2017 Şubat Anneleri

hangi test canım. ikili test ise bende yaptırmayacam :)
Bende yaptırmadım cnm dr ense kalınlığına baktı normal çıktı eli ayağı kafası göbeği herşeyi yerinde zaten dedi az çok anlıyolar bi sıkıntı war mı yok mu görüyolar zaten ultrasonda. Dr um da hiç teklif etmedi yaptıracak mısın ikili test diye beni de az çok tanıyo düşüncelerimi falan bende hiç sormadım gerek war mı diye eğer ultrasonda bi sıkıntı görseydi yaptırırdı heralde. Ultrasonla ölçümleri yaptıktan sonra hiç gerek yok bence de kafa karıştırmaya

banada decavit verdı bıde demır ılacı ama dr.ma sormadan başlayamadım herkes farklı bısı dedı kafam allak bullak oldu

Çok sağol teyzesi iyi şükürler olsun. Çok karşıyım ama antibiyotik veriyorum. Kanında enfeksiyon çıktı. Allah büyük dertler vermesin.
ayy iyi olsun inşallah cocuklar hiç hasta olmasın kıyamıorum ben. aynen canım bende antibiyotiğe karşıyım. kendim bile dogru dürüst içmem. bizim iş yerinden bir arkadaş sürekli antibiotik veriyor cocugu çok hastalanıyor. inşallah tüm cocuklar saglıklı olur gerek kalmaz

ne dedi doktor. ayy sabahtan beri geçmişi bitiremedim dur az kaldı bakacam ne demiş doktor

bende ikili test için çok kararsızım cumartesi kontrolüm var ve yaptırmak istemiyorum olumsuz bişey çıkarsa tedavisi yok önlemi yok

canım o dediğin ayrıntılı ultrasyon. o 5. ayda felan yapılıyormuş. böbreginden omurgasına kalbine damarlarına bakılıyormuş. onu bende yaptıracam. bu zeka testiymiş. doktorum bana öyle söyledi

aynen bide benim minige annem bakacak ben işteyken en azından sıkılırsa bebek arabasına bindirir markete felan gider :)

Canım ben de çok sıkıntılıyım bu konuda bana da yaz lütfen nerdeyse getittiririz yani o derece wahim durum

Sabah doktora gidicem dedim kimse cevap da vermemiş merak da etmemiş cinsiyetimizi öğrendik ama şimdi de ben söylemiicem küstüm çünkü

Ay canıım ,geriye dönük mesajlara bakmadığım için gözden kaçırdım sanırım. Nasıl geçti kontrolünüz? Prens mi geliyorr prenses miii :)

slm kızlar nasılsınız bir aydan beri yoktum aranızda çok zor zamanlar geçirdim kanamam vardı büyük ölçüde de düşük tehlikem bir aydan sonra bugün işe başladım çok şükür daha iyiyiz sizleride takip edemedim inşallah iyisinizdir eminim çok şey kaçırdım yavaş yavaş okumaya çalışacam kızlar size bişey soracam çatlaklar için krem kullanmaya başladınız mı hangisinden kullanıyorsunuz benim daha göbeğim çıkmadı ama göğüslerim büyüdü erken mi siz neler yapıyorsunuz

Öncelikle geçmiş olsun canım. iyisindir artık inşallah. aramızda 15 gün senle neredeyse ama bana doktor şimdiden başla dedi geçen hafta. göğüslerde şiddetli kaşıntı var çünkü. Bana önerilen EXİPIAL (su bazlı) kremi 6 tl gibi bişey nemlendiri herkes bunu tavsiye ediyor. çatlak kredi için LIERAC en iyisi diyorlar. internetten 300 ml 103 tl ye satılıyor (eczanelerde pahalı) .. musteladan daha iyiymiş. birde burdaki arkaşadaşlardan duydum aktardan karışım alıyorlarmış. susam yağı, kaka yağı, menekşe yapı vs vs yağlar uzuyor böyle...

Sabah doktora gidicem dedim kimse cevap da vermemiş merak da etmemiş cinsiyetimizi öğrendik ama şimdi de ben söylemiicem küstüm çünkü
Kızzz çatlatma insanı, hadi söylesene Bak resmi olarak ilk senin bebişin cinsiyeti belli olmuş oldu bak topiğin ilkiii, hadi söyleee

O zaman açıklıyorum Prensesim geliyor Allah'ın izniylehamile olduğumu öğrendiğim andan itibaren hep kız hissettim öyle de çıktı çok şükür herşeyi yolunda çok sağlıklı görünüyor dedi doktorumuz (maşallah) . Öyle hareketler yapıyodu ki inanamadım. Kaydıraktan kayar gibi önce zıplayıp sonra hoooooppp aşşa kaydı durdu darısı tez zamanda başınıza inşallah

merhaba arkadaşlar ben de bugün katıldım aranıza.. =) 9 hafta 6 günlük gebeyim bende.. ilk gebeliğim ve fazlasıyla heyecanlayım.. geçmişi okuyabildiğim kadar okumaya çalıştım. çok faydalı bi grup olacağı belli.. ben de bulantı ve öğürmelerden fazlasıyla şikayetçiyim etten çok tiksindim maalesef ağzıma süremiyorum peynirde yiyemiyorum.. Bol su ve meyve ağırlıklı besleniyorum.. haliyle hiç kilo alamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…