2017 Şubat Anneleri

Hayırlı olsun canım :))
Ben de ilk duyduğumdan belli hep kız hissediyorum. Dr da kıza benziyor demişti ama bir daha ki kontrolde daha net belli olur sanırım :)

Çok teşekkürler:) önce sağlıkları yerinde olsun hepsinin inşallah:) şimdi 1 ay Nasıl görmeden durucam diye düşünüyorum :emir_bebek::KK33:

banada decavit verdı bıde demır ılacı ama dr.ma sormadan başlayamadım :KK43: herkes farklı bısı dedı kafam allak bullak oldu :KK43:
Decaviti hamileligimi ogrenince aile hekimim vermisti bana dogumundan 40 in cikana kdr kullanacaksn demisti bulantilarm yogunken fazla kullanamadm buyuk bi hap kirip ictm yinede ilk ictgm anda cikariodm bu ara kullaniorm surekli vitamn oldugu icin halszligime de iyi gelio kendi dr umda dedi folik ve decavite devam et 4.aydan sonra demir başlanacak diye..

cıks olmaz o 150likler yenidoğan için cıks gerçi hangileri o bahsini ettiklerin bilmiyorum ama yani cıks :KK12:
bu arada maşallah 14 haftayı gösteriyo takvim :) anlat bakalım ne yapıyorsunuz nasıl geçiyor neler değişti cinsiyet öğrenildi mi? ultrasonda nasıl görünüyor,tüylenme devam mı ne var ne yok, ne yiyosun yiyebiliyo musun nedir ne değildir :KK22:

cıks ne anlamadım:KK64:
cinsiyet net değil canım.
bulantı azaldı ama hala devam.
koku hassasiyeti de devam :KK43:
tüylenme aynı, maymun gibi oldum.
genelde yoğurtlu makarna, pilav vs yiyebiliyorum, salçalı yiyemiyorum.

O zaman kızdır bence senin minişin de :emir_bebek: çünkü ben %100 kız dedim hep o kadar emindim:KK48: hatta doktora dedim cinsiyeti belli mi diye, görüyorum evet dedi:) bende dedim önce ben söyliyim kız kesin:KK48: sonunda söylicem dedi çatlattı önce beni sonra dedi ki evet tahmininiz doğru kız:KK49:
banada öle geliyor ama hayırlısı olsun yine de saglıklı olsun da gerisi önemli degil. ama soruyorlar diyorum kesin kız ama yinede bekleyip görecez :)

ayyy bitti çok şükür ne çok konuşmussunuz ya oku ku bitiremedim :) bu arada çalışanklar iş stresini nasıl yeniyorsunuz. ben çok sinir oluyorum hamile oldugumu biliyorlar ama hepsi kıçını yapıştırıyor hiç yardımcı olmuyorlar. resmen beni enayi yerine koyuyorlar çok sinirleniyorum. Ama diyorum Allah büyük onlarda olunca ben yardımcı olmayacam. gerçi kötüler rahat ediyor gene biş,i olmuyor onlara ama cidden sinirlerim bozuluyor kendilerini akıllı sanan şeylşer. hiç birine hakkımı helal etmiyorım

teşekkürler canım daha iyiyim çok şükür exipıal ne canım o da mı çatlaklar için sadece göğüslere mi sürüyoruz onu yoksa bütün vücuda mı lıerac'ı duymuştum ikisini bir mi kullanacaz kusura bakma çok soru sordum :KK33:

EXİPİAL nemlendirmek amaçlı kullnılıyor. su bazlısı kolay emiliyor. bacağın üst kısmı, bacak arası, kalça, göbek ve göğüslere sürüyorum ben :) lierac çatlak kremi zaten biliyomuşsun. aynı şekilde üstüne sürüyorum..

ayyy bitti çok şükür ne çok konuşmussunuz ya oku ku bitiremedim :) bu arada çalışanklar iş stresini nasıl yeniyorsunuz. ben çok sinir oluyorum hamile oldugumu biliyorlar ama hepsi kıçını yapıştırıyor hiç yardımcı olmuyorlar. resmen beni enayi yerine koyuyorlar çok sinirleniyorum. Ama diyorum Allah büyük onlarda olunca ben yardımcı olmayacam. gerçi kötüler rahat ediyor gene biş,i olmuyor onlara ama cidden sinirlerim bozuluyor kendilerini akıllı sanan şeylşer. hiç birine hakkımı helal etmiyorım

benim eylülde başlayacak, Allah' tan tatildeyim.
ben de sinir olurum iş yıkılmasına.Geçen yıl biz de bir arkadaşa hamile diye çok müsamaha gösteriyorduk ama o da bunu o kadar kullanmıştı ki artık isyan edecektim.
bu sene benim nasıl olacak bilmiyorum, kalabalık iş grubunda. özellikle uyum olmadığında, birilerine hep daha fazla iş kalıyor maalesef.

benimde iş arkdslarım sadece ben dr gelır gelmez ne yaptıklarını didiklemekten başka bi işe yaramıyo :) ay nıe ole yaptılar sımdı olemı oluyomus deyıp benm kafamı bulandırıyolarrrr...hersey aynı önüm ewrakla yığılıyo yine ve stres yapıyorum :KK12:

Evet genelde hep kız Çin takviminde de kız çıktı ilk çocuk olduğu için farketmiyor hayırlısı olsun bugün belli olursa yazarım

Kızlar merhaba cinsiyetlerini öğrenenlere hayırlı uğurlu olsun darısı bizim başımıza aramızda hiç oğlu olacak olan varmı öğrenen herkesin kızı oluyo gibi merak ettim acaba hepimizin kızı mı olacak haaa birde bende 2 hamileliğimdede clarins huile yağ kullandım hiç çatlağım yok herkese tavsiye ederim

stresli bir dönem geçiriyorum 2 gündür bıçak saplanması şekline kramplar giriyor kasıklarıma aynısını yaşayan varmı bir sorun yoktur inş yarın dr kontrolum kendimi çok kötü hissediyorum

stresli bir dönem geçiriyorum 2 gündür bıçak saplanması şekline kramplar giriyor kasıklarıma aynısını yaşayan varmı bir sorun yoktur inş yarın dr kontrolum kendimi çok kötü hissediyorum
Aynisi bende de var bugn azck hafifledi ama dun ve onceki gun mahvoldm acidan.. 9 aylk gbyz bu ne yaa:kızgın:

Mgb24 hayırlı olsun.kız duyunca çok seviniyorum yaaa.sanki benimm is gibi. Ya kızım olsa tabi hayırlısı olsun hep derim. Bakalım 20 gün sonra öğrenirim inşallah

selam arkadaşlar konuların birleştiğine çok sevindim. çok şükür yaklaşık 1 haftadır bulantı kusma yok. çok nadir öğürme oluyordu bi kaç gündür o da olmuyor. iştahla yemek yiyebiliyorum ve çok mutluyum. darısı hamleliği kötü gidenlerin başına inşallah. yaşlar ortaya dökülmüş ben de en yaşlılarınız arasındayım 33 :) ilk bebek inşallah. herhangi bir kaybım yok.

3 gündür girmediğim için çok birikmiş yazılanlar 2-3 saate ancak bitirdim okumayı. biz de cumartesi gittik doktora fotoğrafını koyacağım bir tahminde bulunabilecek misiniz bakalım. doktor kesin bişey söylemedi ben de önce sizin tahmininizi alayım dedim.

Eklentiler

• 20160801_161717_resized.jpg
    20160801_161717_resized.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 64
X