exipıal ne canım o da mı çatlaklar için sadece göğüslere mi sürüyoruz onu yoksa bütün vücuda mı lıerac'ı duymuştum ikisini bir mi kullanacaz kusura bakma çok soru sordum

bende ikili test için çok kararsızım cumartesi kontrolüm var ve yaptırmak istemiyorum olumsuz bişey çıkarsa tedavisi yok önlemi yok

bende bugün yatırdım ikili testi. ense kalınlığı 0,7 mm çıktı. testi yaptırmak konusunda bende isteksizdim ama düşündüm bebeğimi aldırmayacağım ama aksi bir durum varsa (inşallah sağlıklı olur dileğim temennim o) bebeğim gelene kadar kendimi hazırlamalı ve bilgilenmeliyim. geç öğrenirsem kabullenmem daha zor olabilir ve bebeğime yabancı olurum diye endişelendim. o yüzden yaptırdım. sonuçlar henüz çıkmadı inşallah tertemiz çıkar sonuçlar tüm arkadaşlarımınn.

merhaba kızlar bende 11 haftalık hamileyim.. Allah hepimizin bebişini sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah..
forumu bayadır okuyorum baya faydalı bilgiler paylaşılıyor böyle görünce insan bir rahatlıyor bunları bir ben yaşamıyormuşum diyorum :)
şimdilerde ki sıkıntımda 2li test kaçıncı haftalarınızda yaptırdınız testleri ben normalde haftaya yaptırcaktım doktorum yokmuş haftaya öbür haftaya kalırsa çok mu geç olur yoksa olmaz mı bilemedim

bende aynen senin gibi ilk günden beri kız hissediyorum hadi bakalım hakkımıza hayırlısı olsun

bende aynen senin gibi ilk günden beri kız hissediyorum hadi bakalım hakkımıza hayırlısı olsun

O zaman kızdır bence senin minişin de çünkü ben %100 kız dedim hep o kadar emindim hatta doktora dedim cinsiyeti belli mi diye, görüyorum evet dedi:) bende dedim önce ben söyliyim kız kesin sonunda söylicem dedi çatlattı önce beni sonra dedi ki evet tahmininiz doğru kız

geçmiş olsun canım... bu hafta başlıycam bende doktora gideyim bi... bakalım ne diycek.

Çok teşekkür ederim hepimizin bebişlerine maşallah hepimiz sağlıkla kavuşalım inşallahh

amin. inşallah

Ben de bugün doktora gideceğim vakit bir türlü geçmiyor Ense kalınlığına bakacak cinsiyeti de öğrenebilirsek süper olur

canım mutlaka sonuç bildir ama şubat anneleri hep kız :)) iki yakın arkadaşım var onlarda şubat kızları olacak

Yazdım yukarda ama yine kaçırdın:)) kızımız geliyor kızımızzz

aynen... hızınıza yetişilmiyorkiii

hayırlı olsun canım ,14. haftaya kadar yapıyorlar. için rahat olsun.

Merhaba canım geçmiş olsun. Lierac kullanıyorum ben. Netten aldım. 200 ml *2 taneyi 140 civarına .

Hayırlı olsun canım :))
Ben de ilk duyduğumdan belli hep kız hissediyorum. Dr da kıza benziyor demişti ama bir daha ki kontrolde daha net belli olur sanırım :)

ben 12+6 da yaptırmıştım canım. hatta 11. haftada erken olur demişti doktorum. 14. haftaya kadar vakit var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…